Mocenský pár Daria Kasatkina, Natalia Zabiiako spouští společný instagramový účet

Jejich první příspěvky obsahují záběry z cesty páru do Japonska na Toray Pan Pacific Open – kde jejich vlog nabral vážný obrat, protože extrémní horko se pro hráče stalo bezpečnostním problémem.Je to rituál pro každý mocenský pár.Světová dvanáctka Daria Kasatkina a přítelkyně Natalia Zabiiako, bývalá mistryně v krasobruslení, již běží populární Youtube kanál, Zabiiako a Kasatkina , kde dokumentují vzestupy a pády života na WTA Tour – a nyní bude ještě více obsahu ze zákulisí, protože dvojice nedávno spustila vlastní společný instagramový účet .První příspěvky na jejich novém účtu obsahují záběry z cesty páru do Japonska a Číny, když Kasatkina odstartovala Asian Swing na Toray Pan Pacific Open v Tokiu – tématu, kterému se rozsáhle věnovala 69minutová epizoda nejnovějšího Zabiiako a Kasatkina vlog. (Video níže)

Podle Zabiiaka se návštěva Japonska poprvé po letech cítila jako vkročení do „jiného světa“. Důkazem byly bláznivé záběry z jejich návštěvy jedné z kontroverzních tokijské „soví“ kavárny, jejich hon na Bulbasaura v masivním obchodě s Pokémony a mnoho her s drápy, které hráli v arkádách.Podívejte se na tento příspěvek na Instagramu

A post shared by Zabijako&Kasatkina (@zabiiako_kasatkina)Kasatkina a Zabiiako také zachytily portréty takových osobností, jako jsou Elena Rybakina, Anna Kalinskaya a Anastasia Pavlyuchenkova – druhá jmenovaná sdílela několik veselých „životních triků“ pro překonání jet lagu se svým tokijským tréninkovým partnerem.

„Piju hodně kávy. To je asi jediná věc, která mě zachraňuje, jen kafe a nic jiného,“ řekla Pavljučenková Kasatkině, když svírala cappuccino. 'Pokud jde o životní hacky, musíte pít více vody, jak se říká.' Pij víc vody, teď jsem ti řekl ten životní hack.„Celý den jsem byl na nohou, chodil jsem po městě. Po letadle jsem šel do posilovny, nespal… a pořád je to na hovno. Nic nepomáhá, takže to je ono... zapomeňte na všechno, co jsem právě řekl!'  Zabiiako (na pozadí) natáčí přítelkyni Kasatkinu pro jejich vlog během tréninku v Tokiu.

Zabiiako (na pozadí) natáčí přítelkyni Kasatkinu pro jejich vlog během tréninku v Tokiu.

Ale veselý vlog se s postupem turnaje stal vážným extrémní horko se opět stalo hlavním problémem pro hráče během Kasatkinina běhu do čtvrtfinále.

sada na opravu tenisových bot

'Po prvním setu... Víš, když tě celé tělo začne lechtat zevnitř, ale zároveň se zdá, že zevnitř mrazí?' Kasatkina řekla po svém zápase druhého kola proti Despina Papamichail, který se odehrál v den, kdy průměrné teploty dosahovaly 95 stupňů (35 C).

„A stává se nějak super lehkým, ale lehkým ne tak, že si říkáte ‚Super, cítím se tak lehký a snadný‘, ale je to, jako byste opouštěli své tělo…

„Fanoušci se přicházejí dívat na kvalitní tenis... Je těžké předvést super kvalitní tenis, když se jen snažíte neomdlít. Přemýšlíte nejen o tom, jak hrát, co dělat, ale přemýšlíte o tom, jak nezemřít.“

Po zápase Kasatina volali pořadatelé turnaje za to, že nezavřeli střechu na Ariake Coliseum, aby ulevili hráčům a fanouškům od brutálního přímého slunečního záření. A ve vlogu páru světová dvanáctka zdvojnásobila její kritiku a vyzvala vedení WTA, že také nedokázalo řádně dohlížet na podmínky a nezasahovat ve prospěch bezpečnosti hráčů.

'Dnes v zápase za stavu 3-1 ve druhém setu (dozorce) přišel na kurt, rozhlédl se a odešel,' tvrdila Kasatkina. „Chci, aby seděli naproti našim lavičkám čelem ke slunci a sledovali náš zápas. Co je za problém?'

„Jednu sezónu chci, aby s námi delegace WTA cestovala celou sezónu, od začátku do konce, a řekla nám, jak se na to cítí,“ dodala. „Ani po nich nežádám, aby hráli tenis. Jen poprosím, aby na jeden rok zažili kalendář průměrného top 30 tenistu a jen navštěvovali zápasy v tomto počasí.

'To je ono a myslím, že to bude stačit k pochopení všeho.'

Poté, co dosáhla čtvrtfinále v Tokiu, kde byla spadla na 2. nasazenou Jessicu Pegulu v rovných setech —Kasatkina se přesunula do Pekingu, kde se dostala do druhého kola na China Open, než propadla domácí naději Wang Xinyu.

Kasatkina, která je v současné době ve čtvrtfinále na 500-level Zhengzhou Open, čelí v pátek nasazené č. 4 Ons Jabeur.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Giants vs Eagles online bez kabelu

Jak sledovat někoho tajně venku. Pokud shromažďujete informace o příteli k jejich narozeninám nebo se snažíte naplánovat překvapení, možná ho budete chtít chvíli sledovat, abyste zjistili, kam jdou. Nebo pokud se svým přítelem hrajete hru, ...

Rekordní 7. titul Novaka Djokoviče na Australian Open znovu rozpoutal debatu o KOZE mezi ním, Federerem a Nadalem.

Skateboarding se stal natolik mainstreamem, že moderní bruslaři nosí téměř každý styl oblečení. Jak již bylo řečeno, existuje několik různých vzhledů, které jsou obvykle spojeny s kulturou bruslaře. Bruslaři mají tendenci nosit určitý styl ...

„Pretty Little Liars“ se dnes večer vrací se spinoffovou sérií „The Perfectionists“. Zjistěte, jak jej streamovat online bez kabelu.