Roger Federer, Novak Djokovic spojili ruce s Gugou Kuertenem v boji proti COVID-19

Roger Federer

Roger Federermueller páska na ruku

Roger Federer a Novak Djokovic se zapojili do kampaně Winning Together iniciované brazilskými sportovními osobnostmi s cílem získat finanční prostředky pro osoby postižené probíhající pandemií koronaviru.Cílem této iniciativy je získat 10 milionů dolarů na boj proti hladu v Brazílii, čehož doufá, že dosáhne prostřednictvím darů z celého světa. Hvězdná show oznamující podrobnosti o společné vítězství program bude vysílán 23. května na SporTV.Přehlídka uvidí Rogera Federera a Novaka Djokoviče, spolu s řadou dalších celebrit.

Roger Federer je známý svou filantropickou stránkou a v této krizi již poskytl spoustu podpory svým krajanům. Jeho nadace také pomohla nakrmit rodiny v Africe, které byly postiženy pandemií a jejími následnými uzavírkami.Byl to Gustavo Kuerten, kdo požádal Rogera Federera, aby se připojil ke kampani a pomohl téměř 33 000 brazilským rodinám, které se potýkají s řešením pandemie. A dvacetinásobný grandslamový šampion neváhal ani vteřinu, než reagoval na svého přítele a bývalou světovou jedničku.Roger Federer a Guga Kuerten sdílejí docela historii. Federer na Brazilce vzpomíná v dobrém jako na někoho, kdo ho během prvních let na profesionálním okruhu pozitivně povzbudil.

Roger Federer, který se s Kuertenem setkal na hřišti třikrát, porazil trojnásobného šampiona French Open hned při svém prvním setkání - na Hamburg Masters v roce 2002.historie kanálu vikings sezóna 6 část 2
Roger Federer se svým starým přítelem Gustavem Kuertenem

Roger Federer se svým starým přítelem Gustavem KuertenemDuo od té doby sdílí nádherné pouto. Teprve nedávno Guga požádal Federera, aby sestoupil do Brazílie a hrál s ním čtyřhru, na což švýcarský Maestro odpověděl kladně.

Guga byl vždy jedním z mých oblíbených hráčů: Roger Federer

Federer, který poslouchal Kuertenovu žádost o připojení ke kampani Vítězství společně, řekl: „Pokud Guga zavolá, jsem tu vždy, abych vám pomohl.“ Federer se sídlem ve svém rodném městě v Basileji okamžitě souhlasil, že se v boji proti pandemii spojí s Brazilcem.

'Vždy jsi byl jedním z mých oblíbených hráčů,' řekl Federer. 'Vždy jsi byl jedním z nejvnímavějších hráčů na okruhu.' Možná si nepamatuješ, proč jsi byl ke všem milý, ale byl jsi milý i ke mně. A myslím, že to bylo tak důležité, když jsem přijížděl na okruh. Byl jsi jedním z kluků, díky kterým jsem se cítil vítán. Takže díky Guga. Proto jsem tady a velmi rád pomáhám. '

Vypuknutí koronaviru postavilo celý svět pod stejný mikroskop a způsobilo společný problém v globálním měřítku. Jediný způsob, jak se lidstvo může dostat z této krize, je sjednotit se a společně bojovat v bitvě - sentiment sdílí Roger Federer.

'Myslím, že nejzajímavější na tomto okamžiku je, že děláme věci společně,' řekl Švýcar. „Obvykle máte problém, který je v určité zemi nebo dokonce na kontinentu. Nyní je však do této pandemie a virového problému zapojen celý svět.
„Myslím, že bez ohledu na to, zda jste z Brazílie nebo Švýcarska, budeme sdílet podobné problémy. Doufám, že lidé v Brazílii budou virem zasaženi co nejméně. A také to, že každý může společně najít způsob, jak si tím projít, protože to není snadné, “dodal Federer.

Populární Problémy

Suché, odlupující se lokty jsou nepříjemné-určitě vás zvýší sebevědomí, pokud se snažíte rozhýbat vzhled bez rukávů-a pokud se neléčíte, může se stát nepohodlným a bolestivým. Pokud vás trápí suché popraskané lokty, ...

Sezóna 12 „Real Housewives of Atlanta“ je tady. Přečtěte si o tom, jak sledovat všechny nové epizody RHOA online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Jak léčit dislokaci. K vykloubení dochází, když dvě kosti, které se spojí v kloub, vyjdou ze své normální polohy. Mezi příznaky dislokace patří silná bolest, imobilizace a deformace oblasti kloubu. Dislokace ...

Světová čtyřka Stefanos Tsitsipas nedávno přijala na Twitter, aby vyjádřila svůj nesouhlas se zákazem tenisového on-line koučování během zápasů.