Novak Djokovic vítá dobrého přítele Viktora Troickiho v jeho odchodu do důchodu, nazývá ho „důležitou součástí jeho tenisového příběhu“

Viktor Troicki (L) a Novak Djokovic

Viktor Troicki (L) a Novak Djokovic

Novak Djokovic nedávno přijal na Twitter, aby vzdal hold Viktoru Troickimu, který odešel z tenisu poté, co se nekvalifikoval na nadcházející wimbledonské mistrovství.

hulu řekni ano šatům

Když se Viktor Troicki stal profesionálem v roce 2006, ve středu ve druhém kole kvalifikace Wimbledonu prohrál se světovou jedničkou 138 Brandon Nakashima. Pětatřicetiletý hráč již dříve prohlásil, že mistrovství bude jeho posledním profesionálním turnajem, a po prohře s Nakashimou to okamžitě nazval kariérou.

Novak Djokovič je s Viktorem Troickim nějakou dobu dobrými přáteli a ti dva se dokonce spojili, aby dovedli Srbsko k prvnímu titulu z Davisova poháru v roce 2010. Ve čtvrtek Djokovič na Twitteru vyjádřil, jak významný byl Troicki ve svém kariérním růstu, než mu přistoupíte k poděkování za podíl na jeho úspěchu.

'Můj příteli, můj soudruhu Viktoru Troicki,' napsal Djokovič na svůj twitter. „Byl jsi velmi důležitou součástí mého příběhu o osobním růstu a tenisu. Hvala brate (srbsky děkuji). '

„Může to být konec fantastické kariéry, ale bezpochyby můžete inspirovat nové šampiony“ - Novak Djokovic o Viktoru Troickim

Viktor Troicki získal ve své kariéře tři tituly ATP a v roce 2011 byl zařazen až na 12. místo na světě. 35letým největším kariérním úspěchem však bylo pravděpodobně jeho rozhodující vítězství nad Francií Michaelem Llodrou v posledním zápase. finále Davis Cupu 2010.

Ačkoli Troicki dokázal vyhrát pouze jednu živou gumu během srbské kampaně na vydání této akce v roce 2010, jeho vítězství nad Llodrou mělo ve zlatě cenu. Poté, co Novak Djokovič porazil Gaela Monfilse, aby vyrovnal remízu, se balkánský národ vrátil z 1: 2 dolů.

rozbít
Srbský davis cupový tým pózuje s kýženým titulem

Srbský davis cupový tým pózuje s kýženým titulem

Novak Djokovic začal svou dominanci na turné ATP až po tomto významném vítězství týmu. Srb se poprvé v následující sezóně (2011) vyšvihl na místo světové jedničky, když vyhrál tři ze čtyř grandslamů.

Na konci své zprávy Novak Djokovič prohlásil, že Viktor Troicki byl pro mnohé inspirací. Světová jednička také Troickimu popřála hodně štěstí do života mimo dvůr.

'Může to být konec fantastické kariéry, ale nepochybně můžeš inspirovat nové šampiony, příteli.' Děkuji za všechno Ćivša! Hodně štěstí!' Řekl Djokovič.

Populární Problémy

Jak cvičit se svým psem. Abyste zůstali zdraví, potřebujete pravidelný pohyb, stejně jako váš pes. Proč si tedy nevycvičit společně? Můžete dobře zjistit, že Fido, Rufus nebo Fluffy jsou tím nejnadšenějším a nejspolehlivějším cvičebním partnerem, kterého jste ...

Cvičení mimo rovnováhu zahrnuje cvičení, která vyžadují rovnováhu na jedné noze, stejně jako cvičení prováděná na nestabilním povrchu. Pokud jde o nestabilní povrchový trénink, porota stále neví, zda zlepší váš ...

Síň slávy Ken Griffey Jr. je předmětem nejnovějšího dokumentu MLB Network „Junior“. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Seahawks a Bills se v neděli setkají v bitvě 6 výherních týmů. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry zdarma.

Jak léčit keratózu Pilaris. Odborníci se shodují, že Keratosis Pilaris (KP) je neškodná a nemusíte ji léčit, pokud vás neobtěžuje. Tento stav způsobuje shluky malých, červených hrbolků podobných brusnému papíru, které se nejčastěji nacházejí na ...

Vše, co potřebujete vědět o senzačním střetu 3. kola mezi bývalými šampiony Wozniackou a Šarapovovou.