Novak Djokovič zavítá kolem Davida Ferrera a zahájí semifinálový souboj s Johnem IsneremDjokovič překonal rané nervozity a poslal Ferrera ve dvou setech do semifinále Miami Open.

Novak Djokovic, stejně jako v průběhu celého turnaje, vykazoval známky nervozity, protože ve čtvrtfinále Miami Open měl nějaké problémy překonat světovou sedmičku Davida Ferrera. Nakonec se Djokovičovi podařilo uzavřít zápas ve dvou setech, 7-5, 7-5 a stanovil si semifinále s Johnem Isnerem.

základní tenis

Djokovič upustil své podání na začátku prvního setu a zdálo se, jako by chtěl darovat Ferrerovi, oslavovat ve čtvrtek 33. narozeniny, zápas předtím, než se rychle vzpamatoval a uzavřel úvodní set 7-5.

Ve druhém setu Novak Djokovič promrhal mečbol v 10. hře a Ferrer vyrovnal skóre na všech pět her. Ale Djokovič, který chtěl rychle zabalit věci, se okamžitě zlomil, aby se ujal vedení, než nakonec uzavřel druhou sadu a poměrně snadno zápas 7-5. Ferrer za posledních osm případů nedokázal získat ze svého nejlépe hodnoceného soupeře to nejlepší.

Djokovič, který v Miami triumfoval čtyřikrát, řekl po vítězství v zápase - 'Musel jsem bojovat o všechno, co jsem dostal dnes večer na kurtu, protože mi to nehodlal dát,' řekl Djokovič. „Věděl jsem, že to přijde k soudu. Vím, že je to skvělý konkurent, že hodně mele, běhá a nutí tě hrát navíc. '

V semifinále se Djokovič setká s Američanem Johnem Isnerem, který porazil Kei Nishikori.

Velkoobslužný Isner byl od samého začátku dominantní a měl nad svou hrou služeb absolutní kontrolu, jak bylo patrné z Nishikoriho selhání získat ani jeden bod zlomu. Isner zabalili hru 6-4, 6-3, abychom s Djokovicem dohodli semifinálové rande.

Kráska a zvíře Disney sledovat online

Nišikoriho porážka nyní znamená, že se Murray posune na třetí místo v žebříčku ATP.

Populární Problémy

Jak použít inverzní tabulku pro bolesti zad. Inverzní terapie se používá ke zmírnění bolestí zad způsobených degenerativními nebo herniovanými ploténkami, spinální stenózou nebo jinými páteřními stavy. Tyto podmínky způsobují gravitační tlak na ...

Možná si neuvědomujete, jak moc používáte ramena, dokud nezraníte skupinu svalů a šlach, které obklopují váš ramenní kloub, nazývanou vaše rotátorová manžeta. Ať už cvičíte, sportujete nebo se snažíte dosáhnout ...

Místo konání US Open a Paris Masters patří mezi největší tenisové arény na světě.

ATP tour tento týden putuje do italské Parmy na jednu ze závěrečných akcí před Roland Garros.

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas mistrovství světa USA proti Nizozemsku U17 online bez kabelu.

Kriticky oslavovaný film „For Life“ se ve středu vrací na 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat online streamování nových epizod.