Novak Djokovič zavítá kolem Davida Ferrera a zahájí semifinálový souboj s Johnem Isnerem

Djokovič překonal rané nervozity a poslal Ferrera ve dvou setech do semifinále Miami Open.

Novak Djokovic, stejně jako v průběhu celého turnaje, vykazoval známky nervozity, protože ve čtvrtfinále Miami Open měl nějaké problémy překonat světovou sedmičku Davida Ferrera. Nakonec se Djokovičovi podařilo uzavřít zápas ve dvou setech, 7-5, 7-5 a stanovil si semifinále s Johnem Isnerem.

tejpování tenisového lokte

Djokovič upustil své podání na začátku prvního setu a zdálo se, jako by chtěl darovat Ferrerovi, oslavovat ve čtvrtek 33. narozeniny, zápas předtím, než se rychle vzpamatoval a uzavřel úvodní set 7-5.

Ve druhém setu Novak Djokovič promrhal mečbol v 10. hře a Ferrer vyrovnal skóre na všech pět her. Ale Djokovič, který chtěl rychle zabalit věci, se okamžitě zlomil, aby se ujal vedení, než nakonec uzavřel druhou sadu a poměrně snadno zápas 7-5. Ferrer za posledních osm případů nedokázal získat ze svého nejlépe hodnoceného soupeře to nejlepší.

Djokovič, který v Miami triumfoval čtyřikrát, řekl po vítězství v zápase - 'Musel jsem bojovat o všechno, co jsem dostal dnes večer na kurtu, protože mi to nehodlal dát,' řekl Djokovič. „Věděl jsem, že to přijde k soudu. Vím, že je to skvělý konkurent, že hodně mele, běhá a nutí tě hrát navíc. '

V semifinále se Djokovič setká s Američanem Johnem Isnerem, který porazil Kei Nishikori.

Velkoobslužný Isner byl od samého začátku dominantní a měl nad svou hrou služeb absolutní kontrolu, jak bylo patrné z Nishikoriho selhání získat ani jeden bod zlomu. Isner zabalili hru 6-4, 6-3, abychom s Djokovicem dohodli semifinálové rande.

Nišikoriho porážka nyní znamená, že se Murray posune na třetí místo v žebříčku ATP.

kolik her je v sadě tenisu

Populární Problémy

Kansas již vykazuje zlepšení pod Les Miles a v sobotu se utká se Západní Virginií v zápase Big 12. Zde je návod, jak sledovat hru online.

BET hit 'American Soul' se vrací ve středu na 2. sezónu. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Novak Djokovic a Rafael Nadal titulují finále Nitto ATP, protože sezóna 2020 končí předváděcí akcí. Pole pro 8 hráčů doplňují Daniil Medvedev, Alexander Zverev, Andrey Rublev, Dominic Thiem a Diego Schwartzman.

Jak hodit softball. Pokaždé, když je míč uveden do hry, musí někdo hodit, aby skončil. Ale většina týmů dělá chyby, když hodí softball - od hřišť po pole. Bez ohledu na to, jakou pozici hrajete, možnost ...

„Space Jam: A New Legacy“ má očekávanou premiéru v pátek. Zde je návod, jak můžete získat bezplatnou zkušební verzi HBO Max a sledovat film online.