Stát Mississippi vs Živý přenos LSU: Jak sledovat online zdarma

LSU v Mississippi State hodinky

Getty QB Myles Brennan z LSU Tigers

Fotbal SEC je zpět, stejně jako obhájce titulu LSU Tigers (0-0), který v sobotu zahájil sezónu hostováním Mississippi State Bulldogs (0-0) v Baton Rouge.

Hra začíná v 15:30. ET a budou vysílány celonárodně na CBS. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Mississippi vs LSU online:

jak hrát raquetball
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete sledovat Mississippi State vs LSU živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos CBS (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Mississippi State vs LSU živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

opěrný popruh na tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Mississippi State vs LSU naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


CBS All-Access

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete sledovat Mississippi State vs LSU naživo v aplikaci CBS na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Náhled státu Mississippi vs LSU

Quarterback Myles Brennanová bude startérem pro LSU v této sezóně poté, co vítěz Heisman Trophy Joe Burrow byl celkově první v draftu. Brennan během prvních tří sezón s Tygry hodil 600 yardů, dvě přistání a tři zachycení, a to bude jeho první příležitost vést.

LSU již nemá dominantní záda poté, co byl v prvním kole přijat Clyde Edwards-Helaire, ale jejich řítivý útok by měl být stále impozantní. Tyrion Davis Price, John Emery a Chris Curry budou v letošní sezóně tříhlavým problémem v zázemí pro obranu proti obraně, zatímco široký přijímač Terrace Marshall by měl být hlavním cílem Brennanovy.

Hlavní trenér Ed Orgeron a jeho tým mají pět vracejících se předkrmů z loňského mistrovského týmu, zatímco Bulldogs mají nového hlavního trenéra v Mike Leachovi, který opustil Washington State po sezóně 2019. Orgeron si myslí, že se vší novostí, kterýkoli tým, který dokáže provést nejlepší úpravy, vyjde najevo.

Trenér Leach evidentně odvedl skvělou práci, ať už je kdekoli, řekl trenér LSU tento týden. Představuje výzvu. Ale myslím si, že naši kluci mají docela dobrý přehled o tom, co budou dělat v útoku, co budou dělat v obraně a speciálních týmech. Ale stejně jako každá první hra dojde k úpravám ve hře. Budou nové věci. Budou nové hry. Budou nové obrany. Přibude nový personál. Musíme jen dobře odvést úpravu postranní čáry.

Přestup Stanfordu K.J. Costello byl tento týden jmenován startérem Bulldogs. Zranění hlavy a ruky drželo Costella mimo hřiště po většinu loňské sezóny, ale během tří let strávených ve Stanfordu měl za sebou 29 151 přihrávek 6 151 yardů, 49 přistání a 18 zachycení.

Když Leach volá výstřely, Bulldogs slibují, že budou mít útok typu Air Raid, který se do značné míry spoléhá na přihrávku. Přesto očekávejte, že starší běžec Kylin Hill bude mít v herním plánu obrovskou roli.

konečný prostor, kde se dívat

Pokud jde o out-gunting a out-running Tigers, Leach také doufá v trochu štěstí. Co je na nich těžké, víte, že dojde k nějaké změně v některých z toho, co dělají schématicky na obou stranách míče, řekl Leach, podle Associated Press . Mají také nějaké nové tváře a doufám, že ty nové tváře jsou horší než kluci, kteří odešli, ano?

LSU vyhrála čtyři z posledních šesti setkání mezi těmito dvěma týmy.


Populární Problémy

Jak stylovat kalhoty Jogger. Kalhoty Jogger se staly hlavním módním trendem a nyní - nejsou jen na běhání! Tyto uvolněné kalhoty se zúženými kotníky byly spatřeny na mužích i ženách a ve všech typech prostředí. Z...

Není snadné být hravý, když jsme všichni tak pohlceni stresem každodenního života a všemi vážnými problémy světa. Přesto si každý může udělat více času na smích, hry a pozitivnější životní perspektivu ....

Chcete streamovat Smart House? Zde je návod, jak sledovat tento originální návrat Disney a vše, co byste o něm mohli chtít vědět.

Takto můžete sledovat premiéru 2. série seriálu „Nevěsta a předsudek“ s názvem „Zakázaná láska“ online, bez kabelu.

Jak zabránit džbánu v paži. Házení baseballem je zábavná aktivita pro miliony dětí (a dospělých) po celém světě, ale opakování házení může vést k bolesti paže nebo k výraznějším zraněním. I když neexistuje jediný ...

Zde je návod, jak sledovat dokumentární film „Případ proti Adnanovi Syedovi“ online v USA.