Jak se dívat na semifinále Orlando City vs Atlanta United US Open Cup

Sledujte Orlando City vs Atlanta United

Getty

V úterý večer se bude hrát o první místo ve finále poháru US Open 2019, protože Orlando City se utká s Atlanta United na stadionu Exploria.

Semifinálový zápas (čas zahájení v 19:30 ET) nebude v USA v běžné televizi, ale můžete jej sledovat přímo zde prostřednictvím ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí US Open Cup a další živé sporty, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah, vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Orlando City vs Atlanta United naživo na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled na Orlando City vs Atlanta United US Open Cup

Orlando City aktuálně sedí na devátém místě v žebříčku Východní konference MLS, a přestože jsou na konečné umístění v play off pouhé čtyři body pod Novou Anglií, hrozí jim pátá sezona v řadě po play off.

Přesto, i když nakonec nedosáhnou na své první místo v play off MLS v historii franšízy, výlet do finále US Open Cup by pomohl poskytnout pozitivnější výhled na sezónu. Dříve nikdy nepostoupili za čtvrtiny na Open Cupu, takže dostat se do finále by byl obrovský úspěch pro mladý, ale zlepšující se klub.

Narazí však na extrémně nebezpečnou stranu Atlanty United.

Aktuálně druhá na východě a třetí v MLS v počtu vstřelených gólů, Atlanta vstupuje do tohoto zápasu, když vyhrála tři z posledních čtyř (jedinou výjimkou je vzrušující porážka 4: 3 v rukou LAFC, nejlepšího týmu MLS) a outscoring soupeře 10-0 při těchto třech vítězstvích.

Atlanta navíc vyhrála každé z posledních čtyř vzájemných zápasů proti Orlandu City: 1: 0 doma (12. května 2019), 2: 1 venku (24. srpna 2018), 4: 0 doma (červen) 30, 2018) a 2-1 pryč (13. května 2018). Ve skutečnosti Orlando City musí Atlantu ještě porazit, protože se připojil k MLS v roce 2017, což zajistilo pouze pár remíz v sedmi zápasech.

Atlanta může mít ve hře MLS větší ambice a právě teď se potýkají se zaneprázdněným programem (v sobotu hrály Galaxy, v neděli hrály NYCFC a příští středu hrály Campeones Cup 2019), ale to ne znamenají, že v tomto zápase nevyjdou úplně ven. Stejně jako Orlando hledají své první finále Otevřeného poháru.

Je nemožné nemyslet na zisk trofeje a jdeme naplno na Open Cup, Řekl trenér Atlanty Frank de Boer . Naše zaměření je na tento turnaj velmi vážné. Jsme stále velmi mladý klub a nemáme tolik historie. V této historii máme titul MLS a hrát v letošním dalším finále by bylo pro tento klub skvělé. Toužíme vyhrát ceny a US Open Cup je ten, který můžeme letos vyhrát.

Všechno, co bylo řečeno, na straně Orlanda City existuje několik důvodů k optimismu. Největší z těchto důvodů je skutečnost, že se tento zápas odehraje na domácí půdě Orlanda. V letošní sezóně nebyl tým Jamese O'Connora doma skvělý (5-6-1), ale Atlanta byla na silnici ještě horší (3-8-0).

Vítěz získá buď Minnesota United, nebo Portland Timbers ve finále, které se koná 27. srpna buď v Atlantě, Minnesotě nebo Orlandu.


Populární Problémy

Jak vytvořit dvorek na badminton. Chcete hrát badminton, ale nemáte kde hrát? Zde je zábavný nápad a řešení tohoto problému. Rozhodněte se, kde postavíte badmintonový kurt. Pokud máte malý dvorek, nemáte mnoho možností ...

Jak hrát různé střely v kriketu. Zahrát skórující střelu v kriketu může být obtížné, zvláště když nevíte, jakou vhodnou střelu použít pro dané okolnosti. Dobrý pálkař musí mít dobrou koordinaci ruka-oko, reflexy, ...

Jak prát ložní prádlo. Čištění prostěradel, přikrývek a přikrývek lze provádět jednoduchým postupem a jemnými čisticími prostředky. Prostěradla a povlaky na polštáře by se měly prát každý týden a mohou běžet v pračce za normálního nastavení. Věci...

Se sedmi potenciálními týmy turnajů NCAA by turnaj Pac-12 měl být thrillerem. Zde je návod, jak sledovat každou hru online bez kabelu.

Video: Roger Federer trefil Ball Boy na špatném místě

Modré sojky mohou být prospěšné pro životní prostředí díky své náchylnosti k „výsadbě“ semen a žaludů. To zase naplňuje životní prostředí listy. Dnes najdete modré sojky na téměř každém stanovišti, i když dávají přednost ...