„Roger Federer ví, že je v Rotterdamu vždy vítán“ - ředitel turnaje Richard Krajicek

Roger Federer s vítězem

Roger Federer s trofejí pro vítěze na Rotterdamu 2012

Od chvíle, kdy se Roger Federer stáhl z Australian Open, jeho fanoušci horečně spekulovali o tom, kde se vrátí. Federerovi krajané Marc Rosset a Yves Allegro nedávno tušili, že se vrátí na akci v Rotterdamu, a nyní ředitel turnaje Richard Krajicek dal v této záležitosti také své dva centy.

ATP uvolněno aktualizovaný kalendář akcí na první tři měsíce v úterý. Poté, co v Melbourne skončí Australian Open, budou mít hráči příležitost soutěžit uvnitř v Evropě, na antuce v Jižní Americe a na tvrdém hřišti na Blízkém východě.

Pokud je Roger Federer dostatečně fit, aby se vrátil do konce února, mohl by se na svůj comeback zaměřit na jednu ze tří akcí naplánovaných na první březnový týden - ABN AMRO Open v Rotterdamu, Katar ExxonMobil Open v Dauhá nebo Dubaj Duty Free Tenisové mistrovství v Dubaji.

Na tomto pozadí bývalý wimbledonský šampion Richard Krajicek nedávno tvrdil, že dveře akce v Rotterdamu bude pro Federera vždy otevřený. Krajicek také naznačil, že sám osloví švýcarský tým a pokusí se zjistit, zda má zájem hrát.

'Roger Federer ví, že je zde vždy vítán,' řekl Krajicek. „U hry Big 3 obvykle čekáte, až se vám manažer ozve a oznámí, že chce hrát. Ale pro každý případ mohu upustit od e -mailu. '

Přestože má Roger Federer v Rotterdamu mnoho šťastných vzpomínek, Krajicek letošní vzhled Švýcara nepovažuje za záruku. Holanďan si je vědom toho, že na Federer je zatím příliš brzy, nebo že se může rozhodnout vrátit se na Blízký východ.

proměňte tenisky na všechny hvězdy
„Když už ví, že 8. února bude příliš brzy, jak může vědět, že se dostane do 1. března? I když se nejlepší ze tří setů na grandslamech docela liší od nejlepších z pěti, “řekl Krajicek.
„Rád také hraje v Dubaji. A po Rotterdamu jsou to nyní Dauhá a Dubaj, Federer se také může rozhodnout, “dodal.

Dubaj, Dauhá a Rotterdam byly v minulosti pro Rogera Federera šťastným lovištěm

Roger Federer na Dubai Tennis Championsips 2019

Roger Federer na Dubai Tennis Championsips 2019

kolik sad vyhrát tenisový zápas

Roger Federer v minulosti zaznamenal neuvěřitelný úspěch na akcích ATP v Dauhá, Dubaji a Rotterdamu.

Mistrovství Dubaje v bezcelním tenisu bylo jedním z Federerových oblíbených šlapacích hřišť. Švýcar během své kariéry zaznamenal v Dubaji rekord 53: 6 a vyhrál osm titulů na akci ATP 500 - poslední z nich přišel v roce 2019.

Na akci ABN AMRO v Rotterdamu Federer zaznamenal rekord 28: 6, když získal titul třikrát. Naposledy tam vyhrál v roce 2018, což je běh, během kterého také získal zpět hodnocení č. 1.

V Dauhá, která se obvykle koná v prvním týdnu sezóny, má Roger Federer celoživotní rekord 26-3. V arabském městě získal tři tituly, přestože tam naposledy soutěžil v roce 2012.

Uvidí se, kdy a kde se Roger Federer nakonec dočká svého tolik očekávaného návratu. Je ale docela jisté, že tak učiní na turnaji, ve kterém se mu velmi dobře hraje.

Populární Problémy

Jak vyrobit kostým Katniss. Přečetli jste Hunger Games od Suzanne Collins, čekali jste na film Catching Fire, s hrdostí nosíte tričko Team Peeta (nebo Gale). Víte, co je Tribute, co je Avox a že prezident ...

Světová dvojka Daniil Medveděv porazila v sobotním zápase prvního kola na olympiádě v Tokiu kazašského Alexandra Bublika 6: 4, 7: 6 (8).

Jak zjistit, zda je někdo mrtvý. Pokud se někdo zhroutí nebo přestane reagovat, může být někdy obtížné zjistit, zda ještě žije. Přestože být svědkem možné smrti je děsivé a děsivé, snažte se nepanikařit. Jestli cítíš...

Čtvrtfinálová sestava se odehrává na Paris Masters, Novak Djokovic a Roger Federer doplní nenasazená Karen Khachanov.