Novak Djokovič se zúčastní posledního zápasu Lionela Messiho za PSG a poté se 14. rok za sebou dostane do finálové osmičky Roland Garros

Vynikající Srb si po nedělním vítězství povídal s Jonem Wertheimem o tenisu, basketbalu a fotbale. GettyImages-1495883972


Další den, další neuvěřitelná statistika pro Novaka Djokoviče, který v neděli porazil 94. Juana Pabla Varillase 6:3, 6:2, 6:2. Skvělý Srb se tak dostal do čtvrtfinále Roland Garros nesrovnatelný 14. rok v řadě, sérii, kterou nepřekonal ani Rafael Nadal.Když už mluvíme o Nadalovi, Djokovičovo vítězství zlomilo a jíl spojit s králem hlíny. Na tomto turnaji se oba dvaadvacetinásobní grandslamoví šampioni dostali do čtvrtfinále Roland Garros 16krát za svou kariéru. Nyní se Djokovič táhne vpřed se 17. časem v elitě osm .

Djokovič se samozřejmě také snaží táhnout před Nadala s 23. titulem z majoru.Poté Jon Wertheim z Tennis Channel dohnal Djokoviče. Rozhovor se samozřejmě týkal zápasu. Šlo to ale i do jiných sportů, vzhledem k úspěchu krajana Nicoly Jokic v Denveru Nuggets, který se ucházel o mistrovství NBA – a Lionela Messiho, globální fotbalové ikony, kterou Djokovič v sobotu osobně sledoval.

'Vždycky se jich snažím zeptat, jak postupují ve svém podnikání, přípravě, rekonvalescenci,' řekl Djokovič.HODINKY:Messiho kariéra v Paříži skončila, protože přestoupí z klubu Paris Saint-Germain. Djokovič mezitím shlíží na další titul ve Městě světla.

Populární Problémy

Rafael Nadal zahájil kampaň za 13. titul Roland Garros, ale tentokrát není drtivým favoritem na vítězství. Novak Djokovic také hledá další French Open a Dominic Thiem bude doufat, že naváže na své nedávné vítězství v USO

Tyto dvě legendy sdílely vřelé objetí po jednom z nejpamátnějších tenisových zápasů, jaké kdy uvidíte !.

Novak Djokovic porazil v neděli ve finále Wimbledonu Matteo Berrettiniho, aby zpečetil svůj 20. grandslamový titul. S výhrou Srb remizoval s Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem na 20 Majors.

Rafael Nadal vypadl ve čtvrtek z Citi Open 2021 poté, co ve třetím kole utrpěl těžkou porážku 6: 4, 1: 6, 6: 4 z rukou Jihoafričana Lloyda Harrise.