Zranění Rogera Federera je pro tenisový svět špatnou zprávou, říká Toni Nadal

Roger Federer

Roger Federer

Začátkem tohoto měsíce Roger Federer oznámil, že bude sedět po zbytek tenisové sezóny 2020 kvůli vážnému zranění kolena.

Poté, co se v únoru podrobil artroskopické operaci kolena, se měl Roger Federer vrátit na travnatou houpačku. Musel však jít znovu pod nůž, protože rehabilitace neprobíhala podle plánu, a tato překážka přinutila Švýcary nazývat to sezónou.

Když jsem to slyšel, Toni Nadal , strýc a bývalý trenér Rafaela Nadala, řekl, že byl na zprávy naštvaný, protože ho opravdu baví sledovat skvělou švýcarskou hru.

V rozhovoru pro španělské noviny Svět sportu „Toni Nadal se také podělil o své názory na vylepšený kalendářní kalendář ATP a na to, co toto období přestávky znamená pro hráče, jako je jeho synovec.

Je mi velmi líto Rogerova zranění, protože je to člověk, kterého rád sleduji v tenise. Nemám moc rád, když hraje proti mému synovci (směje se), ale není pochyb o tom, že tvrdím, že Federer je skvělý šampion, a chtěl bych ho znovu vidět na skvělé úrovni, až se vrátí po zranění, “Toni Nadal se přiznal.
Roger Federer (vlevo) a Rafael Nadal

Roger Federer (vlevo) a Rafael Nadal

Oznámení zranění Rogera Federera vyvolalo reakce, když otec Novaka Djokoviče Srdjan Djokovic otevřeně naznačil, že je načase, aby 38letý hráč odešel z tenisu a hrál se svými dětmi. Toni Nadal má však úplně jiný názor a věří, že neúspěch zranění Rogera Federera je špatnou zprávou pro tenisový svět.

Toto prohlášení bylo bezpochyby velmi špatnou zprávou pro svět tenisu, “řekl Toni Nadal. „Odtud mu chci poslat povzbuzení a říct mu, že všechno dopadne velmi dobře. Tuto sezónu už nehrajte a doufejme, že se vám koleno co nejdříve uzdraví. '

Staří hráči jako Roger Federer a Rafael Nadal budou touto situací nejvíce postiženi: Toni Nadal

Rafael Nadal (R) se strýcem a bývalým trenérem Tonim Nadalem

Rafael Nadal (R) se strýcem a bývalým trenérem Tonim Nadalem

Tenisová sezóna byla kvůli pandemii pozastavena, ale ATP nyní vydala nový kalendář pro zbývající část sezóny, který začíná znovu od 14. srpna. Téměř pětiměsíční přestávka v tenise měla na hráče různé dopady, ale Toni Nadal se domnívá, že velká 3, která je nejstarší, bude pravděpodobněji ovlivněna situací.

Ale Toni má ve svého synovce velkou víru a ví, že se dokáže odrazit proti všem nadějím, pokud využije tento časový limit ke svému tělu.

Rafa byl hráč, který během své kariéry věděl, jak překonat všechny problémy, které měl. Myslím si, že v této situaci jsou nejvíce postiženi ... musí to být nejstarší hráči. Tedy Rafael Nadal, Roger Federer a Novak Djokovič. I když je také pravda, že pokud to zopakují s velkým nadšením, mohou tuto několikaměsíční přestávku využít k přizpůsobení své hry a těla, “řekl Toni Nadal.

Populární Problémy

Plank je nezbytným cvičením, pokud chcete vybudovat silné jádro. Základní cvičení zpochybňuje vaše jádro, ale může vás nudit. Existuje však mnoho variací, které vás zajímají a znesnadňují samotné prkno ....

Síla katapultu se může vztahovat buď na pevnost rámu katapultu a jeho schopnost odolat použití, nebo na sílu, s níž katapult vypouští projektily. Vědět, jak vybudovat rámec ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Sentry Tournament of Champions online bez kabelu.

Váš průvodce streamováním společnosti Oliver & Company online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos Cowboys vs Cardinals, s různými možnostmi v závislosti na tom, kde žijete.