Tento týden v amerických sportech: Khalil Mack prodlužuje výdrž, sestry Williamsové se postavily proti sobě

Khalil Mack a sestry Williamsové

Khalil Mack a sestry Williamsové

Je to klid před bouří.

Sezóna amerického fotbalu je za dveřmi a týmy začínají být buď velmi vzrušené, nebo extrémně nervózní ze svého personálu. Jedna franšíza AFC West má na ruce skutečný hlavolam, když čekají, až jejich frajer dorazí.

Jinde v americkém sportovním spektru se opět setkávají dvě sestry, hvězda NBA si rozšiřuje obzory, šampión protahuje svaly a oči země upírají na univerzitní fotbal.

jak hrát raketový míč

Zde je rekapitulace posledních sedmi dnů kolem amerického sportovního prostředí.

1. Khalil Mack prodlužuje výdrž

Obranný hráč roku 2016 NFL se stále neprojevil v zařízeních Oakland Raiders, protože i nadále usiloval o lepší smlouvu. Khalil Mack je v posledním roce své nováčkovské smlouvy a v této sezóně plánuje vydělat 13,8 milionu dolarů.

Hledá ale mnohem, mnohem více a je ochoten za to dostat pokutu. Mack údajně dostal pokutu 814 000 dolarů za to, že se před první přípravnou hrou Oaklandu prostě neukázal v táboře.

Zjevně ví, co chce, a bude trpělivý, aby toho dosáhl, ale zatímco čeká, jiné týmy se snaží získat muže, který má 40,5 pytle v 64 kariérových hrách. Čtyři týmy se ho údajně snaží vyzvednout, ale Raiders se na jeho trhu velmi snaží.

Síť NFL oznámila, že Oakland hledá dvě volby v prvním kole výměnou za výběr v prvním kole 2014, ale zároveň nemá zájem se s ním vypořádat.

Raiders jsou v těžké situaci, protože nechtějí jednat s Mackem, ale musí něco udělat, jinak by jej mohli příští rok zcela ztratit ve volné agentuře. Může to být příběh, který chvíli trvá.

2. Sestry Williamsové připraveny na další zápas

Ve všech sportech nemusí existovat ikoničtější sourozenecké duo než Serena a Venus Williamsová.

Obě sestry se spojily a získaly 30 grandslamových titulů a 14 dohromady jako dvojice partnerů.

Tento týden se opět utkají, tentokrát na US Open. V pátek se v New Yorku utkají už po třicáté.

Bývalá světová jednička a 23násobná hlavní vítězka Serena vede 17-12 na vzájemných setkáních.

3. LeBron James „Obchod“ má premiéru na HBO

LeBron James je víc než sportovec, je to podnikatel, aktivista a otec. Ten bod odvezl v úterý domů, protože jeho nová show „The Shop“ měla premiéru na HBO.

V pořadu superstar James Los Angeles Lakers hovořil o mnoha tématech se sportovci z celého spektra včetně Odella Beckhama Jr. z New York Giants, Draymonda Greena ze Golden State Warriors a Candace Parker z Los Angeles Sparks.

velikosti tenisových raket pro dospělé

Tato show se už nějakou dobu pracuje a jednoduše doplňuje již tak působivý životopis Jamese, který letos také pomohl financovat školu pro znevýhodněné studenty v Ohiu. On také strávil nějaký čas v herectví, když přijal roli v komedii Amy Schumerové 'Trainwreck'.

4. Astros opět na špici v American League West

Úřadující šampioni MLB World Series Houston Astros v posledních týdnech jaksi proletěli pod radarem, když se dostali do svazku s Oakland Athletics o první místo v American League West.

Ale Astros tento týden dostal Jose Altuve a George Springer zpět kvůli zranění, což umožnilo manažerovi A.J. Hinch, aby poprvé od června sestavil sestavu zahrnující Springer, Carlos Correa a Altuve.

přidejte Disney Plus k televizi Samsung

Výsledkem byla série vítězství nad atletikou v polovině týdne a prohra první série Oaklandu od července. Domácí běh Tylera Whitea zpečetil vítězství 5: 4 a vítězství série ve středu.

Houston nyní mají dva a půl herní náskok před áčky na AL West, když tento víkend zamíří do zápasu s Los Angeles Angels.

Oakland se utká se Seattle Mariners ve třízápasové sérii mezi týmy druhého a třetího v AL zástupném závodě.

5. Přechod na vysokoškolský fotbal

Sezóna univerzitního fotbalu oficiálně začala minulý týden, kdy se Severní Karolína A&T střetla se státem Jacksonville, ale skutečný rozruch začíná ve čtvrtek, kdy se University of Central Florida ujala Connecticutu.

Ještě lepší je, že víkend bude zahrnovat 15 nejlepších zápasů mezi číslem šest Washington a číslo devět Auburn a číslo 14 Michigan a číslo 12 Notre Dame.

V této sezóně není pro nikoho v této konferenci žádný odpočinek, protože každý tým Power 5 se pokusí vyhrát prohlášení, než se dostane do konference. Dvě výše uvedené hry jsou pro to ideální příležitostí a č. 8 Miami se pokusí udělat totéž, když se utkají s oddaným SEC číslo 25 LSU.

Po tomto víkendu není cesty zpět, školní fotbal bude v plném proudu a nebude možné jej zastavit.

Populární Problémy

Hledáte přímý přenos Munguia vs Hogan? Zde je návod, jak sledovat boj online, pokud jste ve Spojených státech.

Oblíbená domácí Coco Gauff zahájí svou kampaň US Open proti World 51 Magda Linette. Půjde o vůbec první setkání obou hráčů.

Rafael Nadal překonal temperamentního Grigora Dimitrova 6-3 5-7 7-6 (5) 6-7 (4) 6-4 během 4hod 54minutového eposu a připravil nádherné finále Federer-Nadal.

Zde je vše, co potřebujete vědět o tom, jak si objednat a sledovat Canelo vs Jacobs na DAZN.

Jak si proti sobě stojí Serena Williamsová a Anastasija Sevastová a které z nich drží náskok před ostatními?

Tento wikiHow vás naučí, jak přidat nového člena do vaší rodinné skupiny Nintendo Switch Online. Dokud má kterýkoli člen vaší rodinné skupiny Nintendo Switch Online rodinné členství, všichni členové vaší rodiny mohou používat Switch Online. ...