Radwanska, Cibulkova, Li, Kerber do semifinále Sydney

SYDNEY (AFP) -slavné tenisové turnaje

Polka Agnieszka Radwanska vrací ránu během svého zápasu proti italské Robertě Vinci na Sydney International 9. ledna 2013. Radwanska vyhrála 6: 4, 7: 5, aby ve středu postoupila do semifinále Sydney International, jak se staví směrem k dalšímu týdenní Australian Open

Polka Agnieszka Radwanska si zajistila sedmé vítězství v řadě a ve středu postoupila do semifinále Sydney International, když se blíží k australskému Open příští týden.Světová čtyřka a nejlepší nasazení turnaje překonaly italskou světovou šestnáctku Robertu Vinciovou, 6–4, 7–5 za pouhou hodinu a půl, aby se posunuly do posledních čtyř.

Radwanská, která minulý týden zvítězila v Aucklandu, kde ve finále porazila Yaninu Wickmayerovou, se nyní postaví čínské vítězce Li Na 2011.

Li trvalo dvě hodiny a 19 minut, než v nočním zápase sestřelil dospívající americkou kvalifikaci Madison Keysovou, 4-6, 7-6 (7/2), 6-2.Byl jsem šťastný, že jsem mohl zůstat na stejné úrovni od začátku zápasu do konce, byla to docela dobrá výzva, řekl Li.

Má velké podání. Je velmi dobré, že jsem mohl mít zápas před Australian Open, abych viděl, jak jsem na hřišti silný.

Slovenská světová jednička 15 Dominika Cibulková ve spodní polovině losování žen naštvala finalistku French Open a třetí nasazenou Saru Erraniovou z Itálie, 6-2, 6-1.Cibulková, která v úvodním kole vyřadila wimbledonskou šampionku z roku 2011 Petru Kvitovou, se v druhé polovině utká s druhou nasazenou Němkou Angelique Kerberovou.

Dominika Cibulková ze Slovenska během svého mezinárodního zápasu Sydney v prvním kole proti Petře Kvitové 6. ledna 2013. Cibulkovou čeká v semifinále buď německá druhá nasazená Angelique Kerberová, nebo Světlana Kuznetsova.

Kerberová v posledním nočním zápase porazila bývalou šampionku USA a French Open Svetlanu Kuzněcovovou 6-3, 7-5.

Zatímco mužský turnaj byl před odjezdem na grandslamový turnaj příští týden plný výběrů zranění, Radwanska uvedla, že si užila své zápasy vedoucí na Australian Open.

Zatím se cítím dobře a jsem velmi rád, že mohu hrát dobré zápasy, již sedm v řadě, řekla.

Myslím, že letos jsem poprvé hrál dva turnaje před Slamem. Nikdy předtím jsem to nedělal.

Zatím je to dobré, takže jsem se svým výkonem spokojený. Budu pokračovat.

Radwanska, která se v loňském roce umístila ve Wimbledonu ve Wimbledonu, shledala, že je těžké jít proti větru proti Vincimu, jehož bekhendový plátek trápil nejlepší tým.

Dnes to vypadalo, že ve srovnání se včerejškem mrzlo, řekla.

Myslím, že to bylo ideální počasí na hraní, kolem 25 stupňů (Celsia), ale pro jistotu byl silný vítr. Myslím, že jsem ve větru hrál docela dobře.

Zatímco v úterý rtuť v Sydney dosáhla 42 stupňů Celsia (107,6 F), podle předpovědi dosáhne ve středu vrcholu pouhých 25 stupňů.

Cibulkova byla na vrcholu své hry, když proměnila pět ze svých šesti brejkbolů a vyhrála 75 procent svých prvních podání proti Errani.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas SDSU vs Boise State online bez kabelu. Stát San Diego zůstává 25 zápasů neporažený.

Švýcarští hráči se setkají v semifinále Open, protože Mirza-Hingis a Hingis-Paes jsou ve finále čtyřhry ve Flushing Meadows.

Jak zkontrolovat nově zakoupené vozidlo před dodáním. Kupujete si nové auto, ale nevíte, na co si dát při nové jízdě pozor? Zde je několik tipů, které vám mohou ušetřit od přistání s vadným vozidlem. Ujistěte se, že máte k dispozici všechny ...

Jak nabrat tuk na pažích. Pro některé lidi může být přibírání na váze obtížné. Můžete se obávat, že vaše nízká tělesná hmotnost ovlivňuje vaše zdraví, nebo jen chcete změnit svůj vzhled. Může být obzvláště těžké pokusit se přibrat na váze ...

Barcelona a Real Madrid se ve středu setkávají na nejnovější kapitole El Clásica. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online v USA.