Nick Kyrgios hloupě komentuje Caspera Ruuda, obviňuje Nora ze „krádeže bodů“ a poté prohrává vlastní zápas

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios

Nick Kyrgios je známý jak svými výkony na hřišti, tak svými mimosoudními shenanigany. A ve čtvrtek splnil svou pověst, když se dostal do sporu s Casperem Ruudem na sociálních sítích, než prohrál svůj zápas v druhém kole Atlanty s Cameronem Norrie.

Kyrgios je ve sporu s Ruudem od té doby, co se oba utkali na Italian Open 2019. Kyrgios byl diskvalifikován z toho zápasu, protože ve vzteku hodil židli na kurt, načež Ruud tvrdil, že Aussie se choval jako 'idiot' .

To se Kyrgiovi, který na Ruudův komentář reagoval vlastní tirádou, na Twitteru moc nehodilo. 26letý muž tvrdil že se bude „raději dívat, jak malovat schnou, než sledovat Ruuda, jak hraje tenis“, než obvinil Nora ze snahy zůstat ve zprávách tím, že si o něm říkal.

Nick Kyrgios se před několika týdny znovu vrhl do Casper Ruud v reakci na tweet oficiálního ATP. Kyrgios to poznamenal post -wimbledonská hůlová hůl přinesla „nulový humbuk“ a také se domnívala, že mnoho hráčů - včetně Ruuda - tam bylo jen kvůli snadnému výběru.

Casper Ruud

Casper Ruud

Spor mezi Nickem Kyrgiosem a Casperem Ruudem však ve čtvrtek dosáhl horečky. Všechno to začalo tweetem ATP, který zveřejnil semifinálovou sestavu pro Generali Open v Kitzbühelu - který opět zahrnoval Ruuda. Kyrgios odpověděl na tweet emodži „facepalm“, což znamenalo, že nevěřil, že si to Nor vysloužil.

Zdálo se, že to je poslední kapka pro Caspera Ruuda, který zasáhl Nicka Kyrgiase v samostatném příspěvku vytvořeném klikou ATP na Twitteru. Když vedoucí orgán požádal fanoušky, aby poslali své otázky pro Kyrgiose, Ruud trolloval Australanku otázkou:

'Jaký je jeho oblíbený antukový turnaj?'

Kyrgios to rozhodně nelíbil a okamžitě poslal odpověď na norský tweet. Kyrgiosova odpověď však byla stejně nevhodná a mladistvá a byla po několika minutách smazána Australanem.

„Tvoje máma,“ bylo vše, co jeho odpověď řekla.

Nick Kyrgios na to navázal dalším návratem PG-13. V samostatném tweetu obvinil Casper Ruuda z „krádeže bodů“ hraním antukových turnajů ATP 250 v Bastadu, Gstaadu a Kitzbuhelu.

Nick Kyrgios nedokáže podpořit svá slova, protože brzy po sporu s Casperem Ruudem prohrává s Cameron Norrie

Cameron Norrie ve druhém kole Atlanty porazil Nicka Kyrgiase

Cameron Norrie ve druhém kole Atlanty porazil Nicka Kyrgiase

Nick Kyrgios později večer nedokázal promluvit ve svém kole 16 v Atlantě. Aussie byl vyřazen od roku 2021 Truist Atlanta Open Cameron Norrie ve dvou setech.

Casper Ruud se bude v Kitzbuhelu ucházet o třetí titul v řadě za sebou. V posledních dvou týdnech již kraloval v Bastadu a Gstaadu a v době psaní je v semifinále Kitzubel - kde nastoupí na Arthur Rinderknech .

Populární Problémy

Dominic Thiem se připojí k Rogeru Federerovi v týmu Evropy na ročníku Laver Cupu 2021, který se bude konat v Bostonu. Rakušan bude hrát hvězdně obsazenou akci potřetí v kariéře.

Když se motáte kolem chlapů, není třeba se obávat ani se bát. Koneckonců, chlapi jsou také lidé a nikdo není dokonalý. Vědět, jak začít konverzaci s kluky, a naučit se cítit a vypadat sebevědomě, poflakovat se kolem chlapů ...

Jak pomoci psům s problémy s klouby a ztuhlostí. Kloubní problémy jsou u starších psů běžné v důsledku normálního procesu stárnutí. Mohou se také objevit u mladých psů kvůli zranění kloubů. Mnoho různých faktorů může přispět k ...

Po vítězství v prvním kole se o něj ve třetím kole na French Open utkají špičkoví hráči Nishikori a zabiják Tsonga.

Radwanska se uklonila ve čtvrtém kole US Open 2016.

Rogera Federera dělí od vítězství desátého titulu v Basileji už jen vítězství! .