Roger Federer bude pozván, aby se připojil k Thiem & Zverev v červencovém turnaji

Roger Federer.

Roger Federer.

Roger Federer bude pozván, aby se připojil k mladým hvězdám Dominic Thiem, Alexander Zverev a Nick Kyrgios na nadcházejícím turnaji v trávě, který se bude konat v červenci.

Honba Rogera Federera za 21. slamem zaznamenala velký otřes, když kvůli pandemii COVID-19 byla tenisová prohlídka pozastavena. To nakonec vedlo ke zrušení jeho oblíbeného grandslamu ve Wimbledonu - poprvé od druhé světové války.

Ale zatímco Wimbledon je středobodem trávníkové sezóny, existuje několik dalších turnajů, které tvoří evropské léto tenisu na trávě. A nyní byly také všechny tyto turnaje pozastaveny - včetně WTA bett1 Open, která se měla konat v červnu v Berlíně.

Ředitel turnaje Edwin Weindorfer nyní přišel s jedinečným návrhem, jak se vypořádat s nezdarem, a rozhodl se uspořádat dva mini exhibiční turnaje v Berlíně, na kterých bude sextet hráčů a hráček.

Přidá se Roger Federer na turnaji v trávě k Dominicu Thiemovi a Alexandru Zverevovi?

Alexandr Zverev.

Alexandr Zverev.

tenisový zápas set

Režisér již svázal dvě nejzajímavější vyhlídky na turné, účastníky turnaje potvrdili Alexander Zverev, Dominic Thiem a Nick Kyrgios. Má ale větší plány.

„Po vzoru Bundesligy chceme nastavit nové standardy v tenise a uspořádat vrcholnou událost v těžkých časech. Jednáme se dvěma grandslamovými vítězi, “ Řekl Weindorfer .

Mezi tyto dva vítěze Slamu patří Roger Federer, který miluje hraní na povrchu.

Určitě se zeptáme i Rogera Federera. Víme, že miluje hraní na trávníku, “dodal Weindorger.

Na turnaj byl osloven dokonce wimbledonský šampion a současná světová jednička 21 Angelique Kerberová. Stejně jako Federer však Němec stále čeká a sleduje vývoj a zatím účast buď potvrdí, nebo vyvrátí.

Angelique Kerberová

Angelique Kerberová

na badminton

Vzhledem k tomu, že Německo dlouhodobě bojuje s pandemií koronaviru, jsou konečně omezení postupně uvolňována. Sport se minulý týden vrátil v podobě Bundesligy; fotbalová liga právě probíhá za zavřenými dveřmi.

Navrhovaný tenisový turnaj se pravděpodobně bude řídit podobným modelem. Pokud se však připojí Roger Federer spolu s již potvrzenými Zverevem a Kyrgiosem, pak zájem o jedinečnou soutěž raketově vzroste. Organizátoři turnaje by zoufale chtěli, aby jejich pozvání přijali Švýcaři, aby mohli vyrovnat některé finanční ztráty, se kterými se bezpochyby potýkají se zrušením akce WTA.

Osmatřicetiletý Roger Federer minulý měsíc vyjádřil zklamání nad zrušením sezony na travnatém hřišti, ale také řekl, že to vzhledem k okolnostem považuje za nevyhnutelné. Kromě tenisu se Roger Federer podílel na pomocných pracích spojených s onemocněním COVID-19, byl odhalen jako nejlépe placený sportovec na světě a v poslední době se také dostal do nevhodného sporu díky své poctě vysloužilému rozhlasovému hostiteli Alanu Jonesovi.

Populární Problémy

Novak Djokovič opět navštívil kontroverzní bosenské pyramidy ve Visoko. Srb hovořil pozitivně o léčivých schopnostech tunelů v pyramidách.

Každý se jednou za čas urazí, bez ohledu na pohlaví, rasu nebo věk. I když pravděpodobně očekáváte, že se v určitém okamžiku budete cítit slovně opovržení, nezmizí to bolest, rozpaky ani ponížení, když se to stane. Naučit se jak...

Jak seznámit své děti s matematickými hrami. V závislosti na přirozeném sklonu vašeho dítěte může být matematika buď hračkou, nebo úplným trapasem. Pokud vaše dítě v předmětu bojuje nebo ho prostě nezajímá, může být obtížné získat ...

Jak pomoci vašemu dítěti začít být aktivní. S rostoucí popularitou domácí zábavy se spoléhání na motorová vozidla, děti a-buďme upřímní-dospělí čím dál méně zapojují do aktivních aktivit. Být aktivní je ...

Victoria Azarenková hovořila o svých bojích v Bělorusku, kam někdy musela jít bez jídla, protože neměla peníze.