Miami Open 2019 Final: Roger Federer vs John Isner, Preview and Prediction

Miami Open 2019 - 12. den

Miami Open 2019 - 12. den

Obhájce titulu John Isner se ve vrcholovém střetu Miami Open 2019 utká s trojnásobným šampionem Rogerem Federerem.

Bude to osmý zápas mezi těmito dvěma, ale první od roku 2015. Rivalitě dominuje švýcarská hvězda, která z těchto sedmi zápasů vyhrála pět. Na venkovních tvrdých hřištích Isner ještě nevyhraje zápas proti Federerovi a teprve se uvidí, zda velký John dokáže při svém pátém pokusu poprvé vyhrát nad Federerem na venkovním tvrdém hřišti.

Američan okusil úspěch proti švýcarskému maestrovi na krytém tvrdém hřišti, když vyhrál své šestnácté utkání Paris Masters 2015 ve třech setech. Ten zápas měl dva tie-breaky a Isner vyhrál oba, aby zápas zpečetil.

Podobným způsobem se řídil i na letošním Miami Open. Už se podílel na devíti tie-breacích z deseti setů, které odehrál v pěti zápasech, a neuvěřitelně vyhrál každý z těchto devíti tie-breaků, což je rekord v turnaji zahrnujícím zápasy nejlepších ze tří setů.

Své semifinálové utkání vyhrál proti vycházející kanadské hvězdě Felixu Augerovi Aliassimeovi ve dvou setech, které zahrnovaly dva tie-breaky. Je však třeba poznamenat, že při svém podání nevypadal zcela neporazitelně. Ve skutečnosti byl zlomen jednou každý v obou setech a Kanaďan váhal, když sloužil pro sety, což umožňovalo setům jít do tie-breaků.

Druhé podání Isnera bylo obzvláště zranitelné a Auger Aliassime vyvinul na své druhé podání velký tlak. Isner mohl získat pouze 53 procent svých druhých bodů za podání.

Miami Open 2019 - 12. den

Miami Open 2019 - 12. den

Bude muset lépe sloužit proti sebevědomému Rogeru Federerovi, který na tomto turnaji vypadal v nejlepší formě. Protože způsob, jakým Roger na tomto turnaji slouží, je nesmírně obtížné ho zlomit.

Ve svém semifinálovém zápase proti Denisovi Shapovalovovi třikrát zlomil hvězdu příští generace, aniž by byl zlomen ani jednou. Zahrál několik delikátních střel a dopustil se velmi málo nevynucených chyb.

Ačkoli mohl přistát pouze na polovině prvního podání, jeho procento vítězství při prvním podání bylo neuvěřitelných devadesát jedna procent a při druhém podání také získalo sedmdesát sedm procent bodů.

V současné podobě se zdá, že Federer má výhodu. Pokud však Isner dokáže dostatečně dobře podávat sety do tie-breaků, může to být hra kohokoli.

Předpověď: Roger Federer vyhraje ve 3 setech

Populární Problémy

Seahawks a Rams se setkají v bitvě NFC West o Sunday Night Football. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jedna věc je vyhrát Grand Slamy a úplně nová věc je mít po vás pojmenovaný stadion.

Pro ty, kteří nevědí, ESPY znamená Excellence in Sports Performance Yearly Awards, které uděluje americká kabelová síť ESPN v.

Chcete se dívat na Wrestlemania 36 na vašem Firestick? Připravili jsme pro vás super snadný průvodce krok za krokem, jak stahovat a streamovat síť WWE ZDARMA.

Novak Djokovic nastínil svůj turnajový plán na několik příštích týdnů na turné ATP. Osmnáctinásobný grandslamový šampion se vrátí do akce na Miami Masters, který začíná 24. března.

Váš průvodce streamováním Olaf's Frozen Adventure online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.