Přímý přenos zápasu Ohio State vs Iowa Wrestling: Jak se dívat onlineTwitter/@Hawks_Wrestling Iowský zápasník Pat Lugo.

Nejlépe hodnocený zápasnický tým Iowa Hawkeyes bude v pátek hostit akci číslo 4 Ohio State Buckeyes v Big Ten v Carver-Hawkeye Arena.

Začátek zápasu je naplánován na 21:00. ET a budou vysílány v síti Big Ten Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte BTN, můžete sledovat živý přenos Ohio State vs Iowa na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících bezplatných kabelů, služby streamování živého televizního vysílání:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Síť Big Ten je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete poté sledovat živý přenos Ohio State vs Iowa na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

banditový loketní popruh

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat zápas na vyžádání do tří dnů od jeho ukončení, i když nezaznamenáš to.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Z nich balíčky Max, Choice, Xtra a Ultimate zahrnují síť Big Ten Network a balíček Max přichází se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

hrát lepší tenis

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete poté sledovat živý přenos Ohio State vs Iowa na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně sítě Big Ten Network:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete poté sledovat živý přenos Ohio State vs Iowa na počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV , Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Ohio State vs Iowa Preview

Hawkeyes jsou celkově 7: 0 a 4: 0 ve Velké desítce, naposledy doma porazili č. 7 Nebraska Cornhuskers 26: 6.

Spencer Lee, nejlépe hodnocený 125-librový hráč InterMatu, ovládl v úvodním zápase Edwina Thomsena 18: 0, aby se v sezóně zlepšil na 9: 0. Obhájce titulu mistra zaznamenalo zastavení šíření v polovině prvního, poté sečteno kvarteto se 4 body blízko pádů před koncem období.

stolní tenis doma

Lee nyní ukončil pět záchvatů před druhou třetinou tohoto roku.

Lidé žertují o tom, [nežít do druhé třetiny], řekl junior podle The Daily Iowan . Je mi to jedno. Je to jen o získávání bodů bez ohledu na to, kolik času je na hodinách.

Je mi jedno, kolik času zbývá. Jsem ten typ, pokud je na hodinách deset sekund, abych měl čas toho chlapa otočit. Tři sekundy na hodině, mám čas toho chlapa otočit. Mám čas na zastavení šíření. Mám čas uniknout. [Je to] jen o získávání bodů celý zápas tak tvrdě, jak můžete, tak rychle, jak můžete. Tvrdě skórujte, rychle skórujte, hodně skórujte, to je to, co říkáme.

na jakém kanálu je dnes večer hra Cleveland Indians

První hráč Iowy Abe Assad, 184-pounder, kterému byl minulý měsíc zrušen status redshirt, zaznamenal své první vítězství v Carver-Hawkeye Arena. Nejlépe porazil Taylora Venze 6: 4, poté poskočil z č. 10 na č. 7 v žebříčku InterMatu. Venz spadl z č. 5 na č. 8.

Assad se vzdal zastavení šíření v první třetině, vstoupil do druhé koncové 2-1. Poté zaznamenal zastavení šíření v každé z následujících dvou třetin.

Je to nepopsatelné, řekl Assad The Daily Iowan . Nedokážu to přesně vyjádřit slovy. Můj nejoblíbenější moment z celého zápasu byl na konci druhé třetiny, kdy jsem dostal takedown. Prostě se držel na podložce a nehýbal se. Právě jsem slyšel dav a bylo to úžasné. Není nic lepšího než to. To je to, čemu věnujete všechny ty hodiny, jsou právě takové chvíle.

Buckeyes v neděli doma bušili Illinois Fighting Illini 28: 6, aby si polepšili na 7: 1 v sezóně a 3: 0 v akci Big Ten. Ohio State první dva záchvaty upustil, zbývajících osm vyhrál.

Nováček Buckeyes v červeném tričku Rocky Jordan, nezraněný 184 liber, rozčilený Zac Braunagel, který se v žebříčku InterMat od té doby propadl z č. 11 na č. 14.

Stále věřím tomu, co mi trenéři říkají; pokračujte v úpravách, řekl Jordan podle Lucerna . Trochu se to ukázalo.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat každý fotbalový zápas v Kentucky naživo online bez kabelu v roce 2020.

Frances Tiafoe se ve středu ve druhém kole European Open 2020 v Antverpách utká s Danem Evansem. Vzájemný zápas mezi oběma hráči je momentálně nerozhodný 1: 1.

Od rekordu všech dob, který držela australská Margaret Courtová, ji nyní dělí jen jeden titul.

Skokové dřepy jsou plyometrické cvičení s vysokou intenzitou, které je vynikající pro budování výbušné síly, úpravu svalů a kloubů spodní části těla a zvýšení výšky vašeho vertikálního skoku. Kvůli jejich obtížnosti skočte ...

Ceny People's Choice Awards 2020 se konají v neděli večer. Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat show online.

Jak zpracovat emoce, když máte depresi. Když máte depresi, může být náročné zvládnout své emoce. Může se stát, že budete reagovat negativně, než se plně dopracujete k tomu, co cítíte. Ale ty ...