Roland Garros 2021: Casper Ruud vs Kamil Majchrzak Preview, head-to-head & prediction

Casper Ruud

Casper Ruud

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : Casper Ruud vs Kamil Majchrzak

Datum: 2. června 2021

Turnaj : Roland Garros 2021

Kolo : Druhé kolo (kolo 64)

servisní linka tenis

Místo : Paříž, Francie

Kategorie : Grand Slam

Povrch : Červený jíl

Odměna : 17 171 108 €

Načasování zápasu : Cca. 13:00 místního času, 11:00 GMT, 7:00 EST, 16:30 IST

Živé televizní vysílání : USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Casper Ruud vs Kamil Majchrzak náhled

Casper Ruud dokázal odrazit rozrušení v prvním kole, když v pondělí překonal pomalý start a porazil temperamentní Benoit Paire 5-7, 6-2, 6-1 7-6 (4).

Ve druhém kole čeká na Ruuda Polák Kamil Majchrzak, který si v otvíráku zajistil podobně těžkou výhru nad domácím oblíbencem Arthurem Cazauxem.

Kamil Majchrzak

Kamil Majchrzak

Majchrzak udělal svůj hlavní průlom na US Open 2019, kde na cestě do třetího kola porazil Pabla Ceuvase a Nicolase Jarryho. Zranění třísla však omezilo jeho sezónu 2020 a 25letý muž je od té doby na cestě návratu.

Nezažil nejúspěšnější start do nové sezóny a do turnaje vstoupil s chráněným hodnocením. To znamená, že Polák rád hraje na antuce, kde získal dva tituly Challengeru, a ve středu by mohl položit Ruudovi několik otázek.

Casper Ruud vs Kamil Majchrzak hlava na hlavě

Toto bude první setkání kariéry mezi Casperem Ruudem a Kamilem Majchrzakem, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Casper Ruud vs Kamil Majchrzak predikce

Ruud musel ve svém zápase prvního kola proti Benoit Paire kopat hluboko

Ruud musel ve svém zápase prvního kola proti Benoit Paire kopat hluboko

Casper Ruud musel ve svém zápase v prvním kole proti Benoit Paire pořádně zabrat, ale 15. tým měl pár dní na zotavení a na středeční střetnutí by měl být čerstvý.

Zdálo se, že Nor byl zaskočen agresivním přístupem Paire k zápasu a potřeboval chvíli, aby našel své postavení. Ve středu pravděpodobně vystoupí se změněným myšlením a pokusí se přinutit pomocí svého podání a forhendu od začátku.

Kamil Majchrzak hraje silnou protiproudou značku tenisu. Polák rád hraje proti hráčům s velkým úderem a v minulosti trápil hráče jako John Isner a Karen Khachanov.

To znamená, že Majchrzakova forma přicházející do tohoto setkání je znepokojující a bude muset výrazně zvýšit svou úroveň, aby měl šanci proti solidnímu Ruudovi.

Předpověď: Casper Ruud vyhraje ve čtyřech setech.


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit její tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Jak uvařit vejce. Pytlačení vajec je zdravý způsob přípravy vajec, protože k vaření nepotřebujete máslo ani olej. Pošírovaná vejce lze jíst tak, jak jsou, na saláty nebo na chlebu nebo z nich udělat vejce Benedikt. Dokonalé sázené vejce bude mít ...

The Bucks and Raptors se setkávají na hře 3 v neděli večer. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak se zbavit strupů. Velký, ošklivý strup může zničit celou noc, ztěžovat nošení sukní nebo šortek a vypadat jen nevzhledně. Nejspolehlivějším způsobem, jak se zbavit stroupku, je správně obléknout ránu, aby se rychle zahojila. Můžeš...

Moonbase 8 má premiéru v neděli na Showtime. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Pokud se vydáte na turistiku nebo běháte venku, vaše boty se mohou ulepit bahnem. Nechcete na botách nechat bláto, protože to nevypadá dobře a může to zničit celistvost obuvi. K čištění bláta z bot použijte štětec, abyste se dostali z upečeného ...

Mii Fighter je nová postava v Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS, kterou si můžete přizpůsobit obsahu svého srdce. Jeho vytvoření je snadné a v tomto článku se dozvíte, jak na to. V nabídce hry přejděte na položku „Hry a další“ a ...