Živý stream Lakers vs Jazz: Jak se dívat online bez kabelu

Lakers LeBron James

Getty Hráči Lakers Anthony Davis, Kentavious Caldwell-Pope a Lebron James.

Los Angeles Lakers si ve středu večer vezmou na silnici svůj nejlepší rekord NBA 18-3, když ve Vivint Smart Home Arena pojedou na Utah Jazz (12-9).

Hra začíná v 9 hodin. ET a bude vysílán v televizi NBA. Pokud nemáte kabel, můžete hru sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

NBA TV je jedním z Více než 95 kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

co dělá dobrého tenistu

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Lakers vs Jazz na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

NBA TV je součástí doplňku Sling TV Sports Extra, který lze přidat do balíčku hlavních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue.

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Lakers vs Jazz sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.


Lakers vs Jazz Preview

Lakers dokázali naposledy odložit Denver Nuggets pomocí odvážného výkonu od nemocného Anthonyho Davise, aby vyzvedli vítězství a vyhnuli se prvním ztrátám back-to-back v sezóně.

plná paže

Trenér Lakers Frank Vogel po zápase řekl, že Davis dostal v poločase IV, aby zůstal ve hře, ve které dodal 25 bodů, 10 doskoků a nějakou obranu proti zablokování Denvera, velkého muže Nikola Jokiče.

Dělá to celý rok, řekl James Los Angeles Times. Hraje přes zranění, hraje přes nemoc jako dnes večer. Obranný hráč roku a dnes večer opět ukázal, jak na postu hraje jeden na jednoho proti Jokerovi. Když tam byly přepínače děje s Jamal Murray, hrát jeden na jednoho proti malému. Zastavení za zastávkou za zastávkou. Pro něj jen hra s monstry.

Srbský velký muž získal za 13 minut pouhých 13 bodů a nedokázal vyřešit délku a atletičnost Davise. Bezchybně také ovládal vypínače na nutném menším Jamal Murray.

raketa bez rakety

Přichází a má ... výkon typu Defenzivní hráč roku, řekl trenér Frank Vogel pro NBA.com. Hlídá jejich dva nejlepší hráče. Jokic v jediném zpravodajství, všichni zůstali doma a pak ho Jamal Murray vzal do koše. Prostě obranná hra po obranné hře. Byl vynikající. Hrát přes nemoc a mít takový výkon byl pro něj zvláštní.

Vogel souhlasil s Jamesovým hodnocením jeho superhvězdného spoluhráče.

Přichází a má ... výkon typu Defenzivní hráč roku, řekl trenér Frank Vogel pro NBA.com. Hlídá jejich dva nejlepší hráče. Jokic v jediném zpravodajství, všichni zůstali doma a pak ho Jamal Murray vzal do koše. Prostě obranná hra po obranné hře. Byl vynikající. Hrát přes nemoc a mít takový výkon byl pro něj zvláštní.

Jazz ztratili čtyři z posledních pěti, včetně dvojice ztrát téměř 20 bodů.

Myslím, že mají skvělý obranný tým. (Záložní centrum Lakers) Dwight (Howard) hraje skvěle každou minutu, kdy je na hřišti, a (uprostřed) JaVale (McGee) - všichni tito kluci na každé pozici hrají skvělou obranu. Je to tedy velmi dobrý obranný tým, řekl velvyslanec Utahu Rudy Gobert pro Desert News. Na některé věci se můžeme podívat. Cítím se jako způsob, jakým (oni) hrají (jsou) s čipem na rameni. Přicházejí každou noc, aby se pokusili být fyzičtí a pokusili se svým protivníkům ztěžovat. Je to tým, se kterým bude zábavné soutěžit.

Jazz jsou pro zápas dvojbodovým favoritem.


Populární Problémy

Je čas na závěrečný zahřívací turnaj před US Open. Turné ATP putuje tento týden do Severní Karolíny na Winston-Salem Open 2021, které má začít 22. srpna.

Patriots dali svůj neporažený rekord na čáru proti zápasící Browns Sunday. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Mike Daum a South Dakota St se ve středu večer setkávají se Severní Dakotou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

„Vraždy Jane Doe“ mají v neděli premiéru na Kyslíku. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat show online.

Prezident ITF David Haggerty uvedl, že je životně důležité, aby profesionální tenis měl strukturu, která je „vhodná pro daný účel“.

Po náročném školním roce není nic špatného na tom, když se vyspíte pozdě a budete celý den sledovat televizi nebo hrát videohry - alespoň první týden nebo dva letní prázdniny. Pokud je oddalování nudné, možná je načase vymanit se z ...