Jak se dívat na dokumentární film Tiny Turnerové online 2021

LONDÝN - 1990: Zpěvačka Tina Turner vystupuje živě na pódiu na stadionu ve Wembley.

HBO LONDÝN - 1990: Zpěvačka Tina Turner vystupuje živě na pódiu na stadionu ve Wembley.

Nejnovějším zábavným dokumentem pro televizi je TINA, pohled na život ikonické zpěvačky Tiny Turner, který má premiéru v sobotu 27. března ve 20 hodin. ET/PT na HBO.Pokud nemáte HBO a využili jste bezplatnou zkušební verzi HBO Max, zde jsou další způsoby, jak je můžete sledovat TINA streamování online zdarma:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání na kanálu Prime HBO . Amazon Prime i HBO Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Sledujte HBO na Amazon PrimeJakmile se zaregistrujete do kanálu Prime HBO, můžeš se dívat TINA živě nebo na vyžádání v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta.raketa raketa

Můžete také sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. HBO je zahrnuto pouze v balíčku Premier, ale právě teď všechny balíčky Choice a up přicházejí s HBO Max a NBA League Pass bez dalších poplatků, což je nejlepší výhoda, kterou jakákoli streamovací služba právě nabízí. K 14denní bezplatné zkušební verzi navíc můžete zahrnout jakýkoli balíček a jakýkoli požadovaný doplněk.Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení v televizi (Roku, Firestick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, můžeš se dívat TINA živě nebo na vyžádání v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Samsung Smart TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

jak sloužit v tenise krok za krokem

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu a doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete, můžeš se dívat TINA živě nebo na vyžádání v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android.

Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .


Náhled „TINA“Hrát si

TINA (2021) Oficiální upoutávka | HBO Seznamte se se ženou za jménem. TINA je odhalující a intimní pohled na život a kariéru hudební ikony Tiny Turnerové, mapující její nepravděpodobný vzestup k rané slávě, její osobní a profesionální boje po celý život a její ještě nepravděpodobnější obrození jako globální fenomén v 80. letech 20. století. Navíc… 2021-03-10T16: 00: 03Z

Od oscarových režisérů Dana Lindsaye a T.J. Martin a produkční společnost Lightbox přichází s TINA, odhalujícím a intimním pohledem na život a kariéru hudební ikony Tiny Turnerové, mapující její nepravděpodobný vzestup k rané slávě, její osobní a profesionální boje po celý život a její ještě nepravděpodobnější obrození jako globální fenomén v 80. letech, podle tiskové zprávy HBO.

přímý přenos titáni vs vlastenci

Pokračuje:

Tento nelakovaný, dynamický účet obsahuje zasvěcené rozhovory se samotnou Tinou, vedené v jejím rodném městě Curych ve Švýcarsku a s těmi nejbližšími. Obsahuje také množství dosud neviděných záběrů, zvukových kazet a osobních fotografií, které vypráví hluboký a pohlcující příběh o královně rock ‘n‘ rollu v celé jeho komplexnosti.

loketní ortéza pro laterální epikondylitidu

Na podzim roku 1981 se Tina Turnerová, která se snažila získat smysluplnou dynamiku své kariéry, posadila na rozhovor s Carlem Arringtonem, hudebním redaktorem časopisu People Magazine. O pět let dříve podala žádost o rozvod s Ike Turnerem, jejím manželem a hudebním partnerem více než 16 let. Společně se vyšplhali na žebříčky a zapsali se do hudební historie svými hity A Fool in Love, River Deep - Mountain High a Proud Mary. Mimo jeviště se zdálo, že mají zdravé manželství a rodinný život.

Příběh, který by vyprávěla Carlovi, byl upřímným a trýznivým líčením zneužívání a mučení, které prožila během svého manželství, a odvážného útěku, kterého se jí podařilo po letech traumatu. Tento článek by byl prvním z mnoha profilů, které by upevnily image Tiny jako přeživší, a pomohly tak podpořit příběh jejího mimořádného, ​​ale nepravděpodobného profesního návratu.

Když Tina při rozvodu přišla o všechno, kromě svého jména, strávila několik let v Las Vegas, vystupovala v kabaretních klubech a vystupovala v televizních estrádách. V roce 1983, ve věku čtyřiačtyřiceti let, nahrála album Private Dancer za pouhé dva týdny a rychle se stalo komerční a kritickou senzací. Její singl What’s Love Got To Do With With It se stal jejím prvním a jediným hitem číslo jedna v žebříčku Billboard 100.

Přijela Tina 2.0. Soukromý tanečník prodal po celém světě přes 12 milionů kopií a upevnil Tinu jako bona fide superstar. Vystupovala s Mickem Jaggerem na LiveAid, získala několik cen Grammy a napsala nejprodávanější autobiografii I, Tina. V roce 1988 vystoupila Tina s rekordním davem 180 000 lidí v Brazílii. V roce 1993 byl o jejím životě natočen celovečerní film s Angelou Bassett v hlavní roli jako Tina sama. Jak její sláva rostla, rostla i její identita kulturního symbolu, který se stal pro její fanoušky reprezentací síly a odolnosti. Soukromě zápasila s příběhem přeživších, který formoval její pozdější život a kariéru, a snažila se dostat ze své minulosti.

Kromě ohromujícího množství archivních záběrů pokrývajících 60 let obsahuje dokument rozhovory s Angelou Bassett; Oprah Winfrey; novinář Kurt Loder, který je spoluautorem knihy Já, Tina, která inspirovala celovečerní film; dramatička Katori Hall, která napsala Tinu - The Tina Turner Musical; a mj. manžel a bývalý rekordman Erwin Bach.

Dokument končí Turnerem při premiéře broadwayského muzikálu, který vychází z jejího života. Premiéru má v sobotu 27. března ve 20 hodin. ET/PT na HBO.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat každý zápas Gold Cup 2019 online bez kabelu ve Spojených státech.

Zde je pohled na 9 nejstarších hráčů, kteří získali největší cenu, kterou je výhra v tenise.

Slyšeli jste o @Pseudofed?

Pole position v Daytoně 500 2019 je k mání během nedělní kvalifikace. Zde je návod, jak sledovat živý přenos všech akcí online.

Od Kelsey Grammar po Kelly Clarkson mnoho lidí odstartovalo svoji kariéru čekáním u stolů. Práce v prostředí restaurace je rychlá a lukrativní práce, pokud k ní přistupujete správně a rozvíjíte správné dovednosti. Pokud jsi...

Seahawks a Dolphins se setkají v akci NFL 4. týdne v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi.