Padel, pickleball, Ons Jabeur a Taylor Fritz: dejte je všechny dohromady a získáte tuto jedinečnou událost

Miami's Reserve Padel hostil Miami Pickleball Club a pár Top 10 tenisových profesionálů pro báječný sport.Fotogalerie: Reserve Padel v Miami
 Prakash Amritraj udržuje věci lehké.
 Pickleball a padel se srazily v Miami.
 Akce od konkurence.
 Pěkná forma.
 Občerstvení bylo samozřejmě potřeba.
 Padel nabízí stěny pro hráče a snadné prohlížení pro diváky.
 Na zdraví.
 Scéna v Reserve Padel.
 Akce od konkurence.
 Jen nakopnout...
 ...a užijte si den.
/

Je pravděpodobné, že pokud máte rádi sport na kurtu, který zahrnuje houpání, abyste odpálili míček, na speciální akci tohoto týdne v Reserve Padel v Miami se pro vás něco našlo. Netýkal se to jen vzkvétajícího sportu padel, ale také rozžhavený pickleball – a také dva profesionální tenisté světové úrovně.Ons Jabeur a Taylor Fritz udělali to, co tolik tenistů za posledních několik let: nevypadali tak dobře, když vyměnili své rakety za pádla. Ale to k zábavě těchto alternativních dvorních sportů patří.Událost, kterou moderoval Prakash Amritraj z Tennis Channel, viděla Jabeur a Fritz soutěžit po boku padelových hráčů z Reserve Padel a pikleballistů z Miami Pickleball Club ve čtyřech zápasech – dva padel, dva pikleball – série, aby se určilo vítěze.

Ale zatímco Team Ons a Team Taylor byli skutečnými konkurenty v této smíšené soutěži, skutečný Jabeur a Fritz byli hvězdami show.Jak se jim dařilo? Zde je Onsův pohled:

Víš, zabil jsem to.A co její kolega z tenisu Fritz?Obvykle nerad mluvím o hráčích.

Takže.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Big Hero 6 online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy kriketu Irsko vs. Západní Indie online ve Spojených státech.

Cruz Azul a Pumas se tento týden setkají v semifinále Liga MX. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos obou nohou, pokud jste v USA.

Zde je návod, jak můžete sledovat dnešní hru Patriots vs Bengals 15. týden naživo, pokud nemáte kabel.