Jak se dívat na „Marriage Boot Camp Hip Hop Edition“ online

Jak se dívat na Manželství Boot Camp Hip Hop Edition online

WeTV

Manželství Boot Camp se vrací se zcela novým tématem. V nové sezóně 14 budou fanoušci sledovat Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition , a show má premiéru 10. ledna 2019 ve We TV ve 22 hodin. ET/PT a 21:00 CT. Pokud jste doufali, že se na show podíváte, ale nemáte síť We nebo nemáte kabelové předplatné, určitě pro vás stále existují možnosti. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos WE TV na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

tenisový míček v sušičce

WE TV je jedním z více než 75 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo. Zde se můžete zaregistrovat k bezplatné 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos pořadu na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím FuboTV aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

TV Philo

WE TV je součástí hlavního 43kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Můžeš zaregistrujte se na bezplatnou 7denní zkušební verzi přímo zde , a poté můžete show sledovat živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Philo nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.

Sling TV

projektová dráha sezóna 17 sledovat online

WE TV je součástí balíčku Sling Orange plus Lifestyle Extra nebo balíčku Sling Blue plus Lifestyle Extra. Můžete se přihlásit k bezplatné 7denní zkušební verzi jednoho z nich , a poté můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Pro ty, kteří chtějí vědět více informací o nové sezóně, členech obsazení, popisech epizod a dalších, čtěte níže.

CAMP „MARRIAGE BOOT CAMP: HIP HOP EDITION“: Dr. Ish Major a Dr. Venus Dr. V Nicolino se vrátili do seriálu, aby poradili párům v pořadu. Soudce Toler je také zpět.

SPOJOVACÍ TÁBOR „MARRIAGE BOOT CAMP: HIP HOP EDITION“: Páry na palubě pro sezónu 14 jsou Soulja Boy a Nia Riley z Love & Hip Hop: Hollywood ; Waka Flocka a Tammy Rivera z Love & Hip Hop: Atlanta ; Lil ‘Mo a Karl Dargan z Love & Hip Hop: New York ; Jessica Dime a Shawne Williams z Love & Hip Hop: Atlanta ; a Lil ‘Fizz a Tiffany Campbell z Love & Hip Hop: Hollywood .

jak se zdokonalit v tenise

„MANŽELSKÝ BOOT CAMP: HIP HOP EDITION“ EPIZODA 1: Epizoda 1 má název It Ain’t All Gucci a v popisu epizody je napsáno: Pět nejžhavějších párů hip-hopu vstupuje do Boot Campu a exes se sejde; když se VIP klub otočí, páry jsou slepé Rozvodový soud ; odhalují se šokující problémy; páry čekají nepříjemné překvapení.

„MANŽELSKÝ BOOT CAMP: HIP HOP EDITION“ EPIZODA 2: Druhá epizoda se jmenuje Drop It Like That's Hot a dějová synopse epizody uvádí: Hvězdy jdou hlava nehlava nad tím, kdo za to může v epické rapové bitvě; Nia upustí bombu na Soulja Boy a rozpoutá se peklo; hvězdy to vypotí na horkém sedadle, když jim naservírují talíř svých palčivých problémů; vzplane bitva bývalých.


Populární Problémy

5 nejnervóznějších tenistů a jejich nejzlobenější momenty na hřišti.

Jak vytvořit jeden servírovací cookie. Občas se dočkáte touhy po sušenkách, ale zdá se, že námaha vykrajovat a tvarovat těsto na tolik drobných kousků nestojí za to. Proč si tedy místo toho neudělat jednu velkou sušenku? ...

Justine Henin a Boris Becker nedávno hovořili o nedostatku lásky mezi fanoušky k Novakovi Djokovicovi. Djokovič byl celý týden ve zprávách kvůli diskvalifikaci z probíhajícího US Open.

Bývalá hvězda NFL Greg Hardy debutuje v UFC proti Allen Crowderovi v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat boj online.

Jak uspořádat párty pro zahřátí domácnosti. Kupujete si nový dům a chcete pozvat lidi, aby viděli a oslavili váš nový domov. Pokud je to váš první domov, možná jste nikdy předtím nepořádali párty pro zahřátí a možná si říkáte ...