Paradorn Srichaphan vyměňuje rakety za kluby

Thajsko Paradorn Srichaphan se vrací

Paradorn Srichaphan: Souborová fotografie

Thajská superstar Paradorn Srichaphan je připravena podniknout další pokusné kroky na cestě ke kariéře na greenu. Bývalá světová jednička 9 v posledních dvou letech usilovně pracovala na návratu ke sportu poté, co kolébavé zápěstí vykolejilo jeho vzkvétající tenisovou kariéru. Třiatřicetiletý hráč se zúčastnil turnaje Singha Pattaya Open, akce 100 000 $ na turnaji Asean PGA Tour. Událost začne tento čtvrtek tím, že Srichaphan hledá nějakou ranou hybnou sílu, aby zajistil, že bude moci hrát celý víkend. Srichaphan jde ve stopách Scotta Drapera, šampiona smíšené čtyřhry z roku 2005 na Australian Open, který se po odchodu z tenisu v tomto roce také věnoval golfu.

Srichaphan, nejlépe hodnocený singlista všech dob, měl pět titulů- poslední z nich přišel v roce 2004 v Nottinghamu během trávníkové sezóny. Thajec odešel ze sportu v roce 2010 poté, co po nehodě na motorce měl dvě zlomené ruce a zápěstí. I když odešel ze hry, Srichaphan nadále trénoval národní daviscupový tým. Jeho blízkost ke sportu stále osvětlovala touhu vrátit se k aktivnímu životu v něm.

Nakonec Srichaphan podlehl pokušení tím, že se po výměně tenisových raket za golfové hole dostal na greeny. Po tréninku za poslední dva roky 33letý věří, že je za rohem, kdy může dosáhnout svého snu stát se profesionálním golfistou. Srichaphan začal cvičit golf v dubnu 2011 a poté, co vstoupil na tvrdá hřiště, začíná věřit, že pomalu a jistě je na cestě k získání místa na turné.

Mým cílem je být prvním asijským sportovcem, který přešel z jiného sportu na profesionální golf, řekl Paradorn. Letos se stanu profesionálem. Vložil jsem svůj čas do tohoto sportu. Cvičím brzy ráno a celý den na golfu. Optimistický Srichaphan se bude odpalovat pouze na své druhé akci na Asean Tour. Bývalá hvězda první desítky vynechala sestřih na Singha Esan Open letos v únoru. Thajská společnost Singha Corporation byla sponzorem společnosti Paradorn, zatímco byl tenistou, a jejich hluboké zapojení do golfu v zemi otevřelo několik dveří pro nově raženého golfistu.

Singha mě sponzoroval, když jsem hrál tenis, a oni mě podporují v mém golfu, řekl. Dali mi pozvánku na Singha Esan Open a nabídli mi další (akce) do budoucna. Je to příležitost získat zkušenosti, projít se a hrát si s profesionálními golfisty a být kolem nich, zvyknout si na atmosféru pro golfu.

Zády k sobě 81 kol promíchaných Srichaphanových šancí na Singha Esan Open, ale je optimistický, pokud jde o lepší představení na akci tohoto týdne. Asean tour je krmítkem pro hlavní zájezdy po celém světě a je důležité, aby Srichaphan získal úspěch na cestě, aby si získal respekt. Přejme bývalému tenistovi jen tolik úspěchů na greenu, jaký si užíval na kurtech po celém světě.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat LSU vs Texas A&M online bez kabelu

Váš průvodce streamováním sekretariátu online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Když se kriketový míč pohybuje vzduchem, pohybuje se směrem k pálkaři nebo od něj. míč. Nicméně, jak je míček ve hře používán, ...

ATP tour tento týden putuje do italské Parmy na jednu ze závěrečných akcí před Roland Garros.

Kriticky uznávaný seriál Showtime 'The Chi' se vrací do 3. sezóny v neděli. Pokud nemáte kabel nebo Showtime, sledujte nové epizody online.

Goran Ivanisevic věří, že rozhodnutí Rogera Federera odstoupit z Roland Garros kvůli fyzickým problémům bylo „chytrým tahem“.