Novak Djokovič může „vyděsit“ ATP, aby provedl změny: Noah Rubin

Novak Djokovič stojí za nejvýznamnějším tenisovým hnutím současnosti

Novak Djokovič stojí za nejvýznamnějším tenisovým hnutím současnosti

Před několika dny odstoupil světový hráč číslo 1 Novak Djokovič z role prezidenta Rady hráčů ATP, aby stojí v čele nové asociace profesionálních tenistů (PTPA) .

PTPA, jejímž programem je dát hráčům větší sílu u vyjednávacího stolu, pokud jde o strukturu odměňování, podpořilo mnoho špičkových hráčů jako Matteo Berrettini, John Isner a Diego Schwartzman. Proti tomu se ale postavili dva z největších šampiónů hry: Roger Federer a Rafael Nadal.

Noah Rubin je překvapivě také jedním z lidí, kteří spojili své síly s PTPA. Američan se nedávno objevil v podcastu „Za raketou“, kde hovořil s komentátorem Mikem Cationem o své motivaci připojit se k rebelskému oblečení Novaka Djokoviče.

Jsem Patrick Swayze, kde se dívat

Rubin je připraven spolupracovat s Novakem Djokovičem, pokud to znamená, že jsou vyřešeny základní problémy sportu

Pokud je minulost něčím, co by šlo, Noah Rubin o Novakovi Djokovicovi příliš nemyslí. Američan měl roztrhán do Srbů za jeho komentáře k bezpečnostním opatřením US Open , a také naznačil, že výstava Serb's Adria Tour byla pouhým „sháněním peněz“.

Před několika měsíci požádal Noah Rubin Novaka Djokoviče

Před několika měsíci Noah Rubin požádal Novaka Djokoviče, aby „zamlčel to kurva“

Noah Rubin je nyní na palubě s Djokovičovou příčinou poté, co se v sobotu zúčastnil setkání hráčů v New Yorku. Podle Američana skutečnost, že PTPA způsobila v úřadech ATP tolik strachu, naznačuje, že Djokovič je na dobré cestě.

'Je to víc než 100 lidí, kteří jen sedí a nevědí, co se děje,' řekl Rubin. `` A pak jsem měl pocit, že musím vědět, co se děje. Začneme tedy poslouchat Vaska, pak se Novak začne trochu ujímat vedení a v polovině cesty dostane každý text od ATP na Whatsapp. Měl šest kuliček, které v zásadě říkaly „Pozor!“. Chci říct, že stanovy nebyly ani sepsány, pokud je schůze může tak vyděsit, pak by to pro mě mohlo být dostatečně lákavé. Protože tohle jsem vždycky chtěl. '

Zde je část obsahu z textů rozeslaných radou ATP hráčům:

Otevřený Američan pokračoval, že si není jistý, jak Novak Djokovič a Co přinesou skutečnou změnu, ale že se mu líbí směr, kterým jdou.

„Myslím, že mě Novak opravdu může vzít do vlasti? Nevím, takže (jsem) skeptický ohledně toho všeho. Ale pokud někdo dokáže vyděsit ATP, aby posílal masovou komunikaci, možná ho to může vyděsit, aby změnil způsob, jakým věci dělají, “dodal Rubin.

Nevím, jestli řeknou, že chtějí vytvořit samostatnou ženskou asociaci: Rubin na oblečení ovládaném muži

Novak Djokovic zatím mezi ženami nezavázal

Novak Djokovic zatím mezi ženami nezavázal

Noah Rubin si stěžoval, že během jeho krátkého působení na turnaji ATP deska neudělala dost, aby spravedlivě reprezentovala různé zájmy hráčů. Američan se domnívá, že PTPA Novaka Djokoviče by mohla být posledním pokusem o rozhýbání věcí, a to je důvod, proč je na palubě.

Rubin se také dotkl jednoho do očí bijícího problému, který mnozí zdůraznili: nedostatku ženského zastoupení v asociaci. Několik feministických organizací kritizovalo skupinu Novaka Djokoviče za to, že je omezena na muže, a Rubin přiznal, že neví, jak a zda vůbec bude tento problém někdy vyřešen.

'Nevím, jestli právníci řeknou, že chtějí vytvořit samostatné ženské sdružení, nevím, jaké jsou věci.' Vím, že v číslech je síla a musíme na tom společně pracovat, abychom byli sjednoceni, “řekl Rubin.

Američan dále řekl, že i když si nebyl zcela jist úmysly Novaka Djokoviče, považoval přítomnost Vaska Pospisila za uklidňující. Na konci dne chce Rubin změnu bez ohledu na to, jak k tomu došlo - a za to je ochoten spojit ruce se světovou jedničkou.

„Plně důvěřuji Novakovi? Ne. Vašek tvrdě pracoval, myslím, že to myslí dobře. Nelíbí se mi, jak se věci během mého krátkého působení na ATP děly, myslím, že je třeba to změnit, “řekl Rubin.

Populární Problémy

Jak přežít základní vstupné. Pokud si kupujete lístky na hudební festivaly nebo koncerty s významnými kapelami, můžete se ocitnout v držení vstupenky na základní vstupné. Obecné vstupné je ...

Mistrovství Ameriky východ připadá na UMBC a Vermont. Zde je návod, jak sledovat živý přenos ze hry.

Společenská obuv se může pohybovat od drahé ručně vyráběné obuvi až po smoking, až po ležérní mokasíny pro letní party s nenápadným motivem. Věnujte pozornost kůži, špičce a patě obuvi, aby vypadaly správně. Je důležité ...

David Ferrer možná nezískal mnoho titulů ve své kariéře, ale už si získal naše srdce několika svými letošními výkony!

Pečujte o obvaz nebo dlahu své kočky pravidelnou kontrolou, zda nevykazuje známky infekce nebo poškození obvazu. Zabraňte poškození tím, že necháte kočku uvnitř a vyhnete se intenzivní hře. Kupte si ochranný obvaz (např ...

Jak ušít puffové rukávy. Nafouknuté rukávy jsou rukávy košile, které jsou vytvořeny přidáním nabírání do vzoru rukávu podél ramenního švu (čepice) a/nebo pásku (lemu) za účelem vytvoření objemu a plnosti, nebo efektu nafouklého rukávu. Puff ...