Rotterdam 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů | Světový tenisový turnaj ABN AMRO

Daniil Medveděv

Daniil Medveděv

Vícenásobný Australian Open Daniil Medvedev a druhý nasazený Stefanos Tsitsipas vedou pole na světovém tenisovém turnaji ABN AMRO 2021, bez obhájce titulu Gael Monfils.

Nabitou remízou jsou také kolegové Next Gen Alexander Zverev, Andrey Rublev, Felix Auger-Aliassime a bývalí grandslamoví vítězové Andy Murray a Stan Wawrinka.

Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce začne v pondělí v Rotterdamské Ahoy, zde je pohled na vyhlídky nejlepších jmen v zápase:

Horní polovina: Daniil Medvedev a Alexander Zverev předvedli těžké remízy

Felix Auger-Aliassime se pokusí zopakovat své finále z loňského roku.

Felix Auger-Aliassime se pokusí zopakovat své finále z loňského roku.

vysoké klínové tenisky

Očekávané semifinále : Daniil Medvedev vs Alexander Zverev

jak dát tenis

Analýza : Daniil Medveděv dostal složitou remízu a bude testován téměř v každé fázi.

Medveděv otevírá kampaň proti srbskému Dušanu Lajovicovi, hráči, který ho v minulosti naštval. Lajovic nemá nejlepší starty v sezoně, ale je legitimní hrozbou pro nejlepší semeno.

Další zajímavou bitvou v sekci Medveděva je boj mezi Felixem Augerem-Aliassimem a Alexem de Minaurem. Za předpokladu, že oba muži projdou příslušnými zápasy úvodního kola, mohli proti sobě připravit lákavé střetnutí 16. kola.

Třetí nasazený Alexander Zverev má první kolo relativně snadné, ale ve druhém mohl čelit určitému odporu vítěze zápasu Tommy Paul vs Lorezno Sonego.

Zverev by se měl v posledních osmi utkat s Robertem Bautistou Agutem. Ale Španěl, který, jak se zdá, našel svůj krok na akci Montpellier tento týden, bude muset nejprve odrazit šikovného Alejandra Davidovicha Fokinu a skvěle sloužícího Reillyho Opelku.

Předpokládané semifinále : Daniil Medvedev vs Roberto Bautista Agut

Tmavý kůň : Felix Auger-Aliassime

Dolní polovina: Andy Murray a Stan Wawrinka se snaží převrátit scénář

Stefanos Tsitsipas čelí těžkým výzvám zkušených aktivistů.

Stefanos Tsitsipas čelí těžkým výzvám zkušených aktivistů.

míč chlapec tenis

Předpokládané semifinále: Andrey Rublev vs Stefanos Tsitsipas

Analýza: Andrey Rublev začíná proti kvalifikaci, ale ve druhém kole by mohl čelit bývalému světovému jedničce Andy Murrayovi. Minulý týden Murray ve svém prvním zápase v sezóně čelil prohře ve dvou setech a bude se zde snažit lépe předvést.

Rublevovu čtvrť tlačí také Ugo Humbert a David Goffin, kteří pravděpodobně budou bojovat o dalších osm posledních míst. Žádný z mužů neměl nejlepší starty v sezóně, ale Humbert v posledních měsících předvedl mnoho slibů a mohl by pro semena představovat hrozbu.

Souboj Stan Wawrinka a Karen Khacahanov v prvním kole pravděpodobně způsobí mnoho očních bulv. Vítěz tohoto střetnutí bude mít dobrou střelu, aby se dostal do posledních osmi, aniž by se rýsovaly žádné velké hrozby.

Remíza nedovolila stejný luxus druhému nasazenému Stefanosu Tsitsipasovi, který bude muset v prvním kole bojovat proti Egoru Gerasimovovi a dalšímu vítězi Adrian Mannarino vs Hubert Hurkacz. Ale Řek měl v poslední době dobrou formu a rozrušení je zde nepravděpodobné.

nákup použitých tenisových raket

Předpokládané semifinále : Andrey Rublev vs Stefanos Tsitsipas

Tmavý kůň: Ugo Humbert

Pozoruhodné zápasy prvního kola

Daniil Medveděv vs Dušan Lajovic

Kei Nishikori vs Felix Auger-Aliassime

server tenisových míčků

Stan Wawrinka vs Karen Khacahanov

Robin Haase vs Andy Murray

Populární Problémy

Jak natáhnout kopačky. Pokud vám vaše nové kopačky připadají trochu těsné, existuje mnoho způsobů, jak jim můžete pomoci rychle je roztáhnout. Vyzkoušejte metodu, jako je zvlhčení bot vodou nebo ohřátí fénem, ​​než ...

Jak vyprat baseballovou čepici. Praní baseballové čepice ji udrží čerstvou a vydrží déle. Je snadné to provést pomocí jemného čisticího prostředku a hadříku. Některé klobouky lze dokonce mýt v myčce nádobí. S několika tipy můžete udělat ...

Colorado přebírá letectvo v sobotu 3. týden ve vysokoškoláckém fotbalovém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak hrát se 2 hráči na Nintendo Switch. Tento wikiHow vás naučí, jak hrát hru pro 2 hráče na Nintendo Switch. Můžete hrát hru pro dva hráče pomocí ovladačů Joy-Con otočených do strany, nebo jeden hráč může použít Joy-Con ...

Sezóna antukových kurtů 2019 slibuje, že bude nejotevřenější za poslední roky, přičemž velká trojka, Thiem a Zverev jsou v souboji.

Ohio State a Michigan State se setkávají v zásadním finále Velké desítky v základní části v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.