US Open 2019: Je Daniil Medvedev připraven na grandslamový průlom ve Flushing Meadows?

Medvedev slaví v Cincinnati 2019 svůj první titul Masters 1000

Medvedev slaví v Cincinnati 2019 svůj první titul Masters 1000

Daniil Medvedev se 14 výhrami ze 16 zápasů v posledních třech turnajích na tvrdém hřišti je formálním hráčem, který příští týden míří na závěrečný Grand Slam roku v New Yorku.

tenisový bekhendový úchop

Rus vede turné s největším počtem vítězství v zápase (44) a nejvíce vítězství v hardcourt (31) v této sezóně po svém prvním titulu Masters 1000 v Cincinnati.

Medveděv, který ve svém 16. zápase za 20 dní vykazoval malé známky vyčerpání, se dopracoval k titulu Cincinnati přímým vítězstvím nad Davidem Goffinem.

Po jeho nedávných hardcourtových zájezdech (finalisté skončili ve Washingtonu DC a Montrealu Masters a vyhráli v Cincinnati) bylo od Rusa rozumné odhlásit se z obhajoby titulu u Winstona Salema a soustředit se místo toho na týden tolik potřebného odpočinku před sebou z US Open.

Vítězství v Cincinnati pomohlo Medveděvovi vystoupit na kariérní maximum. 5 v žebříčku ATP. Na US Open, které následuje po žebříčku ATP a přiřadí hráčům semenáčky, bude Medveděv pravděpodobně pátým nasazeným, takže se bude do čtvrtfinále vyhýbat velkým zbraním jako Novak Djokovič, Rafael Nadal a Roger Federer.Rus je v kombinaci 2: 7 proti světové trojici, přičemž obě jeho výhry přicházejí proti Djokovičovi.

Medveděv, který debutoval na Grand Slamu na Australian Open 2017 (prohrál s Alexem Boltem v 1R), má na grandslamech ohromující bilanci vítězství 11: 11. Rus má za sebou pět výjezdů v prvním kole a osamělý účast ve druhém týdnu na Slamu (2019 Australian Open 4R: prohrál s Djokovičem).

Medveděv jásá poté, co porazil Wawrinku v prvním kole ve Wimbledonu 2017

Medveděv jásá poté, co porazil Wawrinku v prvním kole ve Wimbledonu 2017

5. semeno Stanislas Wawrinka (2017 Wimbledon 1R) je nejvyšším semenem, které Medveděv na Grand Slamu překonal.

Medveděv, který bude pravděpodobně nasazen jako pátý na posledním Grand Slamu roku, bude jedním z temných koní na titul v New Yorku, s velkou příležitostí postoupit do prvního slalomového čtvrtfinále a možná ještě dále.

Ve své době vysoký Rus se svými vzkvétajícími službami sloužil jak k dodávkám, tak k prudkým úderům půdy ukázal, že tuto hru zvládá - a porazit - nejlepší hráče na turné, zejména na rychlejších površích.

Nejlepší z pěti sad na Grand Slamu je však jiný návrh.

Zotaví se Medveděv po svých třítýdenních námahách na severoamerických tvrdých zápasech a postaví se výzvě udělat hluboký běh ve Flushing Meadows? Nezbývá než počkat a uvidíme.

Populární Problémy

Jak udělat punč s vodkou a vínem. Punč s vodkou a vínem je ideálním nápojem pro každou párty, protože může snadno sloužit mnoha lidem a hosté si mohou doplnit vlastní sklenice, když chtějí víc. Existuje mnoho různých typů ...

V sobotu se Clemson staví na těžkou stranu Virginie. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat online zdarma.

Jak měřit kapaliny bez odměrky. Odměrky jsou obecně považovány za základní položky ve spíži. Zejména jsou užitečné pro měření objemu tekutin. Naštěstí, pokud se ocitnete v situaci ...

Dupuytrenova kontraktura je stav, při kterém tkáň přímo pod kůží na dlani ztvrdne a napne se. Tato malformace nutí prsty kroutit se a brání jim v narovnání. V následujících situacích...

„Instruktor psycho jógy“, nejnovější celoživotní film, má premiéru v sobotu večer. Pokud nemáte kabel, podívejte se na film online.

Týmy z Ruska, Kanady, Španělska a Velké Británie to dnes v semifinále vybojují, aby si rezervovaly svá místa na summitu.