Živý přenos Notre Dame vs Boston College: Jak se dívat bez kabelu

šíření sázek na Notre Dame Boston College

Getty Notre Dame Fighting Irish se v sobotu zúčastní Boston College. (Foto Dylan Buell/Getty Images)

Boston College se snaží přerušit svou dlouhou sérii zápasů proti Notre Dame doma, protože týmy se v sobotu sejdou v South Bend.

Začátek hry je naplánován na 14:30. ET a bude vysílán na NBC Sports Network. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBC Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

hrajte, abyste se naučili tenis

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Boston College vs Notre Dame na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

certifikace instruktora tenisu

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů, ale všechny obsahují NBC Sports Network.

Spusťte svou AT&T TV nyní bezplatnou zkušební verzi

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Boston College vs Notre Dame na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

jak ručně čistit tenisky

Hulu s živou televizí

Součástí je NBC Sports Network Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání.

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živý přenos Boston College vs Notre Dame na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Náhled Boston College vs Notre Dame

Notre Dame vyhrála 17 zápasů v řadě nad Boston College doma a snaží se v této sérii pokračovat, protože se snaží zlepšit své umístění v anketě v misce.

Musíte mít způsob, jak si vyhrnout rukávy a hrát fyzicky, a naši kluci vědí, že pokud nebudou mít správné myšlení, srazí je z míče, řekla Kelly. Hra je těžká. A proti BC to bude těžké, pokud do toho nebudete mít správné myšlení.

orli vs lvi live stream zdarma

Kelly pochválila orly za fyzický tým.

To je v jistém smyslu Georgia. Mnohem více fyzické přítomnosti, řekla Kelly. V místě útoku máte co do činění s fyzikou. Běh zpět na 240-245 liber a schopnost otevřít ji v procházející hře mnohem lépe než u Navy. V útoku jsou velmi dobří. Dostali vysoké skóre. Tady jde opět o ovládání linie rvačky.

Bude to výzva, dodal. Tento týden to musíme zvládnout znovu. Byl to fyzický týden proti sobě… v úterý a ve středu jsme šli 10 minut tvrdého kontaktu, 1 s vs. 1 s, protože je těžké duplikovat fyzičnost tohoto přestupku.

Je to předposlední zápas v sezóně pro Fighting Irish, kteří přicházejí z vítězství 52-20 nad Navy. Od prohry s Michiganem vyhrála Notre Dame tři zápasy v řadě.

Boston College je favoritem téměř na tři dotyky, ale hlavní trenér Steve Addazio je přesvědčen, že jeho kluci dokážou udržet konkurenceschopnost, aby se hra stala rivalitou, jakou kdysi byla.

rozměr badmintonového hřiště

Opravdu jsme tvrdě pracovali, abychom to znovu vrátili do života, řekl Addazio. Není to tak dávno, co to bylo tak intenzivní, že? Pak to období, kdy se opravdu nehrálo, nebylo stejné. Něco to ztratilo. Věci se v dnešní době dějí rychle, myslím.

Ale také jednáme s kluky, kteří jsou velmi bystří, a oni to chápou a chápou to a cítí to. Stále hrajete národní tým a oni také chápou, že je to stále velká fáze, a pokud jste konkurenti, hrajete tým 15 nejlepších na velké scéně, to je to, co chcete dělat.

Irové jsou pro soutěž favoritem 21 bodů. Celková částka je stanovena na 65,5.


Populární Problémy

Novakovi Djokovicovi trvalo necelou hodinu, než dokončil důrazné vítězství nad Alexandrem Dolgopolovem na Foro Italico.

Jak jít bezpečně naboso. Chodit naboso může být zábava, relaxace a překvapivě zdravé. Pokud tak učiníte, může vám to pomoci zlepšit vaši propriocepci, posílit svaly, zvýšit pohyblivost vašich nohou a je to dobrý pocit! Tento článek vám ukáže ...

V pondělí má v USA premiéru nový britský seriál „Roky a roky“. Zde je návod, jak sledovat show online bez kabelu.

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...

Fotbal Georgia a Kentucky se sejde v sobotu. Pokud nemáte síť SEC, můžete hru sledovat online naživo.

Jak předcházet holenním dlahám při běhu. Pokud jste nedávno začali běhat nebo jste zvýšili intenzitu běžecké rutiny, pravděpodobně jste zažili holenní dlahy. Tento bolestivý stav se vyvíjí, když příliš zatěžujete ...