Jak založit fundraisingovou akci

Ať už se chcete zapojit do aktivismu, nebo potřebujete získat peníze na věc, která je vám blízká, fundraisingová akce je zábavný a účinný způsob, jak to udělat. Vyberte příčinu a typ události a poté najděte místo, kde událost uspořádáte. Naplánujte si akci a zorganizujte všechny potřebné zásoby, služby a zaměstnance, abyste měli o logistiku postaráno. Propagujte finanční sbírku a prodávejte lístky, aby lidé skutečně přišli. V den akce se na finanční sbírku připravte s dostatečným předstihem, abyste zajistili její hladký průběh. Brzy budete shánět peníze na něco důležitého pro vás a pomáhat ostatním!

Část 1 ze 6: Výběr typu události

 1. Obrázek s názvem Staňte se prezidentem Spojených států Krok 6

  1 Definujte příčinu vaší akce získávání finančních prostředků. Vyberte si příčinu nebo problém, který je pro vás důležitý, pokud chcete získat peníze na charitativní účely. Zapište si důvody, proč chcete získat peníze, pokud se jedná o osobní věc, jako např získávání peněz pro váš sportovní tým .
  • Můžete se například rozhodnout získat peníze na boj proti rakovině humanitární krize v Súdánu nebo bitva proti požárům v Austrálii. Vyberte si vždy jen jeden důležitý problém, ze kterého můžete získat finanční prostředky, abyste se nenechali zahltit.
  • Pokud si nejste jisti, na co chcete získat peníze, ale víte, že se chcete zapojit do získávání finančních prostředků, zkuste si promluvit s organizacemi ve vaší komunitě. Přístřešky pro bezdomovce, veteránské organizace, školy a knihovny často potřebují financování a přímo ve své vlastní komunitě dosáhnete skutečného dopadu.


 2. Obrázek s názvem Vyberte si personální agenturu Krok 5

  2 Stanovte si cíl pro získávání finančních prostředků. Určete částku peněz, kterou chcete započítat, což je částka peněz, která vám zbude po odečtení výdajů, vypočítáním, kolik potřebujete nebo chcete získat pro věc. S tímto číslem, na kterém se bude pracovat, vám pomůže naplánovat zbytek akce.
  • Pokud například sbíráte peníze na boj proti požárům v Austrálii, můžete si stanovit čistý cíl 10 000 $ na darování charitativním organizacím, které tomu pomáhají. To znamená, že chcete získat 10 000 $ na věc plus dost na pokrytí výdajů na akci získávání finančních prostředků.
  • Pokud sháníte peníze na něco jako sportovní tým, můžete si vypočítat, kolik peněz potřebujete na věci jako nové vybavení nebo cestovní výdaje, které vám pomohou stanovit si cíl. Pokud potřebujete 1 000 $ na nové dresy a 4 000 $ na cestu na turnaj, stanovili byste si čistý cíl 5 000 $.
  • Nejlepší je být se svými dárci a podporovateli zcela transparentní ohledně toho, kam půjdou peníze, které sháníte.
 3. Obrázek s názvem Vyberte si personální agenturu Krok 3

  3 Vyberte si cílové publikum podle toho, komu podle vás záleží na vaší věci. Zamyslete se nad účelem vaší akce zaměřené na získávání finančních prostředků a rozhodněte, zda bude zaměřena na obecné publikum, nebo zda bude cílit na konkrétnější publikum, například na přátele a rodinu členů vašeho sportovního týmu, podnikatele nebo rodiče. To vám pomůže vybrat typ události a určit, koho a kolik lidí pozvat.
  • Například velká charitativní věc, jako je získávání peněz pro děti v Súdánu, může mít velké, obecnější cílové publikum, protože jde spíše o světový problém než o místní.
  • Pokud sbíráte peníze na osobnější věc, jako jsou účty za veterináře domácího mazlíčka, dávalo by smysl omezit publikum na rodinu, přátele a blízké členy nejbližší komunity, pro které je příčina relevantnější.
 4. Obrázek s názvem Staňte se účetním Krok 10

  4 Vytvořte si rozpočet. Vytvořte si seznam všech věcí, o kterých víte, že budete potřebovat na akci utratit peníze. Zahrňte věci jako personál, prostor pro akce, jídlo a pití, pozvánky, řečníky nebo baviče a jakékoli další položky nebo služby, které budou stát peníze.
  • Pokud ještě nevíte přesnou cenu všeho, za co budete muset zaplatit, je to v pořádku. Můžete vytvořit tabulku se všemi uvedenými výdaji a při dalším plánování ji vyplnit odhadovanými náklady na každou položku.
  • Možná budete moci získat služby, položky a dokonce i prostory pro akce darované místními firmami nebo organizacemi. Vysvětlete jim, že pořádáte fundraisingovou akci pro vaši charitu a že mohou přispět na dobrou věc a získat pozornost pro své podnikání darováním vaší akce.
 5. Obrázek s názvem Rozvíjet dovednosti kritického myšlení, krok 27

  5 Podle typu publika a rozpočtu vyberte, jaký typ akce se bude konat. Vyberte si, zda chcete uspořádat něco tradičního, jako je myčka aut, tichá aukce nebo večeře pokud se necítíte příliš kreativní. Pokud chcete udělat něco jedinečnějšího a zábavnějšího, vyzkoušejte něco jiného, ​​jako je závod, vodní boj nebo dodgeball turnaj.
  • Pokud například provozujete sbírku ve prospěch kapely vaší školy, můžete si zařídit prodej školního pečiva nebo karneval.
  • Zajistěte, aby událost byla zážitkem, jehož účast je zábava. Můžete mít hostující řečníky, kapelu, aktivity po večeři nebo cokoli jiného, ​​s čím můžete přijít, aby se hosté bavili a angažovali. Buďte kreativní!
  • Když brainstormingujete nápady pro událost, můžete si vybrat mezi událostmi založenými na službách, jako jsou myčky aut, a soutěžními událostmi, jako jsou sportovní turnaje.

  Spropitné : Při výběru typu akce, kterou budete pořádat, nezapomeňte vzít v úvahu účel sbírky, váš rozpočet a cílové publikum. Například byste nechtěli hodit vodní boj, pokud jsou vaším cílovým publikem senioři.

 6. Obrázek s názvem Získejte práci v jiném stavu Krok 2

  6 Najděte místo pro pořádání akce. Pokud se vaše akce bude konat uvnitř, hledejte velké vnitřní prostory pro akce, jako jsou školy, vinařství, restaurace nebo konferenční centra. Pokud pořádáte venkovní akci, vyhledejte venkovní prostory, jako jsou parky nebo sportoviště.
  • Můžete zkusit zjistit, kde se konaly další podobné akce, a zeptat se na dostupnost těchto míst.
  reklama

Část 2 ze 6: Naplánování sbírky

 1. Obrázek s názvem Have Sex Sex Krok 1

  1 Naplánujte si datum a čas. Ujistěte se, že místo, do kterého chcete vložit finanční sbírku, je k dispozici v požadovaný den a čas, a rezervujte si ji. Ponechte mezi dneškem a datem události dostatek času na pozvané, aby případně odpověděli.
  • Neplánujte svou událost na stejné dny jako velké svátky nebo jiné velké události, abyste předešli konfliktům a maximalizovali počet účastníků.
 2. Obrázek s názvem Úspěch v síťovém marketingu Krok 1

  2 Prohlédněte si zařízení zvoleného místa a naplánujte si nastavení akce. Zajistěte dostatek místa a zjistěte, jaké zásoby jsou k dispozici, pokud existují. Vytvořte si mapu prostoru a nakreslete, kam v den události půjdou různé věci.
  • Pokud například pořádáte sbírku na místě akce, jako je konferenční centrum, pravděpodobně mají k dispozici věci k zapůjčení nebo pronájmu například mikrofony, zvukové systémy a další elektroniku.
  • Pokud pořádáte venkovní sbírku, ujistěte se, že naplánujete, kde budou věci jako parkování a koncesní stánky.
 3. Obrázek s názvem Buy Small Business Insurance Step 13

  3 Informujte příslušné úřady a vyplňte všechny požadované dokumenty. Prozkoumejte online nebo si promluvte s dalšími lidmi, kteří ve vaší oblasti hostovali sbírky, a zjistěte, jaká povolení jsou nezbytná. Vyplňte všechny požadované dokumenty a zaplaťte poplatky, abyste zajistili, že vaše akce bude legální a vyhnete se jakýmkoli pokutám nebo jiným problémům.
  • Pokud například pořádáte tombolu, možná budete muset promluvit s herním úřadem. Pokud prodáváte jídlo, možná se budete muset poradit se zdravotním oddělením.
  reklama

Část 3 ze 6: Pořádání akce

 1. Obrázek s názvem Zaměření na studie Krok 3

  1 Kupte si všechny potřebné zásoby. Podívejte se na seznam položek, které jste vyrobili pro svůj rozpočet. Kupte si předem tolik zásob, kolik můžete, a ujistěte se, že víte, kde sehnat vše, co potřebujete k nákupu, těsně před akcí.
  • Například pro tichou aukci budete potřebovat věci jako stoly, schránky, papír, pera a darované zboží a služby k vydražení.
  • Pokud na své akci jíte, budete potřebovat věci jako jídlo, pití, sklenice, talíře a příbory.

  Spropitné : Větší věci, které použijete pouze jednou, jako jsou stoly a židle, si můžete pronajmout v půjčovně dodávek pro akce.

 2. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu Krok 11

  2 Zarezervujte si všechny služby, které pro akci potřebujete. Najměte si jakýkoli personál, který potřebujete, například personál ostrahy nebo čekající personál. Naplánujte si občerstvení, zábavu a vše, co potřebujete pro finanční sbírku.
  • Pokud například chcete mít na akci živou zábavu, rezervujte si kapelu předem. Pokud chcete přísně kontrolovat vstup, najměte si ochranku, která se zúčastní předních dveří. Pokud podáváte jídlo, rezervujte si tým kuchařů, kteří jídlo dodají a obslouží hosty.
 3. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu Krok 12

  3 Sestavte tým dobrovolníků, kteří akci připraví. Promluvte si s přáteli, rodinou, lidmi, které znáte a kteří podporují vaši věc, a zeptejte se jich, zda jsou ochotni pomoci s vaší finanční sbírkou. Shromážděte dostatek dobrovolníků, kteří vám pomohou s aktivitami před akcí a také pomohou zorganizovat samotnou akci.
  • Počet dobrovolníků, které potřebujete, závisí na tom, jak velká událost je. Můžete si vytvořit seznam všech různých rolí a odpovědností, se kterými chcete pomoci, abyste se rozhodli, kolik dobrovolníků potřebujete.
 4. Obrázek s názvem Nastavení akce získávání finančních prostředků Krok 13

  4 Delegujte úkoly vedení a další odpovědnosti svému týmu událostí. Jakmile budete mít sestavený tým, přidělte členům týmu úkoly a zajistěte, aby každý rozuměl jejich konkrétní práci nebo úkolu. Povzbuďte členy týmu, aby kladli otázky, pokud si nejsou jisti svým úkolem nebo povinnostmi.
  • Pokud například pořádáte tichou aukci, možná budete potřebovat 1–2 lidi, kteří vám pomohou s marketingem a prodejem vstupenek před akcí. Poté budete možná potřebovat 1 osobu, aby v den akce obdržela dary a vyřídila peníze, 1 osobu, která má nasměrovat hosty na parkoviště, a 1 osobu, která hosty uvede na svá místa.
  reklama

Část 4 ze 6: Marketing finanční sbírky

 1. Obrázek s názvem Nastavení akce získávání finančních prostředků Krok 14

  1 Propagujte akci získávání finančních prostředků online. K propagaci akce použijte sociální média, e -mail a případně web. Vytvořte stránky pro událost na Facebooku a Instagramu a propagujte ji.
  • Pokud děláte pouze jednorázovou sbírku, nemusí mít smysl vyvíjet úsilí o vytvoření webové stránky pro tuto událost. Pokud se však vidíte házet více, stojí za to věnovat čas a úsilí vytvoření alespoň základního webu, který můžete použít jako vstupní stránku s informacemi o události.

  Spropitné : Požádejte přátele, rodinu a příznivce vaší věci, aby akci propagovali prostřednictvím svých kanálů sociálních médií. Můžete se také pokusit zeptat místních podniků, zda by byly ochotny propagovat vaši událost prostřednictvím svých sociálních médií.

 2. Obrázek s názvem Nastavení akce získávání finančních prostředků Krok 15

  2 Zasílejte e -maily všem svým kontaktům. Vytvořte několik e-mailů včetně úvodního oznámení a 2–3 následných e-mailů propagujících událost, které obsahují odkazy na všechny kanály sociálních médií a informace o tom, jak koupit vstupenky, darovat a zúčastnit se. Posílejte tyto e -maily všem vašim osobním kontaktům.
  • Můžete také požádat své přátele, rodinu a příznivce, aby přeposlali nebo odeslali každý e -mail do jejich seznamů kontaktů, aby se informace šířily více lidem.
 3. Obrázek s názvem Nastavení akce získávání finančních prostředků Krok 16

  3 K propagaci sbírky použijte tradiční média. Vytáhněte reklamní prostor v místních novinách, pokud si to můžete dovolit, nebo se obraťte na redakční oddělení a pokuste se získat zpravodajství o této události. Obraťte se na místní rozhlasové a televizní stanice a zjistěte, zda poskytnou zpravodajství o vaší události.
  • Můžete uvažovat o jiných formách tradičních médií, jako jsou plakáty a letáky, ale mějte na paměti, že tyto metody nejsou příliš šetrné k životnímu prostředí. Použijte je, pouze pokud to považujete za naprosto nezbytné, abyste se dostali ke slovu.
 4. Obrázek s názvem Reach the Masses Krok 3

  4 Předprodej vstupenek na akci. K prodeji vstupenek online použijte bezplatný web, jako je EventBrite. Zeptejte se místních podniků, zda jsou ochotni být prodejními místy fyzických vstupenek a inzerujte, kde jsou lístky k dispozici, když uvádíte akci na trh.
  • Můžete nabídnout slevu „early bird“ a povzbudit lidi k včasnému nákupu.
  • Můžete také nabídnout skupinovou slevu a povzbudit lidi, aby řekli svým přátelům a rezervovali si ubytování ve větších skupinách.
  • Zvažte událost VIP Early Access. Pokud například pořádáte tichou aukci, můžete si připlatit za VIP lístky, které držitelům umožní vstoupit do aukce dříve a rozbalit zboží. Nebo pokud pořádáte benefiční koncert, můžete se setkat před koncertem a pozdravit VIP.
  reklama

Část 5 ze 6: Příprava financí

 1. Obrázek s názvem Zavřít bankovní účet Krok 3

  1 Otevřete a bankovní účet pokud je to ve vaší oblasti vyžadováno. V mnoha státech USA si například musíte založit charitativní bankovní účet, pokud chcete přijímat dary od veřejnosti. Proveďte online průzkum, abyste zjistili, zda je to nutné, kde žijete.
  • Zadejte název účtu, abyste se ujistili, že je pro daňové účely jasný. Pokud například sbíráte finanční prostředky pro dítě jménem Susan Baker, které dostává léčbu rakoviny, pojmenujte účet něčím jako „Fond darování Susan Baker“.
 2. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu Krok 19

  2 Získejte skříňku a změňte ji, pokud plánujete přijímat hotovost a kontrolovat dary. Uložte hotovost a šeky, které obdržíte, do uzamykatelné schránky. Změnu si ponechejte také v uzamykatelné skříňce nebo nechte osobu odpovědnou za dary, aby si drobné nechala v dárkovém balení nebo v peněžence.
  • Pokud obdržíte dary šekem, vytiskněte nebo napište velký a jasný nápis, který dá dárcům vědět, komu jsou šeky splatné, které můžete během akce umístit na viditelné místo.
 3. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu Krok 20

  3 Pokud chcete přijímat platby kreditní kartou, pořiďte si správné vybavení. Pokud chcete přijímat platby kartou, pořiďte si stroj na kreditní karty nebo mobilní platební zařízení, jako je Square, které funguje s mobilními telefony.
  • Uvědomte si, že Square má poplatky a společnosti kreditních karet berou procento z každého prodeje jako platbu.
  • Můžete si také založit účet PayPal, který vám pomůže s přijímáním darů.
  reklama

Část 6 ze 6: Nastavení a spuštění události

 1. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu Krok 19

  1 Začněte s nastavením den před nebo velmi brzy v den události. Vždy se vyskytnou závady na poslední chvíli, které způsobí zpoždění, takže se ujistěte, že se začnete připravovat s dostatečným předstihem před začátkem akce. Zeptejte se, zda můžete nastavit den nebo noc před akcí, pokud ji hostujete ve vnitřním prostoru, nebo se tam dostat první věc ráno, abyste začali nastavovat v den události, abyste se ujistili, že vše proběhne hladce.
  • Pokuste se získat tým dobrovolníků, kteří vám pomohou s nastavením, a zeptejte se přátel, rodin a velkých příznivců vaší věci, pokud jsou ochotni přijít vám pomoci s nastavením.
 2. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu, krok 22

  2 Po nastavení proveďte cvičný běh akce s jakýmkoli personálem akce. Zajistěte, aby každý věděl, kde by měl být během akce a jaké jsou jeho povinnosti. Tím zajistíte hladký průběh akce a nedojde k záměně mezi pomocníky.
  • Pokud je například na akci zaparkováno, nechte si jednoho z vašich pomocníků procvičit usměrňování imaginárního provozu. Pokud někdo bude usazovat hosty, nechte je, aby si nacvičili, jak to udělají.
 3. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu, krok 21

  3 Poskytněte hostům jasné pokyny. Zajistěte, aby účastníci přesně věděli, kam jít a jaká je funkce každého prostoru. Vytvářejte značky nebo podklady s podrobnostmi o události, jako je časová osa a mapa.
  • Pokud například provozujete tichou aukci, udělejte velké značky, které určují, kde lze nabídky přijímat, kde lidé chodí platit a další potřebné informace.

  Spropitné : Pokud během akce potřebujete poskytnout slovní pokyny, nezapomeňte nastavit zvukový systém a mikrofon a vyzkoušet si je, než dorazí hosté.

 4. Obrázek s názvem Nastavení akce fundraisingu, krok 24

  4 Postavte někoho odpovědného za přijímání a manipulaci s dary. Postavte stůl darů a přiřaďte dobrovolníka, který bude stůl neustále obsluhovat, aby sbíral dary a nakládal s penězi. Poskytněte jim uzamykatelnou schránku na hotovost a šeky a také vybavení potřebné k provedení jakýchkoli jiných způsobů platby, například automat na kreditní karty nebo systém Square.
  • Ujistěte se, že máte někoho, kdo neustále sleduje tabulku peněz a darů. Pokud hlavní odpovědná osoba potřebuje vstát a jít na záchod nebo tak něco, zajistěte, aby je někdo dočasně nahradil.
 5. Obrázek s názvem Run for Congress Krok 10

  5 Komunikujte s hosty během akce. Buďte pozitivní a energičtí. Zeptejte se hostů, zda se dobře baví a zda mají nějakou zpětnou vazbu. Dejte jim vědět, jak jste jim vděční za jejich účast a štědrost.
  • Zamyslete se také nad způsoby, jak zapojit hosty online. Můžete například vytvořit hashtag pro událost a požádat hosty, aby se s hashtagem podělili o své zkušenosti prostřednictvím sociálních médií. Můžete také vytvořit filtr událostí na Instagramu a nechat hosty nahrávat obrázky pomocí filtru, když jsou přítomni.
 6. Obrázek s názvem Say Goodbye to Coworkers Step 8

  6 Po skončení akce pošlete poděkování příznivcům a hostům. Jakmile akce skončí, zveřejněte obecné poděkování příznivcům, dárcům, dobrovolníkům a hostům na sociálních sítích. Pošlete personalizované poděkování e-mailem komukoli, na koho máte kontaktní informace, 1-2 dny po události.
  • Nezapomeňte zahrnout informace o tom, kolik peněz jste mohli získat, a připomenout všem, na co peníze půjdou.
  • Poskytněte veškeré relevantní informace o tom, jak mohou lidé nadále podporovat příčinu. Například odkazy na charitativní organizace, které přijímají průběžné dary na něco jako hlad ve světě.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu propagovat svoji sbírku? Rob Wu |
  Expert na digitální fundraising a crowdfunding Rob Wu je generálním ředitelem CauseVox, digitální platformy pro získávání finančních prostředků určené pro neziskové organizace. CauseVox funguje tak, že pomáhá kutilům získat více peněz s menším úsilím. Rob získal přes 200 000 dolarů na své vlastní neziskové crowdfundingové projekty a jeho práce byla oceněna CNN, Christian Science Monitor a Wall Street Journal. Rob Wu | Expertní odpověď odborníka na digitální fundraising a crowdfunding Rozesílejte e -maily lidem, které znáte, a potenciálním dárcům, které vysvětlují, čeho se snažíte dosáhnout.
 • Otázka Můžete být příliš mladí na pořádání sbírky? Je mi méně než 13 let. Možná budete potřebovat pomoc dospělých, ale nikdy nejste příliš mladí na to, abyste mohli získat finanční sbírku. Moje dcera to udělala, když jí bylo 8 let.
 • Otázka Co mám napsat na letáky? Měli byste psát pouze poutavé klíčové body, jako je název událostí a to, co bude nabízeno (Hry! Tomboly! Jídlo!) Atd. Nezapomeňte uvést název, pro koho je událost určena, a jméno koho provozuje to. Případně zahrnout sponzory.
 • Otázka Kde mohu uspořádat sbírku? Některé možnosti jsou místní tělocvična, park, kostel nebo komunitní centrum.
 • Otázka Je prodej jídla dobrým nápadem na získávání finančních prostředků? Ano, a mnoho organizací získalo potřebné finanční prostředky například prostřednictvím prodeje pečiva.
 • Otázka Jak mohu najít někoho, kdo je dobrým plánovačem získávání finančních prostředků, aby mi to naplánoval? Internet je obvykle dobré místo, kde začít. Ujistěte se, že jste se zkontrolovali a ujistili se, že kdokoli se díváte, má zavedený záznam jako dobrý plánovač. Neváhejte a rychle vyhledejte vše, co najdete. Pokud můžete, hledejte věci, jako jsou ohlasy zákazníků a recenze. Pamatujte, že malí, méně známí kluci jsou někdy stejně dobří, takže byste mohli zkusit využít šanci.
 • Otázka Mohu uspořádat sbírku venku? Venkovní akce jsou skvělý nápad, pokud je dobré počasí a jste vlastníkem nemovitosti. Pokud je na pozemku, který nevlastníte, budete potřebovat povolení od vlastníka pozemku, než budete moci pokračovat.
 • Otázka Potřebuji nějaké právní dokumenty k zřízení fundraisingové akce? Záleží na konkrétních událostech, které se ve finanční sbírce uskuteční. Pokud například pořádáte tombolu nebo prodáváte lístky 50/50, měli byste se obrátit na místní herní úřady. Pokud také podáváte nebo prodáváte alkohol, měli byste se podívat na licenci na alkohol.
 • Otázka Jaké by měly být dekorace pro tombolu? Na stojan, ze kterého prodáváte lístky do tomboly, můžete vyvěsit nápisy, plakáty a další formy reklamy. Použijte spoustu barev a pokud je to možné, zobrazte ceny.
 • Otázka Mohu pro svůj projekt fundraisingu najmout tanečníky, hudebníky a umělce? Ano. Musíte se ujistit, že účinkující jsou vhodní pro vaši akci, a ujistit se, že máte jejich platbu a veškerý potřebný materiál, zásoby nebo vybavení. Možná dokonce najdete nějaké umělce ochotné věnovat svůj čas vaší věci.

Populární Problémy

Studie ukazují, že vykloubené kolenní kryty, nazývané také patelární dislokace, jsou běžným zraněním, ke kterému obvykle dochází při sportu nebo epizodách těžké fyzické aktivity. Dislokace. ..

Rafael Nadal bude soupeřit s Keiem Nishikorim, když se pokusí rezervovat si místo v semifinále.

Organizátoři Australian Open 2021 potvrdili, že kvalifikační akce mužů se letos uskuteční v Dauhá, zatímco kvalifikace žen se uskuteční v Dubaji.

Může „král hlíny“ Rafael Nadal znovu vládnout v Monte Carlu? K zisku 12. titulu ho čeká zajímavá remíza.

Bývalá šampionka Naomi Osaka v pondělí otevírá svou americkou otevřenou kampaň proti krajance Misaki Doiové. Obě ženy se navzájem dobře znají a hrály spolu ve Fed Cupu.

4 neuvěřitelné dvojité rekordy vytvořené dvojčaty Bryanovými - Mike a Bob.