Profil hráče ATP Finals: Andrey Rublev

Ohnivý a tvrdě úderný Rus se probojoval do čtvrtého finále ATP Tour v řadě.zdarma živý přenos světové série

Aktuální pořadí: 5
W/D: 56-23
Tituly: 2 (Monte-Carlo, Bastad)
Rekord na grandslamu: 14-4
Vystoupení ve finále ATP: 4
Nejlepší výsledek: SF (2022)

Andrey Rublev zahájil rok 2023 spuštěním své vlastní oděvní značky. Podle samozvaného depresivního člověka bylo Rublo vytvořeno v naději, že „učiní náš svět lepším místem“. Jisté jsou vznešené ambice pro oblečení. I když zaostává, může si být jistý, že ATP je rozhodně lepším místem pro zarputilého a vášnivého Rusa ve svých řadách.Rublev měl v roce 2023 nabitý program a téměř na každý zápas nosil své vědro s obědem. Jeho nenápadný přístup – se zvukovými efekty, které to dokazují – možná postrádá rozmanitost, ale přesto je účinný. Rublev si letos vybruslil cestu ke dvěma titulům na antuce, největší cenu získal v Monte-Carlu, jeho první trofej Masters 1000 v kariéře. Sečteno a podtrženo, Rublev nasbíral třetí po sobě jdoucí sezónu s více než 50 vítěznými zápasy a připojil se ke Stefanos Tsitsipas jako jediní hráči, kteří to dokázali.

Nike Vapor 11

špinavé tenisky

Co se týče grandslamů, Rublevovy výsledky měly známý kruh. Na třech ze čtyř turnajů se dostal do čtvrtfinále, ale dál už ne, dvakrát prohrál s Novakem Djokovičem a jednou s Daniilem Medveděvem. Rublevova kariéra 0-9 v tomto kole na majorech je rekordem mužské Open Era. Boxerský fanoušek – jeho otec byl bojovník – Rublev se dál stahuje z plátna v naději, že sérii ukončí.Do svého čtvrtého finále ATP Tour přichází jako č. 5, dělený o nejlepší místo v kariéře. Je čerstvě v patách semifinálového běhu na Paris Masters, ve kterém dal Novaku Djokovičovi vše, co mohl zvládnout, a vyvolal internetovou debatu o jeho neortodoxní metodě pojídání banánů. Vyhrajete nebo prohrajete v Turíně, Rublev se určitě prosadí.

Popadněte Rublev's Gear

stolní tenis ping pong

Nike Zoom Vapor 11 (170 $) ( Nakupujte nyní na TennisShop.com )I když Rublev již nenosí Swoosh na hrudi, stále se rozhoduje pro obuv Nike. Tento nejnovější v řadě Vapor je spolehlivý dříč, navržený tak, aby seděl na kurtu níže než předchozí iterace pro rychlejší první krok a lepší výbušnost. Jazyk má nyní ½ vnitřního rukávu nebo botičky pro lepší pohodlí a snadné nazouvání. Design podešve založený na údajích má odstraněnou gumu v oblastech s nízkým opotřebením, aby se udržela hmotnost na minimu a zároveň umožňovala optimální přilnavost a schopnosti klouzání.

Populární Problémy

Dnes večer má premiéru nový dokumentární seriál A&E „Invisible Monsters: Serial Killers in America“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Skokové dřepy jsou plyometrické cvičení s vysokou intenzitou, které je vynikající pro budování výbušné síly, úpravu svalů a kloubů spodní části těla a zvýšení výšky vašeho vertikálního skoku. Kvůli jejich obtížnosti skočte ...

Pokud nemáte kabel, můžete stále sledovat nedělní hru Eagles vs Browns živě online. Zde jsou vaše možnosti.

Činky jsou skvělý způsob, jak posílit a zpevnit záda. Můžete pracovat se zády se dvěma činkami samostatně nebo začlenit lavičku, aby byla vaše rutina všestrannější. Začněte s lehčími činkami, než přejdete k těžším. Být...

Steelers a Browns uzavírají své pravidelné sezóny zápasem soupeření 17. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Běh Lorenza Musettiho v Acapulcu v sobotu bez větších potíží zakončil Stefanos Tsitsipas.