Přímý přenos MSU vs Michigan Football: Jak se dívat zdarmaGetty Joe Milton z Michigan Wolverines.

Michigan se bude v sobotu snažit rozběhnout sérii na tři v řadě proti soupeřícímu státu Michigan jako dva programové boje o Paul Bunyan Trophy.Hra začíná v poledne ET a bude vysílána v televizi Fox. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos MSU vs Michigan:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

je liv a maddie na disney plus

Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, MSU vs Michigan můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.
Vidgo

Můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:Vidgo zkušební verze zdarma

hraní tenisu

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, MSU vs Michigan můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos Fox (live na většině trhů) a 65+ dalších televizních kanálů prostřednictvím Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, MSU vs Michigan můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

profesionální tenista

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos Fox (živě na vybraných trzích) a dalších 35 televizních kanálů. Dodává se s bezplatnou třídenní zkušební verzí, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, MSU vs Michigan můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android . Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím FoxSports.com nebo aplikace Fox Sports. Chcete -li sledovat tento způsob, musíte se přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete to udělat pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled MSU vs Michigan

Michigan neztrácel čas zodpovězením některých otázek, se kterými se v sezóně potýkal, a zařadil Minnesotu v otvíráku 49-24 za velkým dnem od nového začínajícího quarterbacka Joe Miltona.

Milton nasbíral 225 yardů a přistání na 15 z 22 přihrávek, což také přidalo skóre na zemi.

přímý přenos lakers vs raptors

Joe byl skvělý. Poprvé startujeme na silnici proti opravdu dobrému týmu. Nejlepší tým z 25, všechno, velká sobotní noční etapa. Celý shebang. Byl skvělý jako okurka, řekl hlavní trenér Michiganu Jim Harbaugh. Vše zvládl s nadšením. Jeho přesnost v rozehrávce, skutečné ovládání útoku a běžel s fotbalem s autoritou a měl velkou jistotu míče. Právě jsem hrál vynikající hru.

vzduchová pistole na tenisový míček

Michiganský stát si v otvíráku nevedl tak dobře, že spadl na Rutgers 38-27. Sparťané opravdu udělali vše pro to, aby prohráli a otočili míč neuvěřitelných sedmkrát.

Neviděli jsme je, očividně nový personál, až do tohoto týdne, řekl Harbaugh. Nečekal bych, že příště bude tolik obratů, takže jim to evidentně v této hře, přihrávce, opravdu hodně ublížilo.

Zatímco Harbaugh na své tiskové konferenci nepředložil žádný materiál z nástěnky, nový hlavní trenér státu Michigan Mel Tucker se nestyděl zdůraznit důležitost zápasu.

Je zřejmé, že tato hra proti škole po silnici není jen další, řekl Tucker během své týdenní tiskové konference v úterý. Je to pro mě opravdu zvláštní, pro naše hráče zvláštní; je to velmi důležité pro naše trenéry, pro naše bývalé hráče a pro naše fanoušky a lidi ve státě Michigan. A tak je to speciální hra a my se k ní tak chováme.

Z otvíráku Sparťanů bylo možné odnést několik dobrých věcí. Vyhráli Scarlet Knights 369-276 a juniorský quarterback Rocky Lombardi prošel 319 yardů a tři přistání. Hodil však dva odposlechy, něco, co ví, že musí napravit, pokud chce Michiganský stát rozrušit.

Myslím, že celkově na konci dne můj výkon nebyl dost dobrý na to, abychom vyhráli, řekl Lombardi. Ve své mysli musím být lepší. Některé věci jsem udělal dobře, když jsem dokončil většinu svých přihrávek, udržel míč ve hře a nechal nás jít správným směrem.

Michigan je favoritem 21,5 bodu na zápas.


Populární Problémy

Mac

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit jazyk, ve kterém vaše klávesnice na počítači Mac pracuje. Klikněte na nabídku Apple a poté. Je to ikona černého jablka v levém horním rohu obrazovky.

Zajímalo vás někdy, kolik stojí nejdražší tenisová raketa na světě? S hodnotou v hodnotě více než 5 zbrusu nových vozů Ferrari vás tato hodnota může šokovat.

Č. 2 Alabama hostí v sobotu Mike Leach a Mississippi State. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos ze hry bez kabelu.

Tým č. 3 FCS Jižní Dakota se v sobotu utká s jižním Utahem. Zde je návod, jak hru sledovat.

'The Owl House' je nový animovaný seriál na Disney Channel. Zjistěte, jak jej sledovat online bez kabelu.

Kromě obtěžování může mít popruhy na batohu, které vám stále sklouzávají z ramen, také bolesti ramen, krku nebo zad. V mnoha případech je viníkem nesprávně vybavený školní nebo venkovní batoh, který lze vyřešit ...