Parma 2021: Camila Giorgi vs Christina McHale náhled, head-to-head & prediction | Emilia-Romagna Otevřeno

Camila Giorgi

Camila Giorgi

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Camila Giorgi vs Christina McHale

Datum: 17. května 2021

Turnaj : Emilia-Romagna Otevřeno 2021

Kolo : První kolo (kolo 32)

Místo : Řím, Itálie

Kategorie : WTA 250

Povrch : Červený jíl

Odměna : 235 238 $

Načasování zápasu: Ne dříve než 17:00 místního času, 15:00 GMT, 11:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Camila Giorgi vs Christina McHale

Oblíbená domácí Camila Giorgi se chystá zahájit svou otevřenou kampaň 2021 Emilia-Romagna Open v pondělí prvním střetnutím s americkou Christinou McHaleovou.

Giorgi, který minulý týden prohrával nejdelší zápas roku proti Saru Sorribes Tormo v Římě, se bude snažit překonat zklamání z tohoto brzkého odchodu. Má další šanci uspět na domácí akci v Parmě, ale nejprve by mohla čelit velkému odporu McHale.

Christina McHale

Christina McHale

To znamená, že McHale má v roce 2021 zatím špatnou sezónu. Dokázala se dostat přes první kolo pouze ve dvou ze sedmi akcí WTA, které hrála.

Američanka ale vykazovala známky oživení na antuce, na povrchu, kde měla značný podíl na úspěchu. V poslední době získala vítězství jako Leylah Fernandez a Sara Errani a bude doufat v další pozitivní výsledek zde v Parmě.

Camila Giorgi vs Christina McHale hlava-nehlava

Camila Giorgi bude toužit překonat neuspokojivou ztrátu v Římě

Camila Giorgi bude toužit překonat neuspokojivou ztrátu v Římě

Camila Giorgi a Christina McHale rozdělili svá čtyři kariérní setkání, takže současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 2-2. Přestože to byli Američané, kteří původně vedli 2: 0, Giorgi dokázal zvládnout poslední dvě setkání v těžkých bitvách.

Předpověď Camila Giorgi vs Christina McHale

Camila Giorgi v této sezoně mnoho tenisu nehrála a nedostatek zápasové praxe byl patrný na jejím maratónském zápase proti Sorribes Tormo v Římě. Italka nedokázala udržet nervy na velkých bodech a promarnila vedení 4: 0, než podlehla domácímu tahu.

Giorgi by měl do turnaje v Parmě vstoupit lépe připraven. Je však nepravděpodobné, že by změnila svůj přístup, který vždy byl o tom, že pomocí svých silných úderů převzala kontrolu nad shromážděními hned od začátku.

Na druhou stranu největší předností Christiny McHaleové je její pohyb a důslednost ze zadního kurtu. Klíčem pro Američanku bude její schopnost vydržet v soutěžích dostatečně dlouho a frustrovat Giorgiho v chybách.

McHale bude také muset zajistit, aby věci zůstaly blízko na výsledkové tabuli, protože rozdávání jakýchkoli prvních vedení jen posílí Giorgiho přilnavost k zápasu.

Předpověď: Camila Giorgi vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Jak otevřít láhev bez otvíráku na lahve. Pokud se někdy ocitnete bez otvíráku na lahve, existuje mnoho alternativních způsobů, jak sundat uzávěr lahve. Pokud jste kolem domu, můžete k vypáčení čepice použít různé nástroje a náčiní ...

Už jste někdy byli v hádce, ve které se vaše pověst mezi přáteli nebo kolegy mohla změnit, v závislosti na vaší schopnosti rychle se vrátit k někomu, kdo vás urazil nebo přelstil? Nebo v situacích nižších sázek mějte ...

„Young Rock“, nová série o životě Dwayna Johnsona, má premiéru v úterý. Zde je návod, jak můžete sledovat show online, pokud nemáte kabel.

Jak používat aloe vera k léčbě revmatoidní artritidy. Pokud máte revmatoidní artritidu (RA), zánětlivé autoimunitní onemocnění, znáte bolest, kterou může způsobit vašim kloubům. Imunitní systém těla omylem útočí na sebe, obvykle ...

Vedená Jonem Jonesem vs Thiagem Santosem, UFC 239 má naskládanou hlavní kartu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bojů online.

Krok za krokem vysvětlujeme, jak najít perfektní pár tenisových bot a balíček tenisových míčků pro vaše herní podmínky, povrch, styl, úroveň a další! Příspěvek Jak vybrat tenisové míčky a boty se poprvé objevil na blogu LiveYourSport.