Výběr Ostapenko Aegon Classic potvrzen

Jelena Ostapenko - oříznuta

Vítězka French Open Jelena Ostapenko

Vítězka French Open Jelena Ostapenko postoupila z Aegon Classic příští týden, potvrdila Lawn Tennis Association (LTA).

podání bekhendu badmintonu

Ostapenko šokovala tenisový svět začátkem tohoto měsíce a porazila Simonu Halepovou ve finále dvouhry žen na Roland Garros, aby získala svůj první titul v kariéře.

Dvacetiletá Lotyška však nyní při vystoupení z travnatého hřiště v Birminghamu následovala lidi jako Halep, Karolina Plíšková a Agnieszka Radwanska.

velikosti úchopů tenisových raket

Poté, co v pátek dříve oznámil, že účast Ostapenka na Aegon Classic je pochybná, LTA v následném e -mailu Omnisportu potvrdilo, že mladík se nyní stáhl.

V důsledku toho se Ostapenko bude moci zúčastnit pouze jednoho turnaje na travnatém hřišti v Eastbourne, než začne 3. července Wimbledon.

Populární Problémy

Jak používat akupresuru k vyvolání porodu. Mnoho žen chce přirozeně vyvolat porod. Použití akupresurních bodů je jednou z metod, která může pomoci nastartovat nebo urychlit porod. Zastánci akupresury jako indukční pomůcky věří, že funguje tak, že povzbuzuje ...

Jak udělat kaši. Ach, kaše. Snídaně už není klasičtější. Protože je to však tak jednoduché, každý má svůj vlastní způsob, jak to udělat (a jíst). Pokryjeme tři různé druhy kaše (ovesné vločky, rýži a ...

Americký ženský národní fotbalový tým se v přátelské nedělní noci utká s Belgií. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online bez kabelu.

USWNT se ve čtvrtek utká s Anglií v prvním zápase SheBelieves Cupu 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos online bez kabelu.

Pokud jste si mysleli, že grilované sýrové sendviče jsou jen na oběd, zamyslete se znovu. Grilovaný sýr se snídaní je dokonalou záminkou na křupavý, roztavený sendvič, jakmile se ráno vyvalíte z postele. Kombinace lepkavého sýra s nadýchanými ...