Roland Garros 2021: Daniil Medvedev vs Alexander Bublik náhled, souboj a předpověď

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (2) Daniil Medvedev vs Alexander Bublik

Datum: 31. května 2021

Turnaj: Roland Garros 2021

Kolo: První kolo (kolo 128)

sledujte 90denního snoubence online zdarma

Místo: Paříž, Francie

Kategorie: Grand Slam

jak uvázat tenisky, aby na nich sklouzly

Povrch: Červený jíl

Finanční odměna: 17 171 108 €

Načasování zápasu: Cca. 14:00 místního času, 12:00 GMT, 8:00 EST, 17:30 IST

Živé televizní vysílání: USA - NBC Sports / Tennis Channel | UK - ITV | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Daniila Medveděva proti Alexandru Bublikovi

Vítěz turnaje Australian Open Daniil Medveděv se v Roland Garros 2021 utká v záhadném úvodním kole s tajemným Kazachem Alexandrem Bublíkem.

Poté, co Medveděv vysoko zakončil rok 2020 vítězstvím ve finále ATP, zahájil nový rok třeskem a v Melbourne dosáhl finále. Rusova forma ho viděla předjet Rafaela Nadala a dosáhnout na světové špičce č. 2 v žebříčku ATP.

at & t tv roku

Ale pětadvacetiletý hráč nikdy neměl na antuce lehký život a přesto musí vyhrát zápas na Roland Garros, přestože se v hlavním tahu objevil až čtyřikrát.

Medveděv letos dostal poměrně přímočarou remízu s Rafaelem Nadalem a Novakem Djokovičem ve druhé polovině, takže by to byla jeho nejlepší šance na hluboký běh v Paříži.

Medveděvův protivník v prvním kole Alexander Bublik si hru na červené hlíně také neužívá.

Světová jednička 37 si ale letos počínala relativně lépe než jeho ruský protějšek; Bublik dosáhl poslední osmičky v Madridu, kde podmínky vyhovovaly jeho hře na velké rány. Následoval to však ztrátou úvodního kola s Marinem Cilinem v Římě.

pádla na stolní tenis z brusného papíru

Třiadvacetiletý Bublik porazil v prvním kole na loňském French Open domácího favorita Gaela Monfilse, než ve druhém spadl na Lorenza Sonega. Bude doufat, že letos bude mít ve francouzské metropoli větší dopad.

Vzájemně proti sobě Daniil Medvedev vs Alexander Bublik

Alexandr Bublík

Alexandr Bublík

Daniil Medvedev a Alexander Bublik se na turné ATP setkali pouze jednou, a to ještě v roce 2016 na halových tvrdých hřištích Petrohradu. Medveděv vyhrál zápas poté, co prohrál pouze čtyři hry.

Vzájemný souboj tak momentálně stojí 1: 0 ve prospěch Rusa.

Predikce Daniila Medveděva proti Alexandru Bublikovi

Daniil Medvedev je v tuto chvíli druhým nejlepším hráčem na světě, ale to se na jeho výkonech na antuce příliš neprojevilo.

Medveděvův herní styl, přestože je velmi účinný na tvrdé hřiště, není vhodný pro červenou špínu. Jeho ploché údery zeminy postrádají průnik na antuce a absence topspinu na jeho forhendu je jeho zkáza. Navíc jeho podání, které často vytváří levné body na rychlejších površích, nemá na hlínu stejný účinek.

Alexander Bublik má podobné problémy, ale zdá se, že se s nimi vypořádal lépe než Rus, který má tendenci ztrácet chladnou hlavu, když mu něco nejde.

To slibuje mimořádně zábavné setkání dvou honosných hráčů se spoustou triků v rukávu.

jak prát tenisky v pračce

Předpověď: Alexander Bublik k vítězství ve čtyřech setech


Pomozte prosím Sportskeeda zlepšit jeho tenisové pokrytí. Proveďte 30sekundový průzkum Nyní!

Populární Problémy

Cardinals hostí tým Washington Football v neděli ve hře 2. týdne. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Eagles se dnes v akci 1. týdne utkají s týmem Washington Football. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Podívejte se na dokument HBO „Song of Parkland“, který vypráví příběh o tom, jak studenti divadla Stoneman Douglas inspirovali ostatní.

Bucks čelí vyřazení, když se v sobotu utkají s Raptory. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak snížit napětí při hře na kytaru. Ať už jste se teprve začali učit hrát na kytaru, nebo už nějakou dobu hrajete, nepochybně vám učitel nebo kolega kytarista řekli, abyste si při hraní „odpočinuli“. Realita je taková, že hraní ...

Jak identifikovat své silné a slabé stránky. Vědět, kde jste silní a kde potřebujete pomoc, vám může pomoci stabilizovat váš osobní život a podpořit vaše profesionální interakce. Sebepoznání je mocný nástroj, který také ...