Na obrázcích: Krásný dům Rogera Federera ve Švýcarsku

Roger FedererZačátkem tohoto týdne britský bulvární deník „The Sun“ nechal fanoušky Rogera Federera nakouknout do jeho luxusní prázdninový byt v Dubaji . Nyní také mají uvolněné obrázky krásné sídlo švýcarské legendy ve Švýcarsku.

Dům Rogera Federera se nachází ve švýcarské obci Wollerau s výhledem na Curychské jezero. Devětatřicetiletý se tam přestěhoval v roce 2014 a sdílí ho se svou manželkou, rodiči a čtyřmi dětmi.Rezidence byla postavena od nuly na 1,5 akrovém pozemku. Někdo by tomu mohl říkat i „skleněný dům“, protože má několik skleněných oken od podlahy ke stropu.

Roger Federer pověřil tento architektonický zázrak téměř před deseti lety a utratil 6,5 milionu liber.

Kredit: Dům Sun Rogera Federera, když je ve výstavběRodinný dům Federer je postaven na třech podlažích. Je rozdělen na dva samostatné byty - jeden pro Federera, jeho manželku a děti a druhý pro Federerovy rodiče - Roberta a Lynette.

Na obrázku níže je pohled z jednoho z balkonů v domě s výhledem na klidné Curychské jezero.

Balkón domu Wollerau Rogera Federera (Kredit: The Sun)Třípodlažní rezidence Rogera Federera se může pochlubit několika bohatými vymoženostmi, které by se od osoby jeho postavy dalo očekávat. Mezi ně patří několik bazénů, nejmodernější posilovna, lázně a podzemní parkoviště.

Na následujících obrázcích můžete nahlédnout do interiérů domu Rogera Federera.

Zápočet: Slunce

Zápočet: Slunce

Zápočet: Slunce

Obec Wollerau je vzhledem k nízkým sazbám daně z příjmu velmi atraktivní jako domov pro bohaté lidi. Mezi Federerovy sousedy patří hvězdy Formule 1 Felipe Massa a Kimi Räikkönen.

Obyvatelé regionu - včetně Rogera Federera - platí na daních přibližně 10–12% svého příjmu, což je méně než poloviční sazba ve městech jako Curych, Basilej a Ženeva.

Dlouho očekávaný návrat Rogera Federera se blíží

Roger Federer po prohře s Novakem Djokovičem na Australian Open 2020

Roger Federer se vrátí na turné na příští měsíc Qatar ExxonMobil Open v Dauhá.

Začátek akce ATP 250 je naplánován na 8. března 2021 a vzhledem k tomu, že turnaj bude ukončen za týden, Federer pravděpodobně vstoupí na kurt v den zahájení.

Zbývá asi 12 dní (k 23. únoru 2021), aby se Federerův návrat konečně stal realitou. Devětatřicetiletý hráč se k tenisu vrátí po více než roce, naposledy hrál závodně na Australian Open 2020 (kde v semifinále prohrál s Novakem Djokovičem).

Populární Problémy

Nikdy předtím neviděný rozhovor mezi Oprah a zesnulým Cicely Tysonem bude odvysílán jako součást série „OWN Spotlight“. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.

Jak složit košili pro služební cesty. Služební cesty sází na profesionální vzhled a chování. Správné skládání košil před zabalením minimalizuje množství vrásek, které se na cestě vytvoří. Jedna z mnoha technik ...

Hraní je mnohem širší a přístupnější koníček, než tomu bylo před deseti lety. Navzdory tomu, čemu by podle vás měla malá menšina hráčů věřit, nemusíte prokazovat své schopnosti nebo se připojit ke kliku, abyste se mohli nazývat hráčem. Stejně jako knihy nebo ...

Jak vyhrát závod v Mario Kart Double Dash. Mario Kart Double Dash je obecně považován za jednu z nejlepších her všech dob vytvořených pro Nintendo GameCube a možná za nejzábavnější hru Mario Kart vůbec. Je to jediná hra, kde dva závodníci ...