Rafael Nadal zvěčněný 6metrovou sochou na Roland Garros

Šampion French Open Rafael Nadal

Šampion French Open Rafael NadalRafael Nadal je nejúspěšnějším hráčem, který vstoupil na terre-battue Roland Garros a Francouzská tenisová federace (FFT) bude odhalit sochu Španělska, aby si v Paříži připomněl svých 13 triumfů.Aktualizace: Socha byla odhalena 27. května, její obrázky jsou k vidění níže:Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ATP Tour (@atptour)A zde je video ze slavnostního odhalení:6 metrů vysoká kovová socha byla objednána novým prezidentem FFT Gillesem Morettonem a vyřezána v Paříži. Bude odhaleno během losování o letošním French Open, které se koná ve čtvrtek v 18 hodin místního času.Socha, která má stejnou barvu jako terre-battue, byla postavena před bránou 1 Stade Roland Garros. Rozhodnutí FFT postavit sochu Rafaela Nadala bylo schváleno již v roce 2017, kdy Španěl poprvé po třech letech vyhrál Coupe des Mousquetaires.

Rafael Nadal není prvním hráčem, který byl na místě zvěčněn. Sochy Francouzů Jacquese Brugnona, Jeana Borotry, Henriho Cocheta a Rene Lacoste, známého jako 'Čtyři mušketýři', byly vystaveny roky, ale nakonec byly zdecimovány kvůli přestavbě místa v 2010s.

Rafael Nadal začne ve čtvrtek trénovat v Paříži

Podle zpráv Rafael Nadal trénoval na své akademii u Casper Ruud začátkem tohoto týdne. Nyní se chystá cestovat do Paříže, kde bude muset během následujících čtrnácti dnů absolvovat povinný test PCR, než bude moci využívat zařízení Roland Garros.

Po dokončení testu začne Nadal ve čtvrtek trénovat v Bois de Boulogne.

Populární Problémy

Jak chodit o berlích. Pokud jste se zranili nebo jste museli podstoupit operaci a nemůžete unést nohu, může vám lékař doporučit berle. Berle jsou zdravotnická zařízení, která vám umožňují zůstat mobilní i při ...

Jak prodloužit životnost bot. Boty jsou důležitým aspektem každého šatníku. Pomohou vám se zorientovat a mohou být skvělým přízvukem pro báječný outfit. Pokud máte drahé boty, možná budete chtít, aby vypadaly jako nové ...

„Stargirl“ se vrací pro 2. sezónu v úterý 10. srpna. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Video: Roger Federer v super zpomaleném pohybu - forhend, bekhend a podání

Leander Paes hovoří o vítězství ve smíšené čtyřhře a Martině Hingisové.

AHS 1984 má premiéru na FX. Podívejte se, jak sledovat 9. sérii seriálu American Horror Story online prostřednictvím přímého přenosu bez kabelů.