Parma 2021: Serena Williams vs Katerina Siniakova náhled, head-to-head & prediction | Emilia-Romagna Otevřeno

Serena Williamsová

Serena WilliamsováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Serena Williamsová vs Kateřina Siniakovábezplatný stream válečníci vs rakety

Datum: 18. května 2021Turnaj : Emilia-Romagna Otevřeno 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)Místo : Řím, ItálieKategorie : WTA 250

Povrch : Červený jílnejlepší tendonitis loketní ortéza

Odměna : 235 238 $Načasování zápasu: Ne dříve než ve 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST

Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Serena Williams vs Katerina Siniakova náhled

Nejlepší nasazená Serena Williamsová nastoupí v úterý ve druhém kole Emilia-Romagna Open na světovou jedničku Katerinu Siniakovou.

Ústní chirurgie krátce přerušila Williamsovu sezónu poté, co její semifinále skončila na Australian Open a Yarra Valley Classic. Její návrat do akce na Italian Open minulý týden se však ukázal jako krátkodobý.

Třiadvacetinásobné grandslamové šampionce ukázala dveře v loňském ročníku semifinalistka Roland Garros Nadia Podoroska na svém otvíráku v Římě. Ale Williams se okamžitě rozhodl vzít do akce Parma zástupný znak, aby měl před Rolandem Garrosem na kontě nějaké zápasy.

Devětatřicetiletá žena vypadala ve svém úvodním pondělním zápase ostře. Trvalo pouhých 68 minut, než porazila italskou kvalifikaci Lisu Pigato 6-3, 6-2.

Kateřina Siniaková

Kateřina Siniaková

badmintonové dovednosti

Katerina Siniakova je mezitím především hráčkou čtyřhry. Ale občas dělá hluk i ve dvouhře, jak jsme viděli během jejího běhu do čtvrtého kola French Open v roce 2019.

Světová jednička 68 hrála letos dvouhru na osmi akcích, do čtvrtfinále se dostala jen jednou. Ale to se stalo na antuce, na Istanbul Open.

Siniakova přinesla tuto formu na Emilia-Romagna Open, kde v pondělí skvěle odstartovala. Když Češka shodila své podání jen jednou, křižovala k vítězství 6-1, 6-3 nad vycházející hvězdou Clarou Tausonovou.

Serena Williamsová a Kateřina Siniaková proti sobě

Serena Williams a Katerina Siniakova se na turné nikdy předtím nezkřížily, takže jejich současný souboj stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Serena Williams vs Katerina Siniakova predikce

Serena Williamsová

Serena Williamsová

Aby Serena Williamsová tento zápas vyhrála, je nutné, aby dobře sloužila. Její procento prvního podání bylo zklamáním 48,1% proti Nadii Podoroska v Římě a také vykašlala na čtyři dvojchyby.

western grip tenis

Williams tato čísla proti Pigatovi v Parmě vylepšil; její míra prvního podání vzrostla na 62,2% a získala 75% bodů za první podání. Je však třeba poznamenat, že její soupeř byl velmi nezkušený.

Proti dobré returnerce, jako je Katerina Siniakova, by Williamsová musela podat ještě lepší výkon při podání. Siniaková ví, jak věci zamíchat, vzhledem ke svým zkušenostem ve čtyřhře. Kdykoli dostane příležitost, dělá také nečekané výpady do sítě, což vždy staví soupeře pod tlak.

Češka se bude snažit využít svou pestrost a jemnost k přesunu Williamsu po celém hřišti. Nicméně se teprve uvidí, jak dlouho dokáže chránit své podání proti silné návratce, jako je Serena Williamsová.

Pokud Američanka dokáže rozjet své podání a najít rozpětí na svých návratech a úderech, Siniaková pravděpodobně v úterý zjistí, že je to velmi těžké.

Předpověď: Serena Williamsová vyhraje ve dvou těsných setech.

Populární Problémy

Rafael Nadal a Dominic Thiem se postaví proti sobě ve druhém kole každý s každým finále ATP 2020. Španěl vede v h2h rakouské 9-5, ale toto bude jejich vůbec první halové střetnutí.

Podívejte se na pět nejikoničtějších obrázků v historii Tenisu.

2019 Copa America začíná v pátek. Zde je návod, jak sledovat každý zápas v angličtině nebo španělštině ve Spojených státech.

Starosta Pete Buttigieg je prvním hostem v reálném čase s Billem Maherem na HBO 29. března 2019. Zde je návod, jak streamovat show online.