Prague Open 2021: Barbora Krejčíková vs Xinyu Wang náhled, head-to-head & prediction

Barbora KrejčíkováPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Barbora Krejčíková vs Xinyu Wang

Datum: 17. července 2021Turnaj : Livesport Prague Open 2021

Kolo : Semifinále

Místo : Praha, Česká republikaKategorie : WTA 250

Povrch : Hardcourt

Odměna : 235 238 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video

Náhled Barbora Krejčíková vs Xinyu Wang

Barbora Krejčíková na začátku letošního roku obrátila sezonu naruby na červenou špínu. Češka získala titul ve Štrasburku, než si na Roland Garros vyzvedla první grandslamovou trofej ve své kariéře ve dvouhře.

Češka navázala na titul v Paříži čtvrtým kolem ve Wimbledonu a uklonila se případnému šampionovi Ashleighu Bartymu. Jako místní oblíbená v Praze zatím sotva pokazila nohu.

Krejčíková zatím v Praze pustí sadu. Proletěla kolem pátého semene a zdvojnásobila partnerku Kateřinu Siniakovou 6-3, 6-0, aby zahájila semifinálový střet s čínskou Xinyu Wang.

Xinyu Wang

Wang ještě nerozsvítí turné WTA, ale na nižších úrovních zaznamenala slušné výsledky a získala čtyři tituly ITF.

Číňanka však v Praze udeřila vysoko nad její váhu. Porazila Leonie Kung, En-Shou Liang a Grace Min, aby si zajistila místo ve svém vůbec prvním semifinále.

Barbora Krejčíková vs Xinyu Wang proti sobě

Semifinálové střetnutí v Praze bude prvním zápasem Barbory ​​Krejčíkové a Xinyu Wanga, takže jejich vzájemný souboj momentálně stojí 0: 0.

Předpověď Barbora Krejčíková vs Xinyu Wang

Vzhledem ke své nedávné formě přichází Barbora Krejčíková do soutěže jako drtivá favoritka.

Česká republika byla v posledních měsících extrémně konzistentní. Zejména její služba a silné údery jí dobře posloužily. Čas strávený na hřišti čtyřhry také pomohl zvednout její čistou hru.

Barbora Krejčíková

Xinyu Wang se ze své strany bude snažit vzít hru Krejčíkové. Klíčové pro mladé Číňany bude zůstat agresivní ze zadní části kurtu a zabránit Čechovi ve diktování hry. Wang také bude muset využít všech příležitostí, které dostane při podání soupeřky.

Ale vzhledem k důvěře, kterou Krejčíková v tuto chvíli má, je nepravděpodobné, že by ji Wang příliš trápil.

Předpověď: Barbora Krejčíková vyhrát ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak zapadnout při návštěvě Londýna. Londýn je jedním z nejvíce, ne -li nejvíce vzrušujících a kulturně rozmanitých měst na planetě. Je to hlavní město Anglie i Velké Británie a je jedním z nejnavštěvovanějších měst v ...

Komplexní analýza losování Brisbane International 2020.

Marcos Baghdatis nedávno hovořil o tom, proč je Velká 3 Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče tak dominantní. Baghdatis dodal, že se snaží začlenit postoj Velké 3 do svého každodenního života na hřišti i mimo něj.

Rome Masters znamená návrat Rafaela Nadala, zatímco Novak Djokovic by chtěl své USO neštěstí zahodit. Jak Djokovic, tak Nadal obdrželi těžké remízy a finále mezi nimi se nezdá být zaručené.

Pokud nemáte kabel nebo nemáte kanál ID, můžete sledovat živý přenos týdne Serial Killer Week online.