Roger Federer: vzor peRFect

Federer je dokonalým vzoremUprostřed pověstí o ovlivňování zápasů a zjištění o používání nekalých prostředků k vyhrávání zápasů v tenise stojí jeden muž vysoký, aby nasměroval tenisovou komunitu správným směrem. Roger Federer byl dokonalým vzorem pro všechny, od teenagerů po profesionální tenisty.

Je ztělesněním velikosti. Díky tomu, jak se Roger pohybuje na hřišti i mimo něj, je jedním z nejoblíbenějších sportovních sportovců na světě. Zde se podíváme na to, jaké vlastnosti kromě jeho tenisového génia odlišují švýcarského maestra od všech ostatních.Pokora

Roger je třináctinásobný vítěz oblíbeného fanouška, což je úspěch, který přirozeně přináší aroganci do každé normální lidské bytosti. Ale Roger Federer není normální člověk. I po zajištění takové pocty je Federer jedním z nejpokornějších a nejmilejších kluků na turné.

co znamená skóre láska v tenise

Roger jednou řekl v jednom ze svých rozhovorů:Je hezké být důležitý, ale důležitější je být milý.

Jeho soupeři na hřišti často chválili jeho pokoru. Jedním z takových příkladů je, když jeden z jeho největších rivalů Andy Roddick jednou žertoval poté, co prohrál s Rogerem ve finále Wimbledonu, že stále nemůže nenávidět Rogera, protože „je prostě tak milý“.

Je těžké si představit, že by člověk, který dosáhl úspěchů takové velikosti, byl tak pokorný a přízemní. Ale pak je z něj Roger Federer, může dělat cokoli.Chování na soudě

Ve sportu, ve kterém může o výsledku zápasů rozhodovat hrst bodů, není výjimečné vidět hráče frustrované a naštvané. Zdá se však, že Švýcar nikdy neztratil chladnou hlavu. Nosí s sebou auru, která téměř pohlcuje vše, co přichází v jejím okolí, a činí ji láskyplně klidnou a jemnou.

Je to klidný pocit, něco, co dokáže vyrobit jen tento velký muž.

Také si přečtěte: Roger Federer přináší na Oscary sport, díky jeho vzhledu na červeném koberci se mu zatočí hlava

Sportovní duch

je to úžasný život hulu

Sportovním duchem je, když vidíte chlapa, jak jde z kurtu a nemůžete říct, jestli vyhrál nebo prohrál. Nelze polemizovat o tom, že není mnoho sportovců, kteří by projevovali většího sportovního ducha než Roger.

Vidíme jasné příklady toho ve hře Federer vs Nadal Wimbledon 2008, možná největším zápase v historii tohoto sportu. Po prohraném epickém střetnutí fyzicky a emocionálně vyčerpaný Federer neopomněl svého protivníka pochválit. Chválit protivníka pár minut po házení každé věci, kterou musíte porazit, vyžaduje charakter. Toto je video k rozhovoru po zápase .

Wawrinka byl také na přijímací straně tohoto dokonalého sportovního chování Federera. V jejich zápase v Basileji vedl Federer 30: 15, když ztratil bod. Výsledková listina však naznačovala 40-15 a bod za shodu s Federerem. Roger si toho rychle všiml a okamžitě požádal rozhodčího, aby to opravil a zvýšil na 30-30. Toto je čistá třída. Tady se podívejte na video.

co znamená reklama v tenise

Charita

Roger má vlastní nadaci s názvem „Roger Federer Foundation“, která v současné době pracuje s 277 000 tisíci dětmi na celém světě a poskytuje jim kvalitní vzdělání. Roger podnikl výlety do Afriky a Indie na podporu tohoto programu a investoval nejen své peníze, ale také svůj čas, aby byl tento základ obrovským úspěchem.

Všechno to začalo snem vyhrát Wimbledon jednou v životě. Ten malý chlapec ze Švýcarska je dnes celosvětově známý jako král trávy. Poté, co si Roger splnil svůj dětský sen při sedmi různých příležitostech a překonal stovky dalších rekordů, pokračuje v práci a honí se za něčím větším.

Jaký je nový sen tohoto dospělého chlapce? Nikdo neví, ale my víme, že Roger Federer je dokonalým vzorem.

Populární Problémy

Statistická analýza ukazuje, že Rafael Nadal má lepší čísla, než jaké měl Roger Federer ve stejném věku. Kromě týdnů na statistikách č. 1 jdou ostatní hlavní parametry Španělskou cestou.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat každý zápas tenisového turnaje US Open 2020 online naživo.

Jak uvázat espadrilky. Espadrille je typ měkké obuvi, která je obvykle vyrobena z přírodních materiálů, jako je tkanina, lano a guma. Moderní espadrilles často obsahují tkaničky, které jdou různě dlouhé po noze. Jakmile si obujete boty, můžete ...

Devátý nasazený Tomáš Berdych byl testován Andrey Kuzněcovem v prvním kole Monte Carlo Masters, zatímco Alexander Zverev zapůsobil.

Ruce vystavené zárodkům přímým nebo nepřímým kontaktem jsou jedním z mnoha způsobů, jak lidé onemocní. Bakterie na vašich rukou se mohou snadno dostat do těla a způsobit podmínky, jako je salmonelóza, hepatitida A, enterovirus, chřipka, streptokok a ...