Nitto ATP Finals 2020: Rafael Nadal vs Daniil Medvedev semifinálový náhled, souboj a předpověď

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (2) Rafael Nadal vs. (4) Daniil Medvedev

datum : 21. listopadu 2020

Turnaj : Nitto ATP Finals 2020

Kolo : Semifinále

top 10 raket na stolní tenis

Místo : Londýn, Spojené Království

Kategorie : Finále ATP

Povrch : Indoor hardcourt

Odměna : 5 700 000 $

racquetball raketa pro začátečníky

Načasování zápasu: Ne před 20. hodinou GMT, 1.30 IST

Živé televizní vysílání : USA - ESPN / Tenisový kanál | Indie - Sony / Sony Liv

Náhled Rafael Nadal vs. Daniil Medveděv

Rafael Nadal slouží ve finále ATP 2020

Rafael Nadal slouží ve finále ATP 2020

chris watts: přiznání vraha

Rafael Nadal se bude snažit o své třetí finálové vystoupení v kariéře na turnaji, který končí v Londýně, protože v sobotu v semifinále narazí na formálního Daniila Medveděva.

Ve čtvrtek to byl souboj Nadala s obhájcem titulu Stefanosem Tsitsipasem, který je nutné vyhrát, a Španěl měl ve druhé sadě do značné míry bezchybný náskok až 4: 5. Ve skutečnosti Nadal do té doby ztratil na své podání jen osm bodů.

Když však sloužil, aby zůstal v sadě, stal by se nervózní. Tsitsipas z jeho strany také začal bít s větším přesvědčením, což přimělo světovou dvojku k dvojchybě na nastaveném bodu a posunutí zápasu na třetí set.

Servisní hry obou hráčů se staly v rozhodování pracnější; na začátku byly tři po sobě jdoucí přestávky. Nadal ale nakonec při podání získal zpět svůj rytmus a Tsitsipase zlomil ještě jednou, než zápas uzavřel při svém podání.

Další zápas světové dvojky je pokračováním jeho vzrušujícího souboje s Daniilem Medveděvem na finále ATP 2019. Nadal si ve třetí sadě střetnutí ve skupinové fázi uchoval mečbol a zotavil se z 1: 5, nakonec porazil Rusa 6: 7, 6: 3, 7: 6.

Raketa ve 3 muži

Medveděv však nyní vypadá v mnohem lepší formě, než byl v této době loni. Drobný Rus byl ve své scintilační formě během své kampaně v Londýně, kterou zahájil otřením stranou Alexandra Zvereva 6-3, 6-4 v otvíráku.

Medveděv si ale pro svůj zápas proti světové jedničce Novaka Djokoviče zachránil to nejlepší. Oddělil Srba od základní čáry a dominoval při jeho podání, když upustil pouhých šest her, aby si upevnil místo v semifinále.

Zatímco Medveděv od své průlomové kampaně US Open v roce 2019 utrpěl několik klopýtnutí, v Londýně vypadal mentálně velmi silně. Jeho nově nalezená vyrovnanost a efektivní podání ho budou po zbytek turnaje udržovat v dobrém stavu.

Rafael Nadal vs Daniil Medvedev hlava-nehlava

Rafael Nadal si po vítězství na US Open 2019 podává ruku s Daniilem Medveděvem

Rafael Nadal si po vítězství na US Open 2019 podává ruku s Daniilem Medveděvem

Toto bude čtvrté setkání mezi Rafaelem Nadalem a Daniilem Medveděvem, přičemž Španěl v současné době vede hlavou 3: 0.

Tato dvojice se poprvé setkala ve finále Rogers Cupu 2019, kde Nadal vyhrál ve dvou setech. Medveděv se pak o pár týdnů později postavil Nadalovi do cesty v mistrovském zápase na US Open, kde Nadal triumfoval v pětisetovém thrilleru.

Predikce Rafael Nadal vs. Daniil Medveděv

Daniil Medvedev hraje bekhend

Daniil Medvedev hraje bekhend

band it arm arm

Rafael Nadal tento týden v Londýně vyzkoušel několik novinek, častěji míchal svou hru a při nejmenší příležitosti se přiblížil k síti. Zároveň byl solidní i ze zadní části kurtu; Nadal vyhrál proti Tsitsipasovi 40% svých návratových bodů, přičemž trefil pouhých 13 nevynucených chyb.

Počty Nadala na oplátku ale pravděpodobně nebudou tak působivé proti Daniilu Medveděvovi, protože Rus při svém prvním podání nasbíral spoustu volných bodů. Světová čtyřka také prokázala zlepšení na svém forhendu a dokázala s ním v poslední době efektivněji získávat body.

Medveděvova obrana už byla úžasná, a to v kombinaci s jeho plochým úderem může být ještě efektivnější ve vnitřních podmínkách. Pokud Nadal nepřevezme iniciativu v základních soutěžích hned od začátku, může se ocitnout chycen v pavučinách ruské záludné, neortodoxní hry.

Předpověď : Daniil Medvedev vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Tsitsipas pokračoval ve snu, zatímco Nadal to měl snadné.

Síťované boty jsou proslulé tím, že jsou schopné absorbovat téměř cokoli, s čím přijdou do styku, což ztěžuje jejich čištění. Naštěstí s trochou péče je můžete uchránit před nečistotami a dokonce jim dát pěkné, důkladné čištění ...

UCLA startuje v Minnesotě v prvním kole World College of Women’s World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Rybářské pruty a navijáky se dodávají ve 4 hlavních typech: spincasting, spinning, baitcasting a muškaření. Přestože je základní odhoz rybářského prutu podobný, každý z těchto prutů má své vlastní jedinečné konstrukční prvky a mechanismy, ...

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat středeční večer A-10 show mezi VCU a La Salle.

Jak změřit velikost britské podprsenky. Zatímco obchody mají obvykle různé velikosti podprsenky, obecně existují dvě věci, které je třeba při měření velikosti podprsenky vypočítat: velikost pásku a velikost košíčku. K tomu vše, co potřebujete, je ...