Qatar Open 2020, Stan Wawrinka vs Jeremy Chardy: Náhled, místo konání, vzájemný zápas, rozpis zápasů a další

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka

Stan Wawrinka se bude snažit zahájit sezonu 2020 jako hrom, když se vrátí na Qatar Open jako nejlepší semeno. Tato akce ATP 250 je již roky jedním z nejvyhledávanějších turnajů před přípravou na Australian Open.

Ve své 27leté historii viděl Qatar Open na tomto prestižním turnaji v Perském zálivu sestup galaxie hvězd. Roger Federer získal tři tituly, Stefan Edberg, Novak Djokovic a Andy Murray několikrát vyhráli a Rafael Nadal čtyřikrát triumfoval ve čtyřhře. Turnaj se nadále těší bohatému odkazu.

Ve svém prvním soutěžním zápase v tomto roce se Wawrinka vrátí na velmi známý stadion, kde v roce 2008 postoupil do finále. Těsná bitva ve třech setech skončila ve prospěch Andyho Murraye a nyní jako nejlepšího semene tři grandslamový šampion se rozhodně bude ze všech sil snažit získat trofej, o jejíž vítězství před 12 lety přišel.Po obdržení prvního kola na rozloučenou se světová jednička 15 ujme 54. Jeremyho Chardyho při pátrání po čtvrtfinálovém kotvišti. Švýcaři si nemohli přát snazšího soupeře, kterému by čelili, a to podle svého předchozího rekordu. Wawrinka drží nad Francouzem bezchybný rekord 6: 0 a Chardy porazil na každém povrchu.

To znamená, že výhry nebyly pro Wawrinku dortem a Švýcar musí zajistit, aby jeho planoucí údery fungovaly od začátku. Jejich poslední vhazování bylo na US Open v loňském roce, kde Chardy ukázala dostatečnou rozvahu a odolnost, aby vyrazila Wawrinku do tie-breaku, než sestoupila ve čtyřech.

Když loni prohrál ve čtvrtfinále v Dauhá a dva roky po sobě nezvedl žádnou trofej, je to pro Wawrinku nejlepší příležitost ukončit to dlouhé čekání.

Zde je vše, o čem potřebujete vědět Katar ExxonMobil Open:

Turnaj: Katar ExxonMobil otevřen

Kategorie: Turnaj ATP 250

Místo: Mezinárodní tenisový a squashový komplex Khalifa v katarské Dauhá

Rozpis zápasů: Stan Wawrinka vs Jeremy Chardy kolem 20:15 IST 7. ledna 2020

Hlava na hlavě: Wawrinka vede 6-0

Kde sledovat zápasy v Indii?

V Indii nebude Qatar Open vysílán živě.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat sobotní hru Pelicans vs Rockets online bez kabelu v New Orleans, Houstonu a na dalších trzích.

Jak odebrat řádek PICC. PICC (periferně zavedený centrální katétr) je typ katétru, který je normálně zaveden do horní části paže. Linka PICC je bezpečný a stabilní způsob podávání intravenózních (IV) léků. Může zůstat v těle po ...

Naomi Osaka se snaží dosáhnout svého prvního čtvrtfinále od lednového Brisbane. Osaka a Dayana Yastremska se na turné WTA nikdy předtím nepotkaly.

Zatímco zápasnické boty lze čistit technikami a nástroji podobnými těm, které se používají pro tenisky, basketbalové boty a další sportovní obuv, měli byste mít na paměti několik zvláštních úvah. Například, protože dobré wrestlingové boty ...

Jak vypadat dobře s rozpočtem. Vypadat dobře má vliv na to, jak vás ostatní vnímají a jak se k vám chovají. Může vám to pomoci získat vysněnou práci, přilákat romantickou pozornost někoho, koho máte rádi, pomoci vám najít přátele a získat si respekt. Vypadáš dobře...