Roland Garros 2021: Aslan Karatsev vs Philipp Kohlschreiber náhled, souboj a předpověď

Aslan Karatsev

Aslan Karatsev

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (24) Aslan Karatsev vs. Philipp Kohlschreiber

Datum: 3. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

dobré tenisové rakety pro hráče středních škol

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 13:00 místního času, 11:00 GMT, 7:00 EST, 16:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Aslan Karatsev vs Philipp Kohlschreiber

Aslan Karatsev

Aslan Karatsev

24. nasazený Aslan Karatsev ve čtvrtek zkříží meče s německým veteránem Philippem Kohlschreiberem o místo ve třetím kole French Open 2021.

Karatsev byl průlomovým hráčem roku. Na začátku roku 2021 se Rus umístil mimo první stovku a udeřil nad svou váhu, aby se na letošním Australian Open dostal do semifinále, kde ho porazil eventuální šampion Novak Djokovic.

Karatsev poté pokračoval v dobré jarní tvrdé sezóně a vyhrál svůj první titul na turnaji ATP na tenisovém mistrovství v Dubaji 2021. Úroveň ruského útočníka na krátkou dobu klesla, ale vrátil se do Srbska, kde cestou do finále porazil Novaka Djokoviče.

Ten impuls přenesl do Paříže a ovládl své střetnutí v prvním kole proti Jensonovi Brooksbymu. Karatsev získal 80% bodů za první podání na cestě k rutinnímu vítězství ve dvou setech nad americkou kvalifikací.

Jeho protivník ve druhém kole Philipp Kohlschreiber byl kdysi zařazen až na 16. místo na světě, ale nejlepší dny Němce mají opravdu a opravdu za sebou. Sedmatřicetiletý mladík před příchodem na Roland Garros upustil 10 ze svých posledních 15 soutěžních zápasů, ale užil si silný začátek své kampaně v Paříži.

Kohlschreiber, který je nyní na 132 místě, předvedl solidní výkon, když ve čtyřech setech sestoupil ze světové jedničky 99 Fernanda Verdasca a postoupil do druhého kola.

Aslan Karatsev vs Philipp Kohlschreiber hlava na hlavě

Philipp Kohlschreiber vede Aslan Karatsev 1: 0 v jejich vzájemném souboji. Němec zvítězil ve svém jediném předchozím střetnutí, když porazil Rusa ve třech setech v posledních 16 turnajích Moscow Open 2015.

Predikce Aslan Karatsev vs Philipp Kohlschreiber

Aslan Karatsev je jedním z nejsilnějších hráčů mužského turné od základní linie. Rus má solidní údery země a neustále se snaží zasáhnout své protivníky. Navzdory své agresivní hře je Karatsev extrémně důsledný a nevykašle příliš mnoho nevynucených chyb.

Philipp Kohlschreiber

Philipp Kohlschreiber

Stejně jako Karatsev je i Philipp Kohlschreiber extrémně útočný hráč. Veterán dokáže forhendem vytvořit neuvěřitelné úhly a má také přesné první podání. Jeho jednoruční bekhend je také zbraní na vysoko skákajících antukových hřištích.

obrázky stolního tenisu

To znamená, že Kohlschreiber bojoval o formu po většinu roku 2021. Ačkoli Němec vyhrál svůj první zápas v Paříži, je na místě poznamenat, že jeho soupeř Fernando Verdasco letos z různých důvodů sotva hrál.

Proti hráči, jako je Karatsev, který je v žhavé formě, mohl být Kohlschriberův nedostatek tréninkové praxe odhalen.

Předpověď : Aslan Karatsev vyhrát ve čtyřech setech.

Populární Problémy

„Dallas Cowboys: Making the Team“ se vrací pro 15. sezónu. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody streamované online, pokud nemáte kabel.

Seznam všech dobových tenisových grandslamových vítězů v čele s Rogerem Federerem a Margaret Court a zahrnující spoustu dalších, jako jsou Novak Djokovic, Rafael Nadal, Serena Williams, Steffi Graf a Andre Agassi.

Johanna Konta a Irina-Camelia Begu se ve čtvrtek setkají ve druhém kole Italian Open. Jedná se o první zápas Johanna Konta na antuce v této sezóně.

Jak vyrobit hořící hlaveň. Hořící sudy poskytují pohodlný způsob likvidace spálitelných odpadků, pokud nemáte prostor k vybudování většího ohně. Vyrobit si vlastní vypalovací hlaveň je stejně jednoduché jako najít kovový buben, sejmout víko nebo ...

Zde je návod, jak sledovat finále seriálu Good Witch Season 6 online zdarma pomocí kabelu.

Nadal bude pátat po pátém titulu v Madridu před French Open.