„Novak Djokovic je fenomenální sportovec, do luku mu neustále přidává struny“ - Pat Cash

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Bývalý wimbledonský šampion Pat Cash ocenil Novaka Djokoviče za jeho schopnost neustále zlepšovat různé aspekty své hry.Djokovič ve finále Wimbledonu porazil Matteo Berrettiniho ve čtyřech setech, aby vyhrál svou šestou korunu na SW19 a celkově 20. Grand Slam. Poté, co Djokovič upustil první set proti Italovi v tiebreakeru, zvýšil svou úroveň a spoléhal na svůj návrat podání a bekhendu, aby zvítězil 6-7 (4), 6-4, 6-4, 6-3.Srb vyhrál osm z posledních 12 Majors a je na úrovni dlouholetých rivalů Rogera Federera a Rafaela Nadala v čele grandslamového žebříčku.Když Pat Cash zvážil vítězství Djokoviče nad Berrettini, řekl, že Srb se každým rokem zlepšuje.'Je to fenomenální sportovec, myslím, že o tom víme,' řekl Cash pro BBC Tennishead . „Víš, neustále přidává do svého luku provázky. Je téměř šokující si to myslet - ve skutečnosti se zlepšuje. '
'Očividně má mentální zaměření ... Má odhodlání,' dodal.

Djokovič se nyní ocitá v jedinečné pozici. Pokud letos získá olympijské zlato ve dvouhře a titul na US Open, stane se prvním mužským hráčem v historii, který dokončí Golden Slam v kalendáři.

Novak Djokovič potřeboval, aby jeho návraty fungovaly, aby porazily Berrettini: Pat Cash

Novak Djokovic (L) a Matteo Berrettini

Novak Djokovic (L) a Matteo BerrettiniNovak Djokovič je považován za největší návrat v historii mužského tenisu. A podle Pat Cash, Srb potřeboval tuto střelu k práci ve finále Wimbledonu proti velkému serveru, jako je Matteo Berrettini.

'Potřeboval zajistit návratnost [proti Berrettini], protože Berrettini má naprosto fenomenální podání,' tvrdil Cash.

V průběhu finále světová jednička šestkrát přerušila podání svého soupeře, vytvořila si 15 příležitostí k brejkbodu a získala 40% bodů za zpáteční. Cash tvrdil, že Djokovic byl vytočen na oplátku po upuštění první sady.

'V první sadě měl trochu potíže se získáním podání, ale poté, chlapče, první podání - pokud Berrettini netrefil 130 mil za hodinu na trati - vraceli se,' řekl Aussie.
'A známe ho jako tohoto úžasného vraceče, ale musíš být neuvěřitelný sportovec, aby ses dostal k těm střelám.'

Populární Problémy

Jak zastavit slinění. Nadměrné slinění nebo hypersalivace může být na obtíž. V závažných případech může mít zásadní dopad na kvalitu života. Chcete -li se vypořádat s menšími případy, zkuste se vyvarovat jídla a pachů, které stimulují slinění ....

Existuje několik způsobů, jak řezat vlnitý kov. Pomocí kotoučové pily provádějte dlouhé rovné řezy do silnějších plechů. Pokud se chcete zcela vyhnout elektrickému nářadí a pracujete s tenčím, pružnějším kovem nebo ...

Real Madrid a Šachtar Doněck se ve středu setkají v akci Ligy mistrů. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud jste v USA.

Mohou výbušní a animovaní Kyrgiosi znovu ohromit Nadala ve Wimbledonu při jejich prvním setkání po jejich epické, nestálé ságě z Acapulca? .

Sezónu 2018 Simony Halepové ukončilo zranění zad, ale příští měsíc by se měla objevit v Sydney International.