Finále Nitto ATP 2018: Plán 11. listopadu, kde sledovat a další

Federer trénuje v O2 Areně před finále ATP 2018Po napínavé sezóně je tu konečně poslední turnaj roku 2018. The krémy z krémů z mužského tenisu sestoupilo do Londýna, protože nejlepších osm sezony o něj bude bojovat v osmidenním turnaji, který rozhodne, kdo je nejlepší ze všech.

V den 1 zahájí šestinásobný šampion Roger Federer svůj úkol rozšířit svůj rekord na sedm a získat ohromující 100. titul v kariéře. Jeho těsná porážka s Novakem Djokovičem v semifinále Paris Masters jen něco málo přes týden zpět byla povzbudivá a to muselo posílit jeho sebevědomí před tímto prestižním turnajem.Převezme Kei Nishikori, který se dostal dovnitř poté, co Juan Martin del Potro kvůli zranění odstoupil. Bývalý vicemistr US Open zahájil sezónu hraním na úrovni Challengeru po přestávce po zranění a vypracoval se na světovou jedničku světového žebříčku.

Než se ale Federer a Nishikori postaví na kurt, akce dvouhry na tomto turnaji bude oficiálně zahájena prvním zápasem mezi vicemistrem Wimbledonu Kevinem Andersonem a vicemistrem French Open Dominicem Thiemem. Přestože Jihoafričan vede vzájemná setkání 6: 2, je to právě Rakušan, který triumfoval v posledních dvou střetech, ke kterým došlo letos.

Zajímavé je, že Anderson i Thiem získali na podzim tituly v hardcourtové hale, což je připravuje na vzrušující setkání v tomto úvodním zápase dvouhry letošního finále ATP.Zde je kompletní rozvrh 1. dne:

Začátek ve 12 hodin místního času/17:30 IST

kde mohu sledovat moana

(4) Jamie Murray a Bruno Soares vs (6) Raven Klaasen a Michael Venus

Ne dříve než ve 14:00 místního času/19:30 IST(4) Kevin Anderson vs (6) Dominic Thiem

Ne dříve než v 18:00 místního času/23:30 IST

(2) Juan Sebastian Cabal a Robert Farah vs (7) Nikola Mektic a Alexander Peya

Ne dříve než ve 20:00 místního času/1:30 IST (12. listopadu)

(2) Roger Federer vs (7) Kei Nishikori

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak sledovat finále ATP 2018:

Název turnaje: Nitto ATP FInals

Umístění: Londýn, Velká Británie

Kategorie: Mistrovství končící sezonu

Datum: Neděle 11. listopadu 2018

badminton připravená pozice

Kolo: Kulatý robin

Přenos: Žít dál Sony ESPN a Sony ESPN HD od 19:30 IST

Živý přenos: Sony Liv

Populární Problémy

Pokud je váš šidítko označen jako „pouze chemické čištění“, ale nechcete utrácet peníze za profesionální čistírnu, máte několik možností domácího chemického čištění. Na trhu jsou sady pro domácí chemické čištění, které používají speciálně formulované ...

Wawrinka přežije Rosolovo zděšení na French Open

Po bohatých čtrnácti dnech se tenisové akce v Melbourne Parku konečně rozběhnou už toto pondělí.