Roland Garros: Novak Djokovic vs Mikael Ymer náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Novák Djokovic

Novák Djokovic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: Novak Djokovic vs Mikael Ymer

aplikace disney plus v roce

Datum: 29. září 2020

Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: První kolo (kolo 128)

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

Povrch: červený jíl

Odměna: Cca. 38 000 000 €

Načasování zápasu: Cca. 15:00 SELČ, 18:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Podívejte se také na: The Complete French Open 2020


Novak Djokovic vs Mikael Ymer náhled

Světová jednička Novak Djokovič je v imperiální formě po celý rok 2020. Kromě jeho šokující diskvalifikace z US Open Srb neprohrál ani na jednom letošním turnaji, na kterém hrál.

Djokovič má v roce 2020 bilanci vítězství-ztráta 31: 1 a do Roland Garros přichází poté, co minulý týden zvedl svůj pátý titul Rome Masters. Třiatřicetiletý hráč má nyní na kontě nejvíce titulů Masters a jeho dalším cílem bude dostat se do a dvojitý kariérní grandslam v Paříži.

Mikael Ymer má naopak za poslední dva týdny těžké období. Zúčastnil se German a Italian Open, ale na obou turnajích se nedostal do hlavního slosování.

Zatímco se Ymerovi podařilo kvalifikovat na US Open, v prvním kole byl vyloučen Djokovičovým krajanem Filipem Krajinovičem. Světová jednička 80 má v roce 2020 bilanci vítězství 6–6.

Novak Djokovic vs Mikael Ymer hlava na hlavě

Novak Djokovic a Mikael Ymer se nikdy předtím na turné nepotkali. Jejich vzájemný souboj momentálně činí 0-0.

ufc fight pass na ps4

Predikce Novak Djokovic vs Mikael Ymer

Novak Djokovič krátce po diskvalifikaci z US Open hovořil o tom, že se chce vrátit na kurt, aby měl incident za sebou. Svého vítězství v Římě toho dosáhl.

Může Novak Djokovic dokončit dvojitý kariérní grandslam na French Open 2020?

Může Novak Djokovic dokončit dvojitý kariérní grandslam na French Open 2020?

Srb byl za posledních šest měsíců zastižen spoustou mimosoudních kontroverzí a bude mít hlad, aby učinil prohlášení, když získal svůj druhý grandslamový titul v tomto roce.

Djokovičův defenzivní a protiproudý přístup vyhovuje povrchu v Paříži, zejména s ohledem na pomalejší a těžší podmínky v tomto roce. Jeho vynikající schopnost návratu a pohyb mu také pomohou prodloužit rally a chyby coaxu ze svých protivníků.

Djokovič se každoročně od roku 2010 probojoval do čtvrtfinále French Open. Není třeba říkat, že Mikael Ymer má pro něj práci omezenou.

Předpověď: Novak Djokovic vyhraje ve dvou setech.

Populární Problémy

Jak bojovat. Boj je konfrontace, ve které dva nebo více lidí soutěží o nadvládu a respekt. Ačkoli couvání z boje je obvykle vaše nejlepší volba, pokud musíte bojovat, musíte vědět, jak se bránit a ...

Stát FCS č. 1 Severní Dakota hostí v sobotu bojující skupinu západního Illinois. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.

Chcete -li si koupit manžetu nebo monitor krevního tlaku, musíte vědět, jaké diagnostické funkce potřebujete, jaké je vaše cenové rozpětí a jak často budete krevní tlak testovat. Je důležité koupit si manžetu krevního tlaku od renomovaného lékaře ...

Jak přimět ženu, aby se do vás zamilovala. Pokud existuje žena, kterou opravdu milujete a na které vám záleží, možná toužíte po tom, aby vám vaše city opětovala. I když nemůžete někoho přimět, aby se do vás zamiloval, existují některé věci, které můžete udělat ...

Když je pes zraněn nebo má operaci, často opouštějí ordinaci veterináře se stehy. Během této doby je důležité pečovat o jeho ránu, aby se mohl řádně uzdravit. Velká část zajištění hladkého zotavení je vědět, co ...