Roland Garros: Sofia Kenin vs Irina Bara náhled, head-to-head & prediction | French Open 2020

Sofie Kenin

Sofie KeninPodrobnosti zápasu

Svítidlo: (4) Sofia Kenin vs Irina Bararáčnový tenis

Datum: 3. října 2020Turnaj: Roland Garros 2020

Kolo: Třetí kolo (kolo 32)Místo: Paříž, FrancieKategorie: Grand Slam

Povrch: červený jílFinanční odměna: Cca. 38 000 000 €Načasování zápasu: Cca. 14:00 SELČ, 17:30 IS

Živé televizní vysílání: USA - NBC / tenisový kanál | Indie - Star Sports / Disney+ Hotstar VIP

Náhled Sofia Kenin vs Irina Bara

Čtvrtá nasazená a vítězka Australian Open Sofia Keninová bude sledovat místo v posledních 16 turnajích French Open 2020, když se v sobotu ve třetím kole utká s rumunskou kvalifikantkou Irinou Barou.

Výkony Kenin při obnově turné nebyly tak skvělé jako v prvních dvou měsících sezóny, ale ukázala spoustu bojovnosti. Jednadvacetiletá žena se v posledních měsících potýká s problémy, přičemž jejím nejlepším výkonem je vystoupení 16. kola na US Open.

To se také projevilo na cestě Roland Garros světové šestky, když potřebovala tři sady, aby vyhrála každý ze svých zápasů proti Liudmile Samsonové a Ana Bogdanovi. Ale i když jsme neviděli nejčistší úder míče od Kenin, Američanka narozená v Moskvě se vždy snažila vyhrát, což ukazuje kvalitu šampiona.

Irina Bára

Irina Bára

Irina Bara mezitím nikdy nehrála grandslamový hlavní los před Roland Garros 2020. V prvním letošním kole sehrála velmi čisté utkání, aby rozrušila 26. nasazenou Donnu Vekic 6-3, 6-4. 142. Rumunka z žebříčku se poté probojovala do třetího kola, když bývalá čtvrtfinalistka French Open Alison Van Uytvanck odešla do důchodu a Bára vedla 6-1, 4-0.

Pro někoho, kdo se zabývá jejím obchodem převážně na okruhu ITF, to byla velmi povzbudivá show.

Bara, jejíž nejvyšší umístění bylo 139, dosáhla svého nejlepšího výkonu v sezóně na akci ITF $ 80,000 ve Francii - kde prohrála finále s nejlepší nasazenou Sara Sorribes Tormo. Její další pozoruhodná ukázka přišla na mezinárodní akci WTA v Lyonu, kde vyhrála tři zápasy z kvalifikace, aby se dostala do osmifinále.

S grandslamovým průlomem, který přijde po tak dlouhém čekání, by se 25letý zoufale snažil využít to jako odrazový můstek pro větší úspěchy v budoucnosti.

Sofia Kenin vs Irina Bara proti sobě

Sofia Keninová má v této rivalitě převahu s náskokem 1: 0 v jejich vzájemném rekordu. Jejich zatím jediné setkání se uskutečnilo na Harlee's Pro Classic 2018 v americkém Dothanu na ženském okruhu ITF. Mladý Kenin potřeboval tři sady, aby viděl Irinu Báru, 7-5, 4-6, 6-3.

Předpověď Sofia Kenin vs Irina Bara

Pokud jde o hodnocení a zkušenosti z hraní na velkém pódiu, má Sofia Kenin před Irinou Bárou zdravý náskok. Nejen, že má Kenin schopnost zasáhnout kurt, ale má také výjimečný dotek a jemnost - něco, co znovu a znovu ukázala ve svém posledním zápase proti Ana Bogdan.

Kenin bude neúnavně pokračovat v odpalování, kdykoli najde svého protivníka připnutého na základní čáru. A Bára, která je známá tím, že od základní čáry zasahuje topspinové údery, si to rozhodně neužije.

Kenin ale na tomto povrchu není neomylná, zvlášť když ztrácí trpělivost a snaží se spěchat skrz body. Tehdy mohla Bára očichat svou šanci udělat značku a rozšířit jednu ze sad.

Předpověď: Sofia Keninová vyhrála ve dvou těsných setech.

velikost badmintonového kurtu

Populární Problémy

V tomto nedoceněném romcomu se Drew Barrymore vrací na střední školu. Zde je návod, jak streamovat Never Been Kissed právě teď.

Jak hrát vaječnou ruletu. Vaječná ruleta je velmi hloupá, ale extrémně zábavná hra. Ve skořápce se skládá ze šesti vajec, z nichž jedno je syrové a zbývající jsou vařené. Hráči se musí praštit do hlav ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos dnešní hry Bears vs Lions online bez kabelu.