Martina Navrátilová narazila na indické uživatele Twitteru na problém JNU

Martina Navrátilová

Martina Navrátilová měla perfektní odpověď pro mnoho uživatelů Twitteru

Tenis legenda Martina Navrátilová se nedávno zapojil do bitvy na Twitteru s mnoha indickými uživateli sociální sítě. Problém začal Navratilovou, vícenásobnou vítězkou Grand Slamu, která tweetovala článek z New York Times o problému JNU, který zachvátil celý národ.

Fanoušci na sociálních sítích to nebrali příliš na lehkou váhu a tweetovali zpět tenistovi, který projevoval svou nespokojenost s „outsiderem“, který sdílí takové novinky. Daný článek napsal indický publicista Nilanjana Roy.

odkud pochází tenisové bodování?

Navrátilová nejprve tweetovala následující, související s JNU:

Tweetery nepotěšilo, že zahraniční hráč sdílí její názory na problémy Indie. První sada tweetů se týkala skutečnosti, že Navrátilové by mělo záležet na jejím vlastním podnikání a starat se jen o problémy ve své zemi.

Bylo dokonce několik tweetů, které se zaměřovaly na její původ.

Někteří uživatelé dokonce do diskuse přinesli rozsáhlý terorismus.

A když byla opakovaně terčem, měla jednu dobrou odpověď, podobnou době hraní.

Pro Navrátilovou to ale nebylo vůbec špatné, ale získala určitou podporu, ale určitě by ji tento problém nechal pohmoždit. Zásluha tenisového esa za to, že ji udržela v pohodě, na rozdíl od některých lidí, kteří jí tweetovali.

Populární Problémy

Jak hrát Grand Theft Auto 5 online. Grand Theft Auto 5 (GTA V) nabízí svým fanouškům online zážitek z otevřeného světa, kde mohou hráči společně plnit mise nebo soupeřit. Pokud chcete ze svého online systému vytěžit maximum ...

Jak rozdělit a uložit koupelové bomby. Přestože jsou bomby do koupele zábavné a luxusní, jsou také drahé. Když je rozdělíte na polovinu, zdvojnásobí se počet koupelí, které můžete strávit, zatímco utratíte stejné množství peněz. Nejlepší ze všeho je, že potřebujete pouze ...

Roger Federer se nedávno objevil v reklamě, ve které zpíval na melodii „S malou pomocí mých přátel“. Není to poprvé, co si Švýcar vyzkoušel zpívání.

Packers a 49ers se setkají v šampionátu NFC na výlet do Super Bowlu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

5 nejkrásnějších tenisových kurtů na světě.

LSU přebírá Vanderbilt na SEC Network v sobotu. Pokud tento kanál nemáte, můžete bezplatně sledovat živý přenos hry online.