Jak se dívat na Detroit vs Wright State Basketball

Hodinky Wright State v Detroit Mercy

Getty Wright State Raiders se ve čtvrtek chopí Detroit Mercy.

Detroit Mercy Titans (6-17) zamíří do centra Nutter, kde se ve čtvrtek na konferenci Horizon Conference utkají s Wright State Raiders (19-5).

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (začátek 19:00 ET) nebude nikde v televizi, ale kdokoli v USA to může sledovat živě na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 vysokoškolských basketbalových her (včetně většiny her Horizon), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (oba video a psáno) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté Detroit vs Wright State sledovat živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled státu Detroit vs Wright

Stát Wright v neděli přichází s prohrou 92: 89 se Green Bay, která ukončila sérii čtyř výher týmu. Jako po většinu sezóny, Louden Love vedl s 21 body pro Raiders. Láska je v průměru dvojnásobek a on vede tým v obou bodech (15,5) i doskoku (10,1).

Raiders mají dobře zaokrouhlený útok, v průměru 81,1 bodu na zápas, což je druhé místo v konferenci. Mají čtyři hráče bodující na dvouciferných pozicích, včetně Lásky, útočníka Billa Wamplera (14,7 bodu na zápas) a stráží Tannera Holdena (11,8 bodu na zápas) a Cole Gentryho (10,7 bodu na zápas).

V obraně je Wright State třetí na Horizon Conference, což umožňuje 70,3 bodu na zápas. Vyhrávají hry v průměru o 10,9 bodu, což je vrchol konference.

Titáni přicházejí se ztrátou 77-64 na Oakland Golden Grizzlies. Ztráta přišla po prvních výhrách Detroitu v řadě. Titáni hrají v poslední době lépe, když po zahájení sezóny 1: 10 vyhráli tři z posledních pěti. Strážný Antoine Davis vedl s 26 body pro Detroit.

Davise vede tým v několika kategoriích, včetně bodů (23,4 na zápas), asistencí (4,5 na zápas) a krádeží (1,8 na zápas). Starší útočník Justin Miller je jediným dalším hráčem týmu, který získal 10+ bodů za hru, v průměru 10,3 na soutěž. Detroit by nesmírně těžil z další útočné zbraně a silná přítomnost v barvě letos hře Titans chyběla.

Detroit získává 68,8 bodu na zápas, zatímco povoluje 76,9 a prohrává hry v průměru o osm bodů. Titanům zde bude práce úplně odříznuta, jako tomu bylo ve Wright State nejlepší odrazový tým na konferenci , zatímco Detroit byl jedním z nejhorších.

Raiders mají v současné době vedení konference, ale Northern Kentucky je jen o hru pozadu, takže si Wright State nemůže dovolit sklouznout sem, zvláště po jejich poslední ztrátě.


Populární Problémy

Pohled na bezlepkovou dietu Novaka Djokoviče, která mu pomohla stát se dominantním tenistou.

Patriots a Rams se setkají v Super Bowl LIII. Zde je návod, jak sledovat živý přenos španělského vysílání online bez kabelu.

Almagro vzal na Twitter, aby znovu potvrdil svou víru v Rafaela Nadala, který vládne nejvyššímu Roland Garros. Pokud však má realizovat předpověď svého krajana, má Nadal na ruce neobvykle těžký úkol.

Jak žít s klasickým typem Ehlers Danlos. Klasický typ Ehlers-Danlos je typem Ehlers-Danlosova syndromu (EDS), geneticky dědičného zdravotního stavu. Klasický EDS je stav, který ovlivňuje vaši pojivovou tkáň (jako ...

Jak pracovat u Wendy. Pokud zvažujete kariéru u místních Wendy's, zde jsou tipy, jak přežít a uspět. Vymažte svůj rozvrh. Je pravděpodobné, že budete přijati, pokud budete moci pracovat kdykoli a každý den; to vám dává body s ...

Marach a Pavic tvrdili, že mají náskok před druhým týmem Farah a Cabala.