Živý stream Můj velký tlustý báječný život: Jak sledovat sezónu 7 online

Můj velký tlustý báječný život

TLC/YouTube Premiéra 7. série „Můj velký tlustý báječný život“ v úterý 7. ledna 2020 ve 20 hodin EST na TLC. Kliknutím sem zobrazíte podrobnosti o obsazení, plánu a zápletce sezóny 7.

Můj velký tlustý báječný život Premiéra 7. série je v úterý 7. ledna 2020 ve 20 hodin. EST/19:00 CST na TLC. Popis epizody pro premiéru 7. sezóny zní: Nepohodlně po polibku s Buddym, Whitney vytváří v Charlotte nový obchod a nový život. Když Whitney přijme rande s jiným mužem, vytvoří to milostný trojúhelník? A napětí mezi Buddym a Talem nutí Whitney do těžkého rozhodnutí.

podpůrný pás předloktí

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos TLC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TLC je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vzduch (a někdy i déle), i když je nenahráváte.

TV Philo

TLC je součástí hlavního 58-kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Součástí je také bezplatná sedmidenní zkušební verze:

Bezplatná zkušební verze Philo

Jakmile se zaregistrujete do služby Philo a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno zařízení iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožňuje přehrát události, které byly vysílány za poslední tři dny.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV je dodáván se 47 kanály, včetně TLC. První měsíc to stojí 20 $ a poté 30 $ za měsíc:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

jak sledovat zlaté glóby na Apple TV

The New Season features Whitney Way Thore, Buddy Bell, Whitney’s New Love Interest Chase & Spousta DramaHrát si

Můj velký tlustý báječný život Sezóna 6 Sneak Peek! Můj velký tlustý báječný život se vrací v úterý 7. ledna ve 20:00 ET/PT! Streamujte úplné epizody mého velkého tlustého báječného života: tlc.com/tv-shows/my-big-fat-fabulous-life/ Přihlaste se k odběru TLC: bit.ly/SubscribeTLC Připojte se k nám na Facebooku: facebook.com/MyBigFatFabulousLife facebook.com /TLC Sledujte nás na Twitteru: twitter.com/TLC Jsme na Instagramu! instagram.com/TLC 2019-12-13T18: 00: 01,000Z

Sezóna 7 MBFFL představuje Whitney Way Thore, Buddy Bell, Todd Beasley, Tal Fish, Will Powell, Heather Skyes, Glenn Thore a Barbara Babs Thore. V nové sezóně bude také Whitneyho nový zájem o lásku, Chase Severino a jejich (varování: spoiler!) zasnoubení později v sezóně, poté, co Chase navrhuje Whitney v Paříži.

Fanoušci také budou moci sledovat Whitney, když se usazuje v Charlotte, rozšiřuje své podnikání, soutěží ve státním šampionátu vzpírání v Severní Karolíně a zabývá se zdravotními hrůzami a komplikacemi se svými stárnoucími rodiči.

Popis pořadu TLC zní: Tančící si cestu přes nepřátele, Whitney Thore objímá své tělo ve světě, který soudí lidi podle jejich velikosti. Poté, co jí byla diagnostikována PCOS a úspěch jejích tanečních videí „tlusté dívky“, se Whitney rozhodla žít živě a nic se nezdržovat.

Nalaďte si úterní noci ve 20 hodin. EST zachytit nové epizody MBFFL na TLC. Mezitím si nezapomeňte prohlédnout profil tohoto autora pro všechny vaše televizní reality show zpravodajství a zábava!


Populární Problémy

„Brockmire“ je zpět pro 3. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové epizody streamované online, i když nemáte kabel ani IFC.

Pití bílého vína je bohatý a chutný zážitek. Různé druhy bílých vín mají velmi rozdílné chuťové profily, které jsou vynikající samy o sobě nebo v kombinaci s různými potravinami. To vše může znít trochu zastrašující v ...

Jak se připravit na první mezinárodní let. I když jste již někdy letěli, příprava na mezinárodní let je zcela samostatným zážitkem. Budete si muset zajistit dokumenty a doma se připravit, že byste ...

Pro jakoukoli délku nebo tloušťku vlasů může fénování dodat lesk a objem. Musíte však použít správnou techniku ​​a chránit vlasy před nebezpečím tepelného poškození. Než si budete chtít udělat vlasy před důležitým ...

Jak zahájit fitness režim po dlouhé nemoci. Ať už se vracíte ke cvičení po vzplanutí chronické nemoci, nebo se fyzicky věnujete dlouhé nemoci, cvičení-pokud je provedeno správně-může vašemu tělu pomoci rychleji se uzdravit ...

V roce 2018 byly korunovány tři nové grandslamové šampiony!