Pavlyuchenkova přidává ke Kerberovým strastem jako Vandeweghe, Goerges tvrdí, že Zhuhai vyhrává

AnastasiaPavlyuchenkov skočila

Ruska Anastasia Pavljučenková

Anastasia Pavlyuchenkova způsobila další porážku Angelique Kerberové v první den WTA Elite Trophy poté, co CoCo Vandeweghe a Julia Goergesová vyhrály starty v Zhuhai.

kde sledovat výzvu

Kerber hovořila o své touze dokončit strastiplný rok na vysoké úrovni v Číně, ale čtvrtá nasazená Pavljučenková porazila v úterý bývalou světovou jedničku 6-3 3-6 6-2 v Rose Group.

Poté, co v roce 2016 dosáhla svých prvních dvou grandslamových titulů, se devětadvacetiletá devětadvacetiletá hráčka propadla z čela žebříčku na turnaj.

Jednalo se o její třetí prohru v tomto roce s ruskou světovou jedničkou 14, přičemž každé setkání dospělo až do finální sady.

badmitten hra

Osmá osazená Kerberová vyhrála pouze jeden z posledních šesti zápasů a zahájila svůj závěrečný pokus o získání prvního titulu v roce 2017 zklamáním. Pavlyuchenkova udělala pouze 20 nevynucených chyb na 26 Němky a pětkrát prolomila vítězství.

Vandeweghe si v prvním zápase této akce vedl nejlépe, když přišel ze setu a porazil divoké karty Peng Shuai 3-6 6-3 6-2 ve skupině Bougainvillea.

odkud pocházejí tenisové výsledky

Druhá nasazená Vandewegheová dokázala na svých předchozích čtyřech akcích v Číně pouze osamocené vítězství a tento rekord vypadal nepravděpodobně lépe, když byla dvakrát zlomena, aby ztratila první set.

Semifinalistka US Open a Australian Open odtamtud zvedla hru a Peng nedokázala ve své vlasti dosáhnout vítězství.

Goergesová je mezitím první lídrem skupiny Azalea v důsledku jejího úspěchu 6-1 7-6 (7-5) nad Magdalenou Rybarikovou.

Populární Problémy

Vařte křepelky tak, že je budete péct v troubě, grilovat nebo je opéct na plotně. Jeho libové maso může rychle vyschnout, takže budete muset pečlivě sledovat jeho postup bez ohledu na to, jaký způsob vaření používáte. ==== Než začnete: ...

Pokud máte kreativní nápady ohledně obuvi, můžete zvážit zahájení vlastní řady obuvi. I když realizace tak velkého projektu může být skličující, jeho rozdělení na menší části vám pomůže zorganizovat se a realizovat své sny. Podle...

Psi

Psi byli po staletí chováni, aby se stali nejlepším přítelem člověka. Když jste pozorní, uctiví a staráte se o blaho svého psa, je snazší vybudovat silnější pouto mezi vámi dvěma. Mít silný vztah se svým ...

Jak získat dlouhé štíhlé nohy. Dlouhé štíhlé nohy jsou velmi oblíbeným standardem krásy, a to díky osobnostem jako Cameron Diaz a Taylor Swift. Ke kráse nepotřebujete mít dlouhé nohy, ale v určitých ...

Nájezdníci a náčelníci se setkají v důležité bitvě AFC West v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Lakers a Heat se ve středu setkají na 1. hře finále NBA. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.