Oliver Marach a Mate Pavic si zajistili na konci roku čtyřhru pořadí č. 1 vítězstvím nad Isner-Skupski

Mate Pavic (L) a Oliver Marach

Mate Pavic (L) a Oliver Marach

Oliver Marach a Mate Pavic přežili elektrizující čtvrtfinále na Paris Masters, aby si zajistili místo na konci čtyřhry č. 1.

lidé hrající tenis

Rakouský a chorvatský pár porazili Johna Isnera a Neala Skupského 7-6 (6), 6-7 (4) 12-10 v dramatickém zápase, který trval téměř dvě hodiny. Výsledkem je, že je letos nemůže překonat druhý tým Juana Sebastiana Cabala a Roberta Faraha, což z nich dělá nejlepší čtyřhru roku 2018.

Marach a Pavic se nyní utkají se Španělem Marcelem Granollersem a Američanem Rajeevem Ramem, kteří ve druhém čtvrtfinále porazili Marcelo Melo a Lukasze Kubota 6-1,6-4.

Sezóna 2018 byla pro Maracha a Pavica pozoruhodná; letos dosáhli až devíti finále. Z devíti finále, včetně Australian Open, se prosadili ve čtyřech.

Tato dvojice je perfektní kombinací zkušeností a bojovnosti. Osmatřicetiletý Marach přináší ke stolu zkušené chytráky, zatímco pětadvacetiletý Pavic zaplňuje kurt bujarostí.

dlouhá tenisová raketa

Marach byl s jejich úspěchem velmi spokojený jak řekl „Byl to neuvěřitelný rok. Vyhrát tři turnaje v řadě a přiblížit se čtvrtému finále bylo neuvěřitelné. Celý rok jsme hráli solidní tenis, dosáhli jsme dalšího grandslamového finále na Roland Garros a teď jsme tady v Paříži, jsme v semifinále. Jsme velmi šťastní. '

Pavic byl také nadšený, když poznamenal: „Měli jsme skvělý rok a dobrý začátek. Celkově jsme prohráli dvě nebo tři první kola se spoustou čtvrtfinále a semifinále. Jsme nesmírně rádi, že jsme zakončili rok na 1. místě. '

Pavic je nejmladším členem čtyřhry č. 1 od roku 1995 a na druhé straně je Marach nejstarším hráčem, který dosáhl tohoto úspěchu od roku 1984. Staronový pár má pohodlný náskok před kolumbijskou dvojicí Juan Sebastian Cabal a Rober Farah o 1 600 bodů v tabulce bodů ATP; Marach a Pavic mají 7430 bodů, zatímco ti druzí mají 5830 půllitrů.

Rakousko-chorvatská dvojice se bude snažit získat také Paris Masters a zamíří na finále ATP s dalším titulem v tašce.

Populární Problémy

Objevte nejlepší streamovací služby pro streamování filmů, vašich oblíbených televizních pořadů a/nebo živé televize s naším dokonalým průvodcem pro 2021 kutry.

Začátek 4-0, Princeton Football se koná v Hnědou sobotu. Zde je návod, jak hru sledovat.

Dominic Thiem porazil Tommyho Haase na berlínské výstavě, ale ne dříve, než Němec vystavil temperamentní výstavu. Thiem chválil Haasovu fyzickou kondici a také vyjadřoval lítost nad tím, že s ním nikdy nehrál profesionálně.

Jak mít větší sebevědomí a mít se rád. Jste dívka a v současné době máte vážné problémy s nízkým sebevědomím? Pochybujete o sobě pravidelně? Tento článek vysvětlí, jak si můžete zvýšit sebevědomí, sebevědomí a ...

Jak zjistit, zda máte dvojité spojení. Z lékařského hlediska se dvojité klouby označují jako hypermobilita a jednoduše to znamená, že máte v některých nebo všech kloubech větší rozsah pohybu než většina lidí. Chcete -li zjistit, zda ...