Nets vs 76ers Live Stream: Jak se dívat online bez kabelu

76ers Joel Embiid Zranění Aktualizace a stav

Getty Joel Embiid z Philadelphie 76ers

Hráči Brooklyn Nets a Philadelphia 76ers usilují o silný výkon, který vychází z přestávky hvězd, když se ve čtvrtek po krátké přestávce v polovině sezóny dostaví na kurt.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na TNT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

TNT je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živý přenos Nets vs 76ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

vysvětlil tenisový kurt

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Sling TV

Oba balíčky Sling TV Sling Orange (32 kanálů) a Sling Blue (47 kanálů) jsou dodávány s TNT. Oba stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ za měsíc), což z něj činí Sling zdaleka nejlevnější streamovací službu s TNT, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

porozumění tenisovým výsledkům

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete Nets vs 76ers sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV přichází s 10 hodinami cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují TNT. Balíčky Plus a Max jsou dodávány se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos Nets vs 76ers na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Hulu s živou televizí

TNT je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos Nets vs 76ers na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

jak zastavit tenisový loket

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.


Sítě vs 76ers Náhled

76erové celkově nesplnili svá předsezónní očekávání, ale doma ve Philly byli zhasnutí. Sixers jsou nejlepší NBA 25-2 doma ve Wells Fargo Center a uvedou to na řadu proti Nets.

Rádi soutěžíme a vidíte to od všech přítomných, řekl Ben Simmons novinářům. Rádi (na lavičce) přicházejí a soutěží a tlačí se a hrají, a je to jen způsob, jak se dostat do každého v týmu. Pro každého stanovujeme standard a každý se musí tohoto standardu držet. Pokud ne, budete pozadu.

Simmons, který letos vynechal jen dvě hry, je po přestávce All-Star považován za diskutabilní pro zápas s Brooklynem s těsností v zádech. Simmons a Joel Embiid byli v této sezóně dvěma hvězdami Sixers.

Sixers mají důvod k optimismu, když míří do posledního úseku. Většina z jejich posledních 27 zápasů přichází proti týmům se ztrátou rekordů, což by jim mělo umožnit postoupit z osiva č. 5, které aktuálně zaujímají ve Východní konferenci.

jak funguje bodování v tenise

Když zbývá 27 zápasů, mám v úmyslu vzít si toto další časové období - sedm, 10, jakékoli hry - a opravdu se přesným a účelným střídáním, a pak to rozběhnout domů a vyladit, řekl hlavní trenér Sixers Brett Brown .

Výhra by byla čtvrtou v pořadí Philadelphie, která by před přestávkou vyslala Grizzlies, Clippers a Bulls. Velkým rozhodnutím, které Brown před přestávkou učinil se svou sestavou, bylo přesunout Al Horforda na lavičku, která proti Clippers fungovala plavecky.

Řekl jsem, že tato počáteční skupina bojuje a že neudělal nic špatného, ​​řekl Brown. Držím se vzhůru v noci a snažím se najít způsoby, jak to lépe koučovat, opravit a nechat to koexistovat. K dnešnímu dni, po více než 50 hrách, jsme trochu bojovali. Mám pocit, že mohu Alovi pomoci hrát na úrovni, na které může hrát a kterou jsme viděli.

Myslím, že to může být win-win. Všechno to byla třída. Je to skvělý spoluhráč a rozumí tomu. Byl to rozhovor pro dospělé na vysoké úrovni, kterého si vážím a respektuji.

Sítě mají rok nahoru a dolů a řeší další zprávy o zranění, protože strážný Kyrie Irving nadále řeší problémy s ramenem.

Stále má problémy s ramenem. Tento týden se chystá navštívit specialistu. To je vše, co vám mohu říci, řekl tento týden novinářům hlavní trenér Nets Kenny Atkinson. Nečekám, že bude k dispozici ve čtvrtek. Jeho rameno ho stále obtěžuje. To je prozatím takový rozsah.

Ve věku 25-28 jsou Nets stále v obraze play-off a mohou si vyzkoušet svou bojovnost proti soupeři v Sixers bez služeb Irvinga nebo kolegy hvězdy Kevina Duranta, u kterého se očekává, že vynechá sezónu zotavující se ze zranění Achilla.


Populární Problémy

Copa por Mexico 2020 začíná v pátek. Pokud žijete ve Spojených státech, sledujte každý zápas v televizi nebo v přímém přenosu online.

Rozhodli jste se otevřít obchod se sportovním zbožím. Skvělý! Ale kde začít? Existuje několik faktorů, které je třeba vzít v úvahu při zahájení podnikání, a provedeme vás všemi krok za krokem ....

Krátký náhled a plán před akcí na 7. den v Melbourne s Novakem Djokovičem, Rogerem Federerem a Ashleigh Barty.

Zde je návod, jak můžete online epizodu 3 seriálu „American Horror Story“ s názvem „Slashdance“ online bez kabelu.

Maria Sharapova, aby změnila své jméno a propagovala značku cukrovinek Sugarpova

Jak posílit zuby a dásně. Studie ukazují, že vaše zuby a dásně hrají důležitou roli při udržování celkového zdraví vašeho těla. Https://www.mayoclinic.org/healthy-lifestyle/adult-health/in-depth/dental/art-20047475 .. .