Reakce na hodnocení: Ugo Humbert se po domácím triumfu v Metz probojoval do Top 20

Také americký teenager Alex Michelsen se dostal do Top 100 poté, co vyhrál svůj druhý letošní titul Challenger.Dnes je velký den pro jednoho z největších přemožitelů obrů ve hře, protože Ugo Humbert – který ve své kariéře zaznamenal 20 výher nad Top 20 hráči – nakonec sám pronikl do Top 20.

Humbert získal minulý týden čtvrtý titul ATP v kariéře na halové akci v Metz, což ho posunulo z 23. místa na nové kariérní maximum 20. v žebříčku ATP tento týden.A pro 25letého Francouze to byla cesta. Poté, co se v roce 2021 dostal až na 25. místo žebříčku ATP, v roce 2022 se ocitl až na 157. místě – ve skutečnosti byl na 108. místě teprve letos v lednu. Ale nyní, po sezóně, která zahrnuje nejen titul v Metz, ale také tři semifinále v Newportu, Atlantě a Basileji, tři čtvrtfinále ve Washingtonu D.C., Pekingu a Šanghaji a dokonce pár titulů Challenger 175 během antukové sezóny, je nyní uvnitř. nejlepších 20.

Třešničkou na dortu ale byla výhra v rodném městě.

'Když jsem byl mladý, byl to můj sen vyhrát tento turnaj,' řekl Humbert, který se narodil v Metz, pro ATPTour.com poté, co ve finále porazil Alexandra Ševčenka 6-3, 6-3. „Je to prostě úžasné. Mám teď spoustu pocitů, neumím to popsat. Je tak neuvěřitelné vyhrát tady ve svém rodném městě před svou rodinou. Skončit takhle silný, je to prostě úžasný pocit.'Humbert je nyní přesně tam, kam patří, do Top 20 – ve skutečnosti mezi jeho 20 nejlepšími výhrami kariéry je devět výher v Top 10 kariéry, mohl by tedy v roce 2024 směřovat k ještě vyšší elitě?

Humbert si vítězstvím nad Ševčenkem v Metz polepšil na 4:0 v kariéře ve finále ATP.O něco níže v žebříčku je několik velkých debutů, počínaje Shevchenko, který se z 63. na 49. místo – jeho debut v Top 50 – dostal poté, co dosáhl svého prvního finále ATP v Metz.

A pak je tu devatenáctiletá americká vycházející hvězda Alex Michelsen, který se po vítězství v soutěži Challenger v Knoxville v Tennessee probojoval do Top 100 a dostal se ze 114. místa na 99. místo.

Michelsen se prosadil v létě a poprvé se dostal do finále ATP v Newportu hned ve druhém odehraném hlavním turnaji ATP. Na travnatém turnaji by skončil na druhém místě za Adrianem Mannarinem, ale to je jen jeden z jeho mnoha vrcholů v této sezóně, protože také získal své první dva tituly ve Challengeru a vyhrál první grandslamový zápas své kariéry v USA. Open, sestřelení bývalého hráče Top 20 Alberta Ramose-Vinolase před pádem na současného hráče Top 20 Nicolase Jarryho.

Nyní je Michelsen nejmladším hráčem v žebříčku ATP Top 150.

A v neposlední řadě další dobrá zpráva pro americký tenis, protože Emma Navarro se po vítězství v turnaji ITF Circuit v hodnotě 100 000 $ na antuce v Charlestonu vyšvihla z 38. místa na nové kariérní maximum 33. na žebříčku WTA. Navarro opustil US Open jako č. 61, ale od té doby vyhrál 19 z 22 zápasů na všech úrovních a hs od té doby snížil toto hodnocení téměř na polovinu.

Populární Problémy

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času v domě toho druhého a s rodinou toho druhého. Možná vás tedy nepřekvapí, že jste se zamilovali do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup od ...

Pokud žijete v USA, zde se můžete podívat na sobotní zápas Ligy mistrů Barcelona vs Neapol.

Když jste dlouho nebyli v posilovně, může být zahájení nové cvičební rutiny skličující zážitek. Nejen, že se musíte starat o splnění svých cílů v oblasti fitness, ale také o to, jak vypadáte, když pro ně střílíte v ...

Analýza, proč bude Basel Open nejlepší příležitostí Rogera Federera vrátit se znovu.

Pokud jste hubená, můžete si myslet, že musíte být svalnatější, abyste přilákali partnera, ale můžete vypadat a cítit se sexy bez ohledu na to, jaký tvar těla máte. Pokud si budete jisti svým tělem a osobností, pomůže vám to cítit se sexy, protože ...